Spelprogram - Pojkar 13 - Grupp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsalam United SK P 13 år Muetazballlah Mohammed Abdulsalam Elsadi Vit/Vit/Vit
Eskilstuna City FK P06 Petri Pannula 0738505202 BlåVit randig/Blå/blå
Hällbybrunns IF P 13 Marcus Wedstedt 0703122566 Vit Svart inslag/Svart/vita
IFK Eskilstuna P 06 vit Mattias Karlsson 0702401910 Blå/Vit/Blå
Jäders IF Joakim Borkovic 0767615880 Blå/Blå/Blå
Katrineholms SK FK P 06/1 John Åke Karlsson Röd/Röd/Röda
Skogstorps GOIF P06 Lars-Erik Larsson 0708536801 Grön/Vit/Grön
Syrianska Eskilstuna IF P-06 Alexander Andrés Campos Pacheco 0733670334 Röd/Gul/Röd/Gul
Torshälla-Nyby IS P06 Per Ola Nilsson +46703301373 Grön/Svart/svart/Grön
Triangelns IK P06 Svart Jonas Lindell 0705926467 Grön/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 160331003 Katrineholms SK FK P 06/1 - Eskilstuna City FK P06 3 - 3 Backavallen
2019-04-27 10:00 160331004 Syrianska Eskilstuna IF P-06 - Alsalam United SK P 13 år 5 - 2 Fröslunda IP
2019-04-27 14:00 160331005 IFK Eskilstuna P 06 vit - Torshälla-Nyby IS P06 4 - 1 Ekängens IP
Maj
2019-05-01 11:00 160331001 Hällbybrunns IF P 13 - Triangelns IK P06 Svart 0 - 8 Gustavsborgs IP
2019-05-04 12:30 160331007 Alsalam United SK P 13 år - Katrineholms SK FK P 06/1 2 - 3 Fröslunda IP
2019-05-04 13:00 160331009 Skogstorps GOIF P06 - Hällbybrunns IF P 13 6 - 0 Orrlidens IP
2019-05-05 10:00 160331006 Torshälla-Nyby IS P06 - Syrianska Eskilstuna IF P-06 5 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-05-05 12:30 160331008 Eskilstuna City FK P06 - Jäders IF 6 - 1 Årby IP
2019-05-05 15:00 160331010 Triangelns IK P06 Svart - IFK Eskilstuna P 06 vit 9 - 2 Triangelborg
2019-05-10 18:30 160331015 Skogstorps GOIF P06 - Triangelns IK P06 Svart 2 - 1 Orrlidens IP
2019-05-11 15:00 160331014 Syrianska Eskilstuna IF P-06 - IFK Eskilstuna P 06 vit 7 - 3 Fröslunda IP
2019-05-11 15:00 160331030 Triangelns IK P06 Svart - Katrineholms SK FK P 06/1 9 - 2 Triangelborg
2019-05-12 10:00 160331013 Katrineholms SK FK P 06/1 - Torshälla-Nyby IS P06 10 - 0 Backavallen
2019-05-12 10:30 160331012 Jäders IF - Alsalam United SK P 13 år 8 - 0 Kungsvallen
2019-05-12 18:00 160331011 Hällbybrunns IF P 13 - Eskilstuna City FK P06 5 - 1 Gustavsborgs IP
2019-05-18 14:00 160331017 Torshälla-Nyby IS P06 - Jäders IF 2 - 5 Torshargs Idrottsplats
2019-05-19 11:00 160331020 Triangelns IK P06 Svart - Syrianska Eskilstuna IF P-06 3 - 2 Triangelborg
2019-05-19 12:30 160331019 Eskilstuna City FK P06 - Skogstorps GOIF P06 1 - 3 Årby IP
2019-05-22 19:00 160331026 Syrianska Eskilstuna IF P-06 - Jäders IF 5 - 4 Fröslunda IP
2019-05-25 12:00 160331021 Hällbybrunns IF P 13 - Torshälla-Nyby IS P06 3 - 2 Gustavsborgs IP
2019-05-25 14:00 160331025 Skogstorps GOIF P06 - Alsalam United SK P 13 år 8 - 1 Orrlidens IP
2019-05-26 15:00 160331023 Katrineholms SK FK P 06/1 - Syrianska Eskilstuna IF P-06 10 - 2 Backavallen
2019-05-26 17:30 160331024 Eskilstuna City FK P06 - IFK Eskilstuna P 06 vit 6 - 4 Årby IP
2019-05-29 18:30 160331002 Jäders IF - Skogstorps GOIF P06 1 - 9 Kungsvallen
Juni
2019-06-02 13:00 160331029 Alsalam United SK P 13 år - Eskilstuna City FK P06 2 - 2 Fröslunda IP
2019-06-03 18:30 160331027 IFK Eskilstuna P 06 vit - Hällbybrunns IF P 13 1 - 3 Balsta IP
2019-06-04 18:30 160331028 Torshälla-Nyby IS P06 - Skogstorps GOIF P06 3 - 5 Torshargs Idrottsplats
2019-06-08 10:30 160331032 Jäders IF - Katrineholms SK FK P 06/1 3 - 1 Kungsvallen
2019-06-08 11:00 160331033 Alsalam United SK P 13 år - Triangelns IK P06 Svart 0 - 7 Fröslunda IP
2019-06-09 12:00 160331031 Hällbybrunns IF P 13 - Syrianska Eskilstuna IF P-06 3 - 3 Gustavsborgs IP
2019-06-09 12:00 160331035 Skogstorps GOIF P06 - IFK Eskilstuna P 06 vit 10 - 0 Orrlidens IP
2019-06-10 19:00 160331034 Eskilstuna City FK P06 - Torshälla-Nyby IS P06 1 - 0 Årby IP
2019-06-12 18:30 160331039 Torshälla-Nyby IS P06 - Alsalam United SK P 13 år 8 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-06-13 19:00 160331040 Triangelns IK P06 Svart - Eskilstuna City FK P06 4 - 1 Triangelborg
2019-06-15 12:00 160331037 Syrianska Eskilstuna IF P-06 - Skogstorps GOIF P06 4 - 3 Fröslunda IP
2019-06-16 15:00 160331036 Katrineholms SK FK P 06/1 - Hällbybrunns IF P 13 2 - 1 Backavallen
2019-06-18 18:30 160331038 IFK Eskilstuna P 06 vit - Jäders IF 3 - 1 Balsta IP
2019-06-19 18:30 160331042 Torshälla-Nyby IS P06 - Triangelns IK P06 Svart 0 - 2 Torshargs Idrottsplats
2019-06-23 11:00 160331041 Hällbybrunns IF P 13 - Jäders IF 4 - 5 Gustavsborgs IP
2019-06-23 12:00 160331043 Alsalam United SK P 13 år - IFK Eskilstuna P 06 vit 2 - 6 Fröslunda IP
2019-06-23 12:00 160331045 Skogstorps GOIF P06 - Katrineholms SK FK P 06/1 0 - 7 Orrlidens IP
2019-06-23 17:30 160331044 Eskilstuna City FK P06 - Syrianska Eskilstuna IF P-06 3 - 4 Årby IP
2019-06-26 18:30 160331052 Jäders IF - IFK Eskilstuna P 06 vit 8 - 1 Kungsvallen
2019-06-29 15:00 160331048 Syrianska Eskilstuna IF P-06 - Eskilstuna City FK P06 2 - 1 Fröslunda IP
Juli
2019-07-07 12:00 160331051 Hällbybrunns IF P 13 - Katrineholms SK FK P 06/1 1 - 9 Gustavsborgs IP
2019-07-07 12:00 160331055 Skogstorps GOIF P06 - Syrianska Eskilstuna IF P-06 5 - 1 Orrlidens IP
Augusti
2019-08-14 18:30 160331046 Jäders IF - Hällbybrunns IF P 13 3 - 1 Kungsvallen
2019-08-18 10:00 160331059 Torshälla-Nyby IS P06 - Eskilstuna City FK P06 2 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-08-18 11:00 160331060 Triangelns IK P06 Svart - Alsalam United SK P 13 år 12 - 0 Triangelborg
2019-08-18 14:00 160331056 Katrineholms SK FK P 06/1 - Jäders IF 1 - 5 Backavallen
2019-08-20 18:30 160331058 IFK Eskilstuna P 06 vit - Skogstorps GOIF P06 1 - 4 Balsta IP
2019-08-23 18:00 160331065 Skogstorps GOIF P06 - Torshälla-Nyby IS P06 13 - 0 Orrlidens IP
2019-08-23 18:30 160331064 Eskilstuna City FK P06 - Alsalam United SK P 13 år 6 - 1 Årby IP
2019-08-24 10:30 160331062 Jäders IF - Syrianska Eskilstuna IF P-06 9 - 2 Kungsvallen
2019-08-25 12:00 160331061 Hällbybrunns IF P 13 - IFK Eskilstuna P 06 vit 0 - 3 Gustavsborgs IP
2019-08-28 18:30 160331068 Torshälla-Nyby IS P06 - Hällbybrunns IF P 13 2 - 1 Torshargs Idrottsplats
September
2019-09-01 10:00 160331069 Alsalam United SK P 13 år - Skogstorps GOIF P06 1 - 18 e.s. Fröslunda IP
2019-09-01 14:00 160331066 Syrianska Eskilstuna IF P-06 - Katrineholms SK FK P 06/1 3 - 1 Fröslunda IP
2019-09-01 14:00 160331067 IFK Eskilstuna P 06 vit - Eskilstuna City FK P06 0 - 8 Balsta IP
2019-09-04 18:00 160331047 Katrineholms SK FK P 06/1 - Skogstorps GOIF P06 0 - 3 Backavallen
2019-09-07 10:30 160331072 Jäders IF - Torshälla-Nyby IS P06 5 - 0 Kungsvallen
2019-09-07 14:00 160331063 Katrineholms SK FK P 06/1 - Triangelns IK P06 Svart 2 - 3 Backavallen
2019-09-08 13:00 160331075 Skogstorps GOIF P06 - Eskilstuna City FK P06 8 - 1 Orrlidens IP
2019-09-08 16:00 160331073 Katrineholms SK FK P 06/1 - IFK Eskilstuna P 06 vit 1 - 2 Backavallen
2019-09-08 16:00 160331074 Syrianska Eskilstuna IF P-06 - Triangelns IK P06 Svart 3 - 6 Fröslunda IP
2019-09-08 17:00 160331071 Hällbybrunns IF P 13 - Alsalam United SK P 13 år 9 - 1 Gustavsborgs IP
2019-09-09 18:00 160331070 Triangelns IK P06 Svart - Jäders IF 6 - 1 Triangelborg KG
2019-09-10 18:30 160331049 IFK Eskilstuna P 06 vit - Alsalam United SK P 13 år 6 - 0 Balsta IP
2019-09-13 17:30 160331054 Eskilstuna City FK P06 - Triangelns IK P06 Svart 0 - 8 Årby IP C
2019-09-15 10:00 160331077 Torshälla-Nyby IS P06 - Katrineholms SK FK P 06/1 0 - 2 Torshargs Idrottsplats
2019-09-15 10:00 160331078 Alsalam United SK P 13 år - Jäders IF 3 - 11 Fröslunda IP
2019-09-15 11:00 160331076 IFK Eskilstuna P 06 vit - Syrianska Eskilstuna IF P-06 3 - 3 Balsta IP
2019-09-15 12:30 160331079 Eskilstuna City FK P06 - Hällbybrunns IF P 13 3 - 2 Årby IP
2019-09-15 14:00 160331080 Triangelns IK P06 Svart - Skogstorps GOIF P06 2 - 1 Triangelborg
2019-09-17 18:00 160331016 IFK Eskilstuna P 06 vit - Katrineholms SK FK P 06/1 0 - 2 e.s. Balsta IP
2019-09-18 17:30 160331022 Jäders IF - Triangelns IK P06 Svart 3 - 2 Kungsvallen
2019-09-18 18:00 160331018 Alsalam United SK P 13 år - Hällbybrunns IF P 13 2 - 2 Gustavsborgs IP
2019-09-21 10:30 160331082 Jäders IF - Eskilstuna City FK P06 3 - 0 Kungsvallen
2019-09-22 13:00 160331081 Hällbybrunns IF P 13 - Skogstorps GOIF P06 2 - 4 Gustavsborgs IP
2019-09-22 14:00 160331083 Katrineholms SK FK P 06/1 - Alsalam United SK P 13 år 14 - 1 Backavallen
2019-09-22 15:00 160331084 Syrianska Eskilstuna IF P-06 - Torshälla-Nyby IS P06 3 - 1 Fröslunda IP
2019-09-22 15:00 160331085 IFK Eskilstuna P 06 vit - Triangelns IK P06 Svart 0 - 10 Balsta IP
2019-09-24 19:00 160331089 Skogstorps GOIF P06 - Jäders IF 2 - 3 Orrlidens IP
2019-09-25 17:30 160331057 Syrianska Eskilstuna IF P-06 - Hällbybrunns IF P 13 6 - 2 Fröslunda IP
2019-09-25 18:30 160331053 Alsalam United SK P 13 år - Torshälla-Nyby IS P06 1 - 7 Torshargs Idrottsplats
2019-09-26 17:45 160331050 Triangelns IK P06 Svart - Torshälla-Nyby IS P06 1 - 1 Triangelborg KG
2019-09-29 10:00 160331086 Torshälla-Nyby IS P06 - IFK Eskilstuna P 06 vit 10 - 0 Torshargs Idrottsplats
2019-09-29 12:30 160331088 Eskilstuna City FK P06 - Katrineholms SK FK P 06/1 1 - 7 Årby IP
Oktober
2019-10-03 17:45 160331090 Triangelns IK P06 Svart - Hällbybrunns IF P 13 4 - 2 Triangelborg KG
2019-10-05 14:00 160331087 Alsalam United SK P 13 år - Syrianska Eskilstuna IF P-06 1 - 12 Fröslunda IP