Skolor i Södermanland

NIU Årskurs Kontaktperson Kontaktuppgifter
Nyköpings Gymnasium, Nyköping Åk. 1-3
Rekarnegymnasiet, Eskilstuna Åk. 1-3
Täljegymnasiet/Torekällgymnasiet, Södertälje Åk. 1-3
LIU Årskurs Kontaktperson Kontaktuppgifter
Övriga gymnasieskolor Årskurs Kontaktperson Kontaktuppgifter
Duveholmsgymnasiet, Katrineholm Åk. 2-3 - individuellt val Mats Dahlin Mats.Dahlin@katrineholm.se
Katrineholms tekniska college, Katrineholm Åk. 2-3 - individuellt val Mats Dahlin Mats.Dahlin@katrineholm.se
Grillska Gymnasiet, Eskilstuna Åk. 1-3 - fotbollsprofil Jenny Johansson jenny.johansson@grillska.se
Thomasgymnasiet, Strängnäs Åk. 1-2 - fotbollsakademi Shwan Hamad shwan.hamad@strangnas.se
Grundskolan Årskurs Kontaktperson Kontaktuppgifter
Nyköpings högstadium, Nyköping Åk. 7-9 - fotbollsprofil Ferdinand Sipocz ferdinand.sipocz@nykoping.se
Rosenborgskolan, Södertälje Åk. 7-9 - fotbollsprofil Tobias Axelsson tobias.axelsson@sodertalje.se
Skiftingehus, Eskilstuna Åk. 4-6 - fotbollsprofil Aram Rajab aramrajab@hotmail.com
Skiftingehus, Eskilstuna Åk. 7-9 - fotbollsprofil Niclas Andersson ankan806@hotmail.com
Gökstensskolan, Torshälla Åk. 7-9 - individuellt val Carlos Ghigliotto carlos.ghigliotto@eskilstuna.se
Stålforsskolan, Eskilstuna Åk. 7-9 - fotbollsprofil Joakim Helgstrand
Djurgårdsskolan, Eskilstuna Åk. 4-9 - elevens val Lasse Ström
Järvenskolan Södra, Katrineholm Åk. 7-9 - fotbollsprofil Daniel Grönwall danne.gronvall@gmail.com