Tabell och resultat - Flickor 11v11 Grön Höst (VFF/ÖLFF)

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-09-15 14:00 Barkarö SK F03-05 - Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK 1 - 2 Barkarö IP
2019-09-15 14:00 Yxhults IK/IFK Kumla - Arboga Södra IF F03-04 1 - 2 Moabvallen
2019-09-15 10:00 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Ekeby BK F04/05 0 - 4 Råssvallen
2019-09-14 17:00 Skogstorps GoIF F03-04 - Västerås BK 30 F15 4 - 2 Orrlidens IP
2019-09-14 15:00 ÖSK Söder - Gideonsbergs IF F04 2 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2019-09-11 18:00 Ekeby BK F04/05 - Lillån FK / Rynninge IK 1 - 1 Ekliden
2019-09-10 18:00 IFK Askersund F03-04 - Yxhults IK/IFK Kumla 4 - 0 Solberga IP
2019-09-08 14:00 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Guldsmedsh.-Stråssa BK 3 - 0 Hökåsen IP
2019-09-08 13:30 Barkarö SK F03-05 - IFK Askersund F03-04 3 - 3 Barkarö IP
2019-09-04 18:00 Arboga Södra IF F03-04 - Barkarö SK F03-05 6 - 0 Ekbacken B
2019-09-01 16:00 Yxhults IK/IFK Kumla - Skogstorps GoIF F03-04 1 - 8 Moabvallen
2019-08-31 11:00 Lillån FK / Rynninge IK - Gideonsbergs IF F04 1 - 2 Lillåvallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Skogstorps GoIF F03-04 5 5 0 0 33-6 27 15 3 3 0 0 17-3 14 9 2 2 0 0 16-3 13 6
Arboga Södra IF F03-04 5 4 1 0 15-3 12 13 3 2 1 0 11-2 9 7 2 2 0 0 4-1 3 6
Västerås BK 30 F15 5 4 0 1 25-6 19 12 1 1 0 0 3-0 3 3 4 3 0 1 22-6 16 9
ÖSK Söder 4 3 1 0 15-6 9 10 2 2 0 0 7-2 5 6 2 1 1 0 8-4 4 4
IFK Askersund F03-04 5 3 1 1 17-9 8 10 3 2 0 1 11-4 7 6 2 1 1 0 6-5 1 4
Romfartuna GIF Västerås F04-05 / Tillberga IK 6 2 2 2 10-13 -3 8 3 1 1 1 6-4 2 4 3 1 1 1 4-9 -5 4
Ekeby BK F04/ 05 6 2 2 2 9-16 -7 8 3 1 1 1 3-11 -8 4 3 1 1 1 6-5 1 4
Lillån FK / Rynninge IK 4 1 1 2 6-7 -1 4 2 1 0 1 5-3 2 3 2 0 1 1 1-4 -3 1
Yxhults IK/ IFK Kumla 6 1 1 4 9-23 -14 4 3 0 1 2 5-13 -8 1 3 1 0 2 4-10 -6 3
Gideonsbergs IF F04 4 1 0 3 5-10 -5 3 1 0 0 1 1-5 -4 0 3 1 0 2 4-5 -1 3
Barkarö SK F03-05 5 0 1 4 5-22 -17 1 3 0 1 2 5-10 -5 1 2 0 0 2 0-12 -12 0
Sala FF F04-05 2 0 0 2 3-9 -6 0 2 0 0 2 3-9 -6 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Guldsmedsh.-Stråssa BK 5 0 0 5 5-27 -22 0 2 0 0 2 2-12 -10 0 3 0 0 3 3-15 -12 0
Skiljebo SK F15-17 Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-09-16 17:30 Gideonsbergs IF F04 - Sala FF F04-05 Önsta IP A
2019-09-17 19:00 Västerås BK 30 F15 - ÖSK Söder Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-19 18:30 Lillån FK / Rynninge IK - ÖSK Söder Lillåvallen
2019-09-21 10:30 Ekeby BK F04/05 - Sala FF F04-05 Ekliden
2019-09-21 12:00 Romfartuna GIF Västerås F04-05 /Tillberga IK - Yxhults IK/IFK Kumla Hökåsen IP
2019-09-21 12:00 Västerås BK 30 F15 - IFK Askersund F03-04 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-21 14:00 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Arboga Södra IF F03-04 Råssvallen
2019-09-22 11:00 Gideonsbergs IF F04 - Skogstorps GoIF F03-04 Önsta IP B
2019-09-22 15:00 Guldsmedsh.-Stråssa BK - Barkarö SK F03-05 Råssvallen
2019-09-28 13:30 ÖSK Söder - Sala FF F04-05 Ekängs IP, Konstgräs
2019-09-28 14:00 IFK Askersund F03-04 - Gideonsbergs IF F04 Solberga IP
2019-09-29 12:00 Västerås BK 30 F15 - Arboga Södra IF F03-04 Ringvallen 2 (konstgräs)