Matchändringar - Södermanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Division 4 Herrar
2019-05-25 15:00 IK Viljan Strängnäs - Katrineholms SK FK 2019-05-21 22:06
2019-06-08 15:00 IK Viljan Strängnäs - Södertälje FF 2019-05-21 22:07
2019-06-20 19:00 IK Viljan Strängnäs - Triangelns IK 2019-05-21 22:07
2019-06-29 15:00 IK Viljan Strängnäs - AC Primavera 2019-05-21 22:08
2019-08-07 19:00 IK Viljan Strängnäs - Afrikansk FC 2019-05-21 22:08
2019-08-17 15:00 IK Viljan Strängnäs - Runtuna IK 2019-05-21 22:10
2019-08-31 15:00 IK Viljan Strängnäs - Malmköpings IF 2019-05-21 22:10
2019-09-07 15:00 IK Viljan Strängnäs - Ärla IF 2019-05-21 22:12
2019-09-21 15:00 IK Viljan Strängnäs - Nykvarns SK 2019-05-21 22:18
Division 5 Herrar
2019-05-24 19:30 Kvicksunds SK - Råby-Rönö IF 2019-05-20 11:46
Division 6 Nordvästra Herrar
2019-07-04 19:00 Näshulta GOIF - IF Verdandi/SEIF 2019-05-21 12:52
Division 6 Sydöstra Herrar
2019-06-05 20:00 Enhörna IF U - Södertälje FK U 2019-05-20 12:59
2019-07-10 19:00 Torshälla-Nyby IS - Trosa-Vagnhärad SK U 2019-05-20 09:41
Division 7 Norra Herrar
2019-08-18 16:00 FC Somtuna - Malmköpings IF U 2019-05-21 15:27
2019-09-09 18:15 Jäders IF U - Hällbybrunns IF U 2019-05-23 10:28
Division 3 Damer
2019-06-03 19:15 Julita GoIF - Hällbybrunns IF 2019-05-17 09:06
2019-06-05 19:15 Triangelns IK U - IFK Nyköping 2019-05-17 08:43
2019-06-16 11:00 IK Tun U - Södertälje FK/IFK Tumba FK 2019-05-23 15:25
P 15-16 nivå 1
2019-05-26 15:30 Assyriska FF P03 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2019-05-21 19:35
2019-05-31 18:00 Jäders IF/BK Sport - Syrianska Eskilstuna IF P-03 2019-05-22 12:40
2019-06-05 18:00 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - Torshälla-Nyby IS P03 2019-05-21 09:40
2019-08-11 11:00 Jäders IF/BK Sport - IFK Nyköping P 04 2019-05-17 14:34
2019-08-13 19:00 IFK Nyköping P 04 - Assyriska FF P03 2019-05-22 14:53
P 15-16 nivå 2
2019-06-11 19:00 IK Tun P03 - IK Viljan Strängnäs U16 2019-05-21 10:23
P 15-16 nivå 3 gr 2
2019-05-25 16:00 IFK Nyköping P 04 vit - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2 2019-05-22 14:51
2019-06-11 19:00 Hällbybrunns IF VIT - Triangelns IK P05 2019-05-17 12:08
2019-09-01 13:00 IFK Eskilstuna P05 - IFK Nyköping P 04 vit 2019-05-22 12:30
Pojkar 14 - Grupp 1
2019-05-27 19:30 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Enhörna IF P05 2019-05-22 10:16
2019-05-28 19:15 Athletic FC Eskilstuna P05 - IFK Nyköping P05 2019-05-21 09:22
2019-06-04 19:00 Nyköpings BIS P05 - IFK Nyköping P05 2019-05-21 10:25
2019-06-14 19:00 Eskilstuna Södra FF P05 Gul - Malmköpings IF 2019-05-20 22:29
2019-06-16 12:00 Järna SK P05 - Eskilstuna Södra FF P05 Gul 2019-05-19 09:57
Pojkar 13 - Grupp 1
2019-05-26 13:00 Nyköpings BIS P06 - Assyriska FF P06 blå 2019-05-20 12:06
2019-06-08 12:00 Nyköpings BIS P06 - Assyriska FF P07 Vit 2019-05-22 09:04
2019-06-12 18:30 Triangelns IK P06 Grön - FC Kallfors P06 2019-05-22 19:16
2019-06-23 18:00 Triangelns IK P06 Grön - Södertälje FK P06 Svart 2019-05-22 19:14
Pojkar 13 - Grupp 2
2019-06-08 11:00 Alsalam United SK P 13 år - Triangelns IK P06 Svart 2019-05-23 14:07
2019-06-13 19:00 Triangelns IK P06 Svart - Eskilstuna City FK P06 2019-05-20 15:10
Pojkar 13 - Grupp 3
2019-05-30 12:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - Malmköpings IF 2019-05-23 11:06
2019-06-12 18:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - IFK Nyköping P06 vit 2019-05-20 11:34
2019-06-24 18:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - Nyköpings BIS P06 Blå 2019-05-20 11:34
Pojkar 13 - Grupp 4
2019-06-15 09:30 Järna SK P06 - Syrianska FC P2007-Röd 2019-05-19 09:53
Pojkar 12 - Grupp 1
2019-05-25 15:00 IFK Mariefred P07 - Katrineholms SK FK P 07/2 2019-05-20 21:09
2019-05-26 16:00 IFK Nyköping P07 vit - Triangelns IK P07-GRÖN 2019-05-23 11:03
2019-06-06 13:30 IFK Nyköping P07 vit - IFK Eskilstuna P 07 blå 2019-05-23 11:15
2019-06-08 13:30 IFK Mariefred P07 - Triangelns IK P07-GRÖN 2019-05-20 21:10
2019-06-15 11:00 IFK Nyköping P07 vit - Eskilstuna City FK P07 Blå 2019-05-20 11:20
2019-07-02 19:00 IFK Eskilstuna P 07 blå - IFK Nyköping P07 vit 2019-05-17 18:07
Pojkar 12 - Grupp 3
2019-06-02 16:00 IFK Nyköping P07 blå - Gnesta FF P 07/08 2019-05-23 11:08
2019-06-16 11:00 IFK Nyköping P07 blå - Valla IF 2019-05-23 11:23
Pojkar 12 - Grupp 4
2019-05-26 10:00 Assyriska FF P08 Vit - Enhörna IF P07 2019-05-23 14:30
2019-05-26 15:00 Assyriska FF P08 Röd - IK Viljan Strängnäs P07 2019-05-23 14:31
Pojkar 11 - Grupp 1
2019-06-05 18:15 Järna SK P08 Röd - IK Viljan Strängnäs P08 Blå 2019-05-23 07:38
Pojkar 11 - Grupp 4
2019-05-26 09:30 Oxelösunds IK P-08 - IFK Nyköping P08 vit 2019-05-18 15:54
2019-05-26 14:00 Värmbols FC U11 2 - IFK Nyköping P08 2019-05-20 13:09
2019-05-26 15:30 Björnlunda IF 08-09 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 2019-05-21 21:55
2019-06-02 10:00 Oxelösunds IK P-08 gul - Värmbols FC U11 2 2019-05-18 15:59
2019-06-14 17:30 Oxelösunds IK P-08 gul - Runtuna IK svart 07-10 2019-05-18 16:00
2019-06-25 18:15 Oxelösunds IK P-08 - Värmbols FC U11 2 2019-05-18 15:55
2019-06-25 18:30 IFK Nyköping P08 vit - Mölnbo IF P-08 2019-05-23 11:39
2019-06-30 09:30 Oxelösunds IK P-08 - Björnlunda IF 08-09 2019-05-18 15:57
2019-06-30 11:00 Oxelösunds IK P-08 gul - Trosa-Vagnhärad SK P-08 2019-05-18 16:00
2019-08-25 09:30 Oxelösunds IK P-08 - Gnesta FF P08 2019-05-18 15:57
2019-08-25 11:00 Oxelösunds IK P-08 gul - Mölnbo IF P-08 2019-05-18 16:01
2019-09-01 09:30 Oxelösunds IK P-08 gul - IFK Nyköping P08 vit 2019-05-18 16:01
2019-09-01 11:00 Oxelösunds IK P-08 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 2019-05-18 15:58
2019-09-15 10:00 Oxelösunds IK P-08 - Mölnbo IF P-08 2019-05-18 15:59
2019-09-22 09:30 Oxelösunds IK P-08 gul - Stigtomta IF 2019-05-18 16:01
2019-09-29 09:30 Oxelösunds IK P-08 - IFK Nyköping P08 2019-05-18 15:58
Pojkar 11 - Grupp 6
2019-05-26 11:00 Stallarholmens SK F/P-08/09 - Assyriska FF P08 Vit 2019-05-20 08:15
2019-06-15 11:30 Järna SK P08 Vit - Stallarholmens SK F/P-08/09 2019-05-19 09:54
2019-06-24 18:00 Södertälje FK P08 Svart - Järna SK P08 Vit 2019-05-17 12:29
Pojkar 10 - Grupp 3
2019-06-07 18:30 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - Triangelns IK P09 2019-05-22 15:50
2019-09-01 11:00 IK Standard P 09/10 - Jäders IF P09 Jäders IF 2019-05-22 13:31
2019-09-15 11:00 IK Standard P 09/10 - Syrianska Eskilstuna IF P-09 2019-05-22 13:32
2019-09-29 11:00 IK Standard P 09/10 - IK Viljan Strängnäs P09 Vit 2019-05-22 13:32
Pojkar 10 - Grupp 5
2019-05-26 11:00 Banadir IK P09 - Triangelns IK P09 2019-05-16 21:19
2019-06-09 12:30 Triangelns IK P09 - Stora Sundby GoIF P10 2019-05-22 12:13
2019-06-22 13:00 Triangelns IK P09 - Katrineholms SK FK P 09/1 2019-05-22 12:13
2019-06-26 18:30 Stora Sundby GoIF P10 - Triangelns IK P09 2019-05-23 15:54
2019-08-18 13:00 Triangelns IK P09 - Vingåkers IF 2019-05-23 16:14
2019-08-24 11:30 Triangelns IK P09 - Banadir IK P09 2019-05-22 12:14
2019-09-07 12:00 Triangelns IK P09 - Hälleforsnäs IF 2019-05-22 12:14
2019-09-21 12:00 Triangelns IK P09 - Malmköpings IF 2019-05-22 12:15
Flickor 12 - Grupp 1
2019-05-28 18:00 New Mill Indians SK F07 - Åkers IF F07-08 2019-05-23 14:11
2019-09-01 13:05 DFK Värmbol 07/08 - Hällbybrunns IF Flickor 12 år 2019-05-23 07:46
Flickor 11 - Grupp 1
2019-06-02 12:00 Vingåkers IF - Enhörna IF F-08/09 gul 2019-05-20 18:09
2019-06-30 12:00 Vingåkers IF - Triangelns IK 2019-05-20 18:12
2019-08-25 12:00 Vingåkers IF - Skogstorps GOIF F08/09 2019-05-20 18:10
2019-09-08 12:00 Vingåkers IF - Jäders IF F07/08 Jäders IF 2019-05-20 18:16
2019-09-22 12:00 Vingåkers IF - Hällbybrunns IF 2019-05-20 18:18
Flickor 11 - Grupp 2
2019-05-30 09:15 New Mill Indians SK F08 - Eskilstuna United DFF F08 Vit 2019-05-21 17:25
F div 1- 16 år
2019-05-23 19:00 IK Viljan Strängnäs DJ - DFK Värmbol 03-04 2019-05-20 12:52
2019-05-29 19:00 DFK Värmbol 03-04 - Triangelns IK F03 2019-05-18 11:06
2019-06-04 19:30 Södertälje FK F03/ Enhörna IF - New Mill Indians SK F03-04 2019-05-23 13:32
2019-06-14 19:00 Skogstorps GoIF F03-04 - Triangelns IK F03 2019-05-22 14:13
DM Herrar slutspel
IFK Mariefred - Nyköpings BIS 2019-05-23 16:08
F div 2- 15 år
2019-06-04 19:00 Eskilstuna United DFF F05 - New Mill Indians SK F03-04 2019-05-20 16:40
2019-06-09 19:00 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - New Mill Indians SK F03-04 2019-05-23 11:00
2019-08-11 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK - Eskilstuna United DFF F05 2019-05-22 09:19
2019-08-30 19:00 Eskilstuna United DFF F05 - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 2019-05-20 16:42
Flickor 14 Div 3 - Grupp 1
2019-05-25 15:00 Assyriska FF F05 - Enhörna IF F05/06 2019-05-22 11:08
2019-08-17 10:00 Enhörna IF F05/06 - Assyriska FF F05 2019-05-20 10:45
2019-08-25 11:00 Järna SK F0405 - Assyriska FF F05 2019-05-19 10:05
2019-09-14 11:00 Assyriska FF F05 - Oxelösunds IK F04/05 ( 7 mot 7) 2019-05-22 11:09
2019-09-28 11:00 Assyriska FF F05 - Stigtomta IF 2019-05-22 11:09
Flickor 14 Div 3 - Grupp 2
2019-06-18 18:00 IFK Mariefred F05 - DFK Värmbol 05 2019-05-17 09:37
Flickor 13 Div 4 - Grupp 1
2019-06-06 11:00 Syrianska Eskilstuna IF F06 - Eskilstuna United DFF F06 2019-05-23 07:26
Flickor 13 Div 4 - Grupp 2
2019-05-25 13:00 Nykvarns SK F 06 Vit - Järna SK F0607 2019-05-17 18:11
2019-06-04 18:30 IK Tun - Hargs BK F 06/07 2019-05-21 12:04
2019-06-09 10:00 Enhörna IF F06/07 - Hargs BK F 06/07 2019-05-20 10:44
2019-06-16 12:30 IFK Nyköping F06 - Trosa-Vagnhärad SK 2019-05-23 10:28
2019-07-01 18:30 Trosa-Vagnhärad SK - Hargs BK F 06/07 2019-05-17 09:47
DM P13 slutspel
2019-06-06 11:00 Högsjö BK - Triangelns IK P06 2019-05-20 09:57
2019-06-12 18:30 Skogstorps GOIF P06 - Athletic FC Eskilstuna P-06 2019-05-20 15:35