Spelprogram - Pojkar 11 - Grupp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF P08 Röd Robert Sharro 0762722563 Vit/röd/Vit
IK Viljan Strängnäs P08 Blå Malin Fällborg Blå/Blå/Blå
Järna SK P08 Röd Johan Mandell 0765167269 Röd/Röd/Röda
Nykvarns SK P 08 Blå Andreas Nilsson 0707416833 Blå/Blå/Blå
Nyköpings BIS P08 Röd Mikael Melin 0705673380 Röd/Blå/Röd
Pershagens SK P08 Grön Patrik Eriksson 0793243452 Grön/Vit/Vit
Syrianska FC P2008 Röd Gabi Gaurie 0703320810 Svart/svart/svart
Syrianska FC P2009 Gul Daniel Varli 0704565324 Svart/svart/svart
Södertälje FK P08 Röd Fady Saher Ibrahim Raffo 0720055263 Röd-Svart/Svart/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 16:30 Pershagens SK P08 Grön - Assyriska FF P08 Röd Pershagens IP
2019-04-27 17:00 Syrianska FC P2008 Röd - Syrianska FC P2009 Gul Brunnsängs Idrottsplats
2019-04-28 11:00 Nykvarns SK P 08 Blå - Nyköpings BIS P08 Röd Nykvarns IP
Maj
2019-05-04 12:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Pershagens SK P08 Grön Rosvalla IP D2
2019-05-04 12:00 Syrianska FC P2009 Gul - IK Viljan Strängnäs P08 Blå Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-05 10:00 Södertälje FK P08 Röd - Nykvarns SK P 08 Blå Östertälje IP
2019-05-05 10:00 Assyriska FF P08 Röd - Syrianska FC P2008 Röd Geneta Sportfält
2019-05-07 18:30 Järna SK P08 Röd - Södertälje FK P08 Röd Ljungbackens IP
2019-05-11 10:00 Nykvarns SK P 08 Blå - Järna SK P08 Röd Nykvarns IP
2019-05-11 13:00 Pershagens SK P08 Grön - Södertälje FK P08 Röd Pershagens IP
2019-05-11 18:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Assyriska FF P08 Röd Vasavallen KG
2019-05-12 10:00 Syrianska FC P2009 Gul - Pershagens SK P08 Grön Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-12 11:30 Syrianska FC P2008 Röd - Nyköpings BIS P08 Röd Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-19 10:00 Järna SK P08 Röd - Syrianska FC P2008 Röd Ljungbackens IP
2019-05-19 10:45 Nykvarns SK P 08 Blå - Syrianska FC P2009 Gul Nykvarns IP
2019-05-19 17:00 Pershagens SK P08 Grön - IK Viljan Strängnäs P08 Blå Pershagens IP
2019-05-25 12:00 Järna SK P08 Röd - Pershagens SK P08 Grön Ljungbackens IP
2019-05-26 10:00 Assyriska FF P08 Röd - Syrianska FC P2009 Gul Geneta Sportfält
2019-05-26 12:00 Södertälje FK P08 Röd - Syrianska FC P2008 Röd Östertälje IP
Juni
2019-06-01 09:30 Assyriska FF P08 Röd - Järna SK P08 Röd Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-01 11:00 Pershagens SK P08 Grön - Nykvarns SK P 08 Blå Pershagens IP
2019-06-02 10:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Södertälje FK P08 Röd Vasavallen KG
2019-06-02 10:00 Syrianska FC P2008 Röd - Pershagens SK P08 Grön Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-02 11:30 Syrianska FC P2009 Gul - Nyköpings BIS P08 Röd Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-05 18:15 Järna SK P08 Röd - IK Viljan Strängnäs P08 Blå Ljungbackens IP
2019-06-08 16:15 Nykvarns SK P 08 Blå - Syrianska FC P2008 Röd Nykvarns IP
2019-06-09 10:00 Södertälje FK P08 Röd - Syrianska FC P2009 Gul Östertälje IP
2019-06-09 12:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Assyriska FF P08 Röd Rosvalla IP D2
2019-06-16 09:30 (Uppskj.) Syrianska FC P2009 Gul - Järna SK P08 Röd Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-16 17:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Nykvarns SK P 08 Blå Vasavallen KG
2019-06-23 13:00 Södertälje FK P08 Röd - Nyköpings BIS P08 Röd Östertälje IP
2019-06-23 15:30 (Uppskj.) Syrianska FC P2008 Röd - IK Viljan Strängnäs P08 Blå Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-26 18:30 (Inst.) Nyköpings BIS P08 Röd - Järna SK P08 Röd Rosvalla IP D1
2019-06-30 12:30 Assyriska FF P08 Röd - Nykvarns SK P 08 Blå Bårsta IP
Augusti
2019-08-17 17:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Syrianska FC P2008 Röd Vasavallen KG
2019-08-18 11:30 Nykvarns SK P 08 Blå - Assyriska FF P08 Röd Nykvarns IP
2019-08-20 19:00 Pershagens SK P08 Grön - Syrianska FC P2009 Gul Pershagens IP
2019-08-20 19:00 Järna SK P08 Röd - Nyköpings BIS P08 Röd Ljungbackens IP
2019-08-24 10:00 Syrianska FC P2008 Röd - Järna SK P08 Röd Brunnsängs Idrottsplats
2019-08-25 10:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Pershagens SK P08 Grön Vasavallen KG
2019-08-25 11:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Södertälje FK P08 Röd Rosvalla IP KG C
2019-08-25 15:00 Syrianska FC P2009 Gul - Nykvarns SK P 08 Blå Brunnsängs Idrottsplats
2019-08-26 18:00 Assyriska FF P08 Röd - Södertälje FK P08 Röd Bårsta IP
2019-08-27 18:00 Nykvarns SK P 08 Blå - IK Viljan Strängnäs P08 Blå Vasavallen KG
2019-08-31 10:00 Södertälje FK P08 Röd - Assyriska FF P08 Röd Östertälje IP
2019-08-31 16:00 Nyköpings BIS P08 Röd - IK Viljan Strängnäs P08 Blå Rosvalla IP KG C
September
2019-09-07 10:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Järna SK P08 Röd Vasavallen KG
2019-09-08 09:30 Syrianska FC P2009 Gul - Södertälje FK P08 Röd Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-08 11:00 Syrianska FC P2008 Röd - Nykvarns SK P 08 Blå Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-08 15:30 Assyriska FF P08 Röd - Nyköpings BIS P08 Röd Geneta Sportfält
2019-09-09 19:15 Pershagens SK P08 Grön - Syrianska FC P2008 Röd Östertälje IP
2019-09-10 18:00 Järna SK P08 Röd - Syrianska FC P2009 Gul Ljungbackens IP
2019-09-14 10:00 Södertälje FK P08 Röd - IK Viljan Strängnäs P08 Blå Östertälje IP
2019-09-15 10:00 Nykvarns SK P 08 Blå - Pershagens SK P08 Grön Nykvarns IP
2019-09-15 14:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Syrianska FC P2009 Gul Rosvalla IP KG B
2019-09-22 09:30 (Uppskj.) Syrianska FC P2009 Gul - Assyriska FF P08 Röd Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-22 10:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Nyköpings BIS P08 Röd Vasavallen KG
2019-09-22 11:00 Pershagens SK P08 Grön - Järna SK P08 Röd Pershagens IP
2019-09-22 13:00 Syrianska FC P2008 Röd - Södertälje FK P08 Röd Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-23 18:15 Järna SK P08 Röd - Assyriska FF P08 Röd Ljungbackens IP
2019-09-28 13:00 Södertälje FK P08 Röd - Pershagens SK P08 Grön Östertälje IP
2019-09-29 10:00 Järna SK P08 Röd - Nykvarns SK P 08 Blå Ljungbackens IP
2019-09-29 11:00 Assyriska FF P08 Röd - IK Viljan Strängnäs P08 Blå Bårsta IP
2019-09-29 12:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Syrianska FC P2008 Röd Rosvalla IP D2