Spelprogram - Flickor 12 - Grupp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
DFK Värmbol 07/08 Emma Ljunggren 0709142148 Blå/Blå/Blå
Eskilstuna United DFF F07 Blå Johan Thörn +46725550134 +46725550134 Blå/Blå/Blå
Eskilstuna United DFF F07 Vit Johan Thörn +46725550134 +46725550134 Blå/Blå/Blå
Hällbybrunns IF Flickor 12 år Jessica Pynnönen Berg 0704780969 Vit Svart inslag/Svart/vita
IFK Mariefred F07 Mattias Chevalier 015930340 0702578072 Blå,Vit/Blå/Blå
IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå Annica Medberg 0707122997 Blå/Blå/Blå
New Mill Indians SK F07 David Nilsson 0707952960 Svart/Svart
Pershagens SK F07 Mattias Fagerlund 0700811359 Grön/Vit/Vit
Syrianska FC F12 Gul Yasar Maximurad 0736142800 Röd/GUL randig /Röd/Röd
Åkers IF F07-08 Agneta Redin 0731549478 Gul/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Eskilstuna United DFF F07 Blå - Hällbybrunns IF Flickor 12 år Årby IP
2019-04-27 11:00 New Mill Indians SK F07 - DFK Värmbol 07/08 Nykvarns IP
2019-04-27 11:30 IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå - Eskilstuna United DFF F07 Vit Larslunda IP
2019-04-28 14:00 Åkers IF F07-08 - Pershagens SK F07 Bruksvallen Åker
Maj
2019-05-04 12:00 Hällbybrunns IF Flickor 12 år - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå Gustavsborgs IP
2019-05-04 13:00 Eskilstuna United DFF F07 Vit - Syrianska FC F12 Gul Årby IP
2019-05-04 14:00 DFK Värmbol 07/08 - Eskilstuna United DFF F07 Blå Backavallen
2019-05-05 10:00 IFK Mariefred F07 - Åkers IF F07-08 Hammarens IP
2019-05-05 10:00 Pershagens SK F07 - New Mill Indians SK F07 Pershagens IP
2019-05-11 11:00 Hällbybrunns IF Flickor 12 år - Eskilstuna United DFF F07 Vit Gustavsborgs IP
2019-05-11 13:00 New Mill Indians SK F07 - IFK Mariefred F07 Nykvarns IP
2019-05-11 14:30 Eskilstuna United DFF F07 Blå - Pershagens SK F07 Årby IP
2019-05-11 15:30 IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå - DFK Värmbol 07/08 Larslunda IP
2019-05-12 14:00 Åkers IF F07-08 - Syrianska FC F12 Gul Bruksvallen Åker
2019-05-17 19:00 Eskilstuna United DFF F07 Vit - Åkers IF F07-08
2019-05-24 18:00 Syrianska FC F12 Gul - IFK Mariefred F07 Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-25 11:00 Syrianska FC F12 Gul - New Mill Indians SK F07 Östertälje IP
2019-05-25 13:00 Pershagens SK F07 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå Pershagens IP
2019-05-26 10:00 IFK Mariefred F07 - Eskilstuna United DFF F07 Blå Hammarens IP
2019-05-28 18:00 New Mill Indians SK F07 - Åkers IF F07-08 Alcrofältet
Juni
2019-06-01 11:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå - IFK Mariefred F07 Larslunda IP
2019-06-01 11:00 Hällbybrunns IF Flickor 12 år - Pershagens SK F07 Gustavsborgs IP
2019-06-01 12:00 DFK Värmbol 07/08 - Syrianska FC F12 Gul Backavallen
2019-06-02 16:00 Eskilstuna United DFF F07 Blå - Eskilstuna United DFF F07 Vit Årby IP
2019-06-08 11:00 Syrianska FC F12 Gul - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå Östertälje IP
2019-06-08 13:00 Eskilstuna United DFF F07 Vit - New Mill Indians SK F07 Årby IP
2019-06-09 10:00 IFK Mariefred F07 - Hällbybrunns IF Flickor 12 år Hammarens IP
2019-06-09 14:00 Åkers IF F07-08 - Eskilstuna United DFF F07 Blå Bruksvallen Åker
2019-06-15 14:00 DFK Värmbol 07/08 - IFK Mariefred F07 Backavallen
2019-06-17 18:30 IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå - Åkers IF F07-08 Larslunda IP
2019-06-19 18:30 DFK Värmbol 07/08 - Åkers IF F07-08 Backavallen
2019-06-22 17:00 Syrianska FC F12 Gul - Eskilstuna United DFF F07 Blå Östertälje IP
2019-06-23 10:00 IFK Mariefred F07 - Pershagens SK F07 Hammarens IP
2019-06-23 13:45 New Mill Indians SK F07 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå Nykvarns IP
2019-06-23 14:00 Åkers IF F07-08 - Hällbybrunns IF Flickor 12 år Bruksvallen Åker
2019-06-23 16:00 Eskilstuna United DFF F07 Vit - DFK Värmbol 07/08 Årby IP
2019-06-29 14:00 Hällbybrunns IF Flickor 12 år - New Mill Indians SK F07 Gustavsborgs IP
2019-06-30 10:00 IFK Mariefred F07 - Eskilstuna United DFF F07 Vit Hammarens IP
2019-06-30 10:00 Pershagens SK F07 - Syrianska FC F12 Gul Pershagens IP
Juli
2019-07-02 18:30 Eskilstuna United DFF F07 Blå - New Mill Indians SK F07 Årby IP
2019-07-07 14:00 (Uppskj.) Pershagens SK F07 - DFK Värmbol 07/08 Pershagens IP
Augusti
2019-08-14 18:00 DFK Värmbol 07/08 - Hällbybrunns IF Flickor 12 år Backavallen
2019-08-17 13:00 New Mill Indians SK F07 - Hällbybrunns IF Flickor 12 år Nykvarns IP
2019-08-17 13:00 Syrianska FC F12 Gul - Pershagens SK F07 Östertälje IP
2019-08-17 13:00 Eskilstuna United DFF F07 Vit - IFK Mariefred F07 Årby IP
2019-08-17 14:30 Eskilstuna United DFF F07 Blå - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå Årby IP
2019-08-18 14:00 Åkers IF F07-08 - DFK Värmbol 07/08 Bruksvallen Åker
2019-08-22 18:00 DFK Värmbol 07/08 - Eskilstuna United DFF F07 Vit Backavallen
2019-08-22 18:30 IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå - Eskilstuna United DFF F07 Blå Larslunda IP
2019-08-24 12:00 Hällbybrunns IF Flickor 12 år - Åkers IF F07-08 Gustavsborgs IP
2019-08-24 14:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå - New Mill Indians SK F07 Larslunda IP
2019-08-24 15:00 Pershagens SK F07 - IFK Mariefred F07 Pershagens IP
2019-08-25 00:00 (Uppskj.) Pershagens SK F07 - Eskilstuna United DFF F07 Vit Pershagens IP
2019-08-25 16:00 Eskilstuna United DFF F07 Blå - Syrianska FC F12 Gul Årby IP
2019-08-31 13:00 New Mill Indians SK F07 - Eskilstuna United DFF F07 Blå Nykvarns IP
2019-08-31 13:00 Eskilstuna United DFF F07 Vit - Pershagens SK F07 Årby IP
September
2019-09-01 10:00 IFK Mariefred F07 - DFK Värmbol 07/08 Hammarens IP
2019-09-01 13:00 Syrianska FC F12 Gul - Hällbybrunns IF Flickor 12 år Östertälje IP
2019-09-07 12:45 New Mill Indians SK F07 - Eskilstuna United DFF F07 Vit Nykvarns IP
2019-09-07 14:00 Hällbybrunns IF Flickor 12 år - IFK Mariefred F07 Gustavsborgs IP
2019-09-07 14:30 IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå - Syrianska FC F12 Gul Larslunda IP
2019-09-07 14:30 DFK Värmbol 07/08 - Pershagens SK F07 Backavallen
2019-09-10 18:30 Åkers IF F07-08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå Bruksvallen Åker
2019-09-14 10:00 (Inst.) Eskilstuna United DFF F07 Vit - Eskilstuna United DFF F07 Blå Årby IP
2019-09-14 13:00 Syrianska FC F12 Gul - DFK Värmbol 07/08 Östertälje IP
2019-09-14 13:00 Pershagens SK F07 - Hällbybrunns IF Flickor 12 år Pershagens IP
2019-09-14 15:00 IFK Mariefred F07 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå Hammarens IP
2019-09-15 14:00 Åkers IF F07-08 - New Mill Indians SK F07 Bruksvallen Åker
2019-09-21 11:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå - Pershagens SK F07 Larslunda IP
2019-09-21 12:00 Hällbybrunns IF Flickor 12 år - DFK Värmbol 07/08 Gustavsborgs IP
2019-09-21 13:00 Eskilstuna United DFF F07 Blå - IFK Mariefred F07 Årby IP
2019-09-22 14:00 Åkers IF F07-08 - Eskilstuna United DFF F07 Vit Bruksvallen Åker
2019-09-26 17:30 Eskilstuna United DFF F07 Blå - Åkers IF F07-08 Årby IP
2019-09-28 10:00 Eskilstuna United DFF F07 Vit - Hällbybrunns IF Flickor 12 år Årby IP
2019-09-28 12:00 DFK Värmbol 07/08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå Backavallen
2019-09-28 14:00 Pershagens SK F07 - Eskilstuna United DFF F07 Blå Pershagens IP
2019-09-28 17:30 Syrianska FC F12 Gul - Åkers IF F07-08 Östertälje IP
2019-09-29 10:00 IFK Mariefred F07 - New Mill Indians SK F07 Hammarens IP
Oktober
2019-10-05 New Mill Indians SK F07 - Syrianska FC F12 Gul Nykvarns IP
2019-10-05 13:00 Hällbybrunns IF Flickor 12 år - Syrianska FC F12 Gul Gustavsborgs IP