Spelprogram - Flickor 12 - Grupp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gnesta FF 07-08 Linda Strömbäck 0733012357 Blå/Blå/Blå
IFK Nyköping F07/08 Joakim Karlsson 0705426765 Vit/Blå/Vit
IK Tun Sofia Gustafsson 0703019824 Grön/Grön/Grön
IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit Annica Medberg 0707122997 Blå/Blå/Blå
Mölnbo IF F-07/Järna SK Suvi Österberg Gul/Svart/Gul
Nyköpings BIS F06/07/08 Martin Wallenberg 0707990828 Röd/Blå/Röd
Oxelösunds IK F07-08 Goran Dzelovski 0706636903 Gul, Blå, Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-25 18:30 Oxelösunds IK F07-08 - IK Tun Ramdalens IP
2019-04-27 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - Gnesta FF 07-08 Mölnbo Idrottsplats
2019-04-28 15:30 IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit - IFK Nyköping F07/08 Larslunda IP
Maj
2019-05-02 18:30 IK Tun - Nyköpings BIS F06/07/08 Enstaberga Idrottsplats
2019-05-05 11:00 Gnesta FF 07-08 - Oxelösunds IK F07-08 Skillingavallen
2019-05-05 14:00 IFK Nyköping F07/08 - Mölnbo IF F-07/Järna SK Rosvalla IP
2019-05-12 11:00 Gnesta FF 07-08 - IK Tun Skillingavallen
2019-05-12 16:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit - Nyköpings BIS F06/07/08 Larslunda IP
2019-05-26 11:00 IK Tun - IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit Enstaberga Idrottsplats
2019-05-26 11:00 Nyköpings BIS F06/07/08 - Mölnbo IF F-07/Järna SK Rosvalla IP D3
2019-05-26 13:00 IFK Nyköping F07/08 - Gnesta FF 07-08 Rosvalla IP
2019-05-30 18:30 IFK Nyköping F07/08 - IK Tun Rosvalla IP
2019-05-30 18:30 Oxelösunds IK F07-08 - Nyköpings BIS F06/07/08 Ramdalens IP
Juni
2019-06-01 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit Mölnbo Idrottsplats
2019-06-06 11:00 IK Tun - Mölnbo IF F-07/Järna SK Enstaberga Idrottsplats
2019-06-07 18:30 Oxelösunds IK F07-08 - IFK Nyköping F07/08 Ramdalens IP
2019-06-09 10:00 (Uppskj.) Nyköpings BIS F06/07/08 - Gnesta FF 07-08 Rosvalla IP D3
2019-06-09 13:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit - Oxelösunds IK F07-08 Larslunda IP
2019-06-13 18:30 IFK Nyköping F07/08 - Nyköpings BIS F06/07/08 Rosvalla IP
2019-06-16 11:00 Oxelösunds IK F07-08 - Mölnbo IF F-07/Järna SK
2019-06-16 11:00 Gnesta FF 07-08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit Skillingavallen
2019-06-23 10:00 Nyköpings BIS F06/07/08 - IFK Nyköping F07/08 Rosvalla IP D3
2019-06-23 14:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit - Gnesta FF 07-08 Larslunda IP
2019-06-30 11:00 Gnesta FF 07-08 - Nyköpings BIS F06/07/08 Skillingavallen
Augusti
2019-08-11 11:00 Oxelösunds IK F07-08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit Ramdalens IP
2019-08-13 18:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - IK Tun Mölnbo Idrottsplats
2019-08-15 18:30 IK Tun - IFK Nyköping F07/08 Enstaberga Idrottsplats
2019-08-17 12:00 (Uppskj.) Nyköpings BIS F06/07/08 - Oxelösunds IK F07-08 Rosvalla IP D3
2019-08-18 11:30 IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit - Mölnbo IF F-07/Järna SK Larslunda IP
2019-08-24 10:00 Mölnbo IF F-07/Järna SK - Nyköpings BIS F06/07/08 Mölnbo Idrottsplats
2019-08-25 11:00 Gnesta FF 07-08 - IFK Nyköping F07/08 Skillingavallen
2019-08-25 14:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit - IK Tun Larslunda IP
2019-08-31 11:00 IK Tun - Gnesta FF 07-08 Enstaberga Idrottsplats
2019-08-31 12:45 Mölnbo IF F-07/Järna SK - Oxelösunds IK F07-08 Mölnbo Idrottsplats
September
2019-09-01 12:00 IFK Nyköping F07/08 - Oxelösunds IK F07-08 Rosvalla IP
2019-09-01 14:00 Nyköpings BIS F06/07/08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit Rosvalla IP D3
2019-09-07 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - IFK Nyköping F07/08 Mölnbo Idrottsplats
2019-09-08 10:00 Nyköpings BIS F06/07/08 - IK Tun Rosvalla IP D3
2019-09-08 11:00 Oxelösunds IK F07-08 - Gnesta FF 07-08 Ramdalens IP
2019-09-12 18:00 IK Tun - Oxelösunds IK F07-08 Enstaberga Idrottsplats
2019-09-15 11:00 Gnesta FF 07-08 - Mölnbo IF F-07/Järna SK Skillingavallen
2019-09-15 12:00 IFK Nyköping F07/08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit Rosvalla IP
2019-09-21 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - Gnesta FF 07-08 Mölnbo Idrottsplats
2019-09-22 11:00 Oxelösunds IK F07-08 - IK Tun Ramdalens IP
2019-09-22 14:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit - IFK Nyköping F07/08 Larslunda IP
2019-09-28 10:00 IK Tun - Nyköpings BIS F06/07/08 Enstaberga Idrottsplats
2019-09-29 11:00 Gnesta FF 07-08 - Oxelösunds IK F07-08 Skillingavallen
2019-09-29 12:00 IFK Nyköping F07/08 - Mölnbo IF F-07/Järna SK Rosvalla IP