Distriktslagsplanering

P00-02 - 2019 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan




F00-02 - 2019 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
P02 - 2019 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
15 januari
Träningsmatch Värmbols FC
Katrineholm
19.45
Backavallen
18-20 januari Distriktspojkcupen - slutspel Jönköping Heldagar
10 april
Distriktspojkcupen - semifinal Örebro 19.30
Behrn Arena
P03 - 2019 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
29-31 mars
Gestrikecupen
Gävle
Heldagar
31 maj Future-match Uppland Enköping 13.30
28 augusti Träning Eskilstuna
19.00-21.00
Årby IP
25 september Träning Malmköping
19.30-21.00
Sparbanksvallen Malmahed
19 oktober Match: Uppland Strängnäs 10.00-12.00 Vasavallen
23 oktober Träning Malmköping
19.00-21.00
Sparbanksvallen Malmahed
30 oktober Match Eskilstuna
19.00
Ekängens IP
15-17 november Distriktspojkcupen Eskilstuna Heldagar
Tunavallen
F03 - 2019 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
12 mars Öppen träning/Internmatch
Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
14 mars Öppen träning/Internmatch Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
29-31 mars Gestrikecupen Gävle Heldagar
13 april Dubbelmatch Västmanland Eskilstuna 10.00, 12.00
Orrlidens IP, Skogstorp
22 augusti Öppen träning
Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
29 augusti Öppen träning
Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
12 september Träning Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
25 september Träning Eskilstuna 19.00-21.00 Årby IP
13 oktober Match: Hammarby IF F17
Södertälje
12.00
Pershagens IP
27 oktober Match Västmanland Västerås 11.00 Solid Park
5 november Träning Eskilstuna 19.00-21.00 Tunavallen
15-17 november
Cup Kommunal
Eskilstuna
Heldagar
Tunavallen
P04 - 2019 Aktivitet Ort Träning-/matchtid Plan
1 maj
Dubbelträning 09.30-11.00 / 13.00-14.30
Mariefred
09.30-14.30
Hammarens IP
4 maj Dubbelträning 09.30-11.00 / 13.00-14.30 Malmköping 09.30-14.30 Sparbanksvallen Malmahed
5 maj Dubbelträning 09.30-11.00 / 13.00-14.30 Malmköping 09.30-14.30 Sparbanksvallen Malmahed
22 maj Träning Åkers Styckebruk
19.00-21.00 Bruksvallen
29 maj Future-match (internmatch)

19.00-21.00
30 maj-1 juni Svealandslägret Enköping Heldagar
5 juni Träning Åkers Styckebruk 19.00-21.00
Bruksvallen
19 juni Match: Uppland Grillby 19.00
30 juni-5 juli Utvecklingslägret Halmstad Heldagar
18 september Träning Eskilstuna
19.00-21.00 Årby IP
2 oktober Träning Malmköping
19.00-21.00
Sparbanksvallen Malmahed
26 oktober Dubbelmatch: Östergötland Nyköping
10.00 / 12.00
Rosvalla IP
F04 - 2019 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
11 mars Öppen träning/Internmatch
Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
13 mars Öppen träning/Internmatch
Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
7 april Dubbelmatch Västmanland
Västerås 11.00 / 13.00 Hamre IP
13 maj Träning Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
30 maj-1 juni Svealandslägret Enköping Heldagar
19 juni Träning Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
23-28 juni Utvecklingslägret Halmstad Heldagar
24 september Öppen träning
Strängnäs 19.00-21.00
Vasavallen
26 september Öppen träning
Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed
20 oktober Dubbelmatch Östergötland Katrineholm
10.00 / 12.30
Backavallen