Spelprogram - Division 6 Nordvästra Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ericsbergs GoIF Kjell Lidman 0704927052 Gul, Svart, Gul
Gillberga-Lista IF Gillberga-Lista IF(Föreningen) vit, blå, blå
Hälleforsnäs IF U Hälleforsnäs IF(Föreningen) Tröja Blå, Byxa Svart, Strumpor Div 5 Svart Div 7 Blå ungdom blå
Högsjö BK Högsjö BK(Föreningen) Röd/Blå, blå, Röd
IF Verdandi/SEIF IF Verdandi(Föreningen) röd, röd, röd
Jäders IF Daniel Johansson 0705887763 Blått/blått/blått
Marsjö-Byle GoIF Marsjö-Byle GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Svart
Näshulta GOIF Rickard Flodin 015091399 0702432565 Orange tröja svarta shorts orange strumpor
Sköldinge IF Victor Andersson 0765896927 Rött / Rött / Rött
Stenkvista GoIF Stenkvista GOIF(Föreningen) Gula, Svart, Gula
Ärla IF U Joakim Granberg 016143010 0707517600 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:00 160125004 Hälleforsnäs IF U - Ärla IF U 2 - 1 Edströmsvallen
2019-04-27 13:00 160125005 Högsjö BK - Gillberga-Lista IF 2 - 3 Högsjö Idrottsplats
2019-04-27 14:00 160125001 Jäders IF - Ericsbergs GoIF 5 - 2 Kungsvallen
2019-04-27 14:00 160125002 Marsjö-Byle GoIF - Sköldinge IF 2 - 3 Tisnarvallen
2019-04-28 17:00 160125003 IF Verdandi/SEIF - Näshulta GOIF 1 - 1 Fröslunda IP A
Maj
2019-05-03 19:30 160125009 Sköldinge IF - IF Verdandi/SEIF 4 - 1 Backavallen B
2019-05-04 13:00 160125010 Ärla IF U - Stenkvista GoIF 1 - 2 Åsborgen
2019-05-04 15:00 160125008 Näshulta GOIF - Hälleforsnäs IF U 1 - 2 Ekhammarens Idrottsplats
2019-05-05 14:00 160125012 Ericsbergs GoIF - Högsjö BK 2 - 1 Forssjö IP
2019-05-05 15:00 160125007 Gillberga-Lista IF - Marsjö-Byle GoIF 1 - 1 Hallstavallen
2019-05-08 19:00 160125016 Hälleforsnäs IF U - Sköldinge IF 2 - 2 Edströmsvallen
2019-05-10 18:30 160125013 Gillberga-Lista IF - Ericsbergs GoIF 4 - 1 Hallstavallen
2019-05-10 19:00 160125018 Stenkvista GoIF - Näshulta GOIF 2 - 0 Gyllingsvallen
2019-05-11 14:00 160125014 Jäders IF - Ärla IF U 1 - 1 Kungsvallen
2019-05-12 15:00 160125015 IF Verdandi/SEIF - Marsjö-Byle GoIF 2 - 1 Fröslunda IP A
2019-05-17 18:30 160125020 Marsjö-Byle GoIF - Ericsbergs GoIF 2 - 0 Tisnarvallen
2019-05-17 19:00 160125023 IF Verdandi/SEIF - Hälleforsnäs IF U 8 - 1 Fröslunda IP A
2019-05-17 19:30 160125022 Sköldinge IF - Stenkvista GoIF 2 - 3 Sköldinge IP
2019-05-18 13:00 160125021 Ärla IF U - Högsjö BK 4 - 4 Åsborgen
2019-05-21 19:00 160125019 Näshulta GOIF - Jäders IF 1 - 2 Ekhammarens Idrottsplats
2019-05-22 19:00 160125028 Hälleforsnäs IF U - Marsjö-Byle GoIF 2 - 5 Edströmsvallen
2019-05-22 19:00 160125030 Stenkvista GoIF - IF Verdandi/SEIF 2 - 1 Gyllingsvallen
2019-05-24 19:00 160125029 Högsjö BK - Näshulta GOIF 5 - 2 Högsjö Idrottsplats
2019-05-25 13:00 160125026 Gillberga-Lista IF - Ärla IF U 1 - 0 Hallstavallen
2019-05-25 14:00 160125027 Jäders IF - Sköldinge IF 2 - 1 Kungsvallen
2019-05-28 19:00 160125031 Ärla IF U - Ericsbergs GoIF 0 - 7 Åsborgen
2019-05-28 19:00 160125032 Näshulta GOIF - Gillberga-Lista IF 2 - 2 Ekhammarens Idrottsplats
2019-05-28 19:00 160125036 Hälleforsnäs IF U - Stenkvista GoIF 2 - 3 Edströmsvallen
2019-05-28 19:30 160125034 Sköldinge IF - Högsjö BK 1 - 0 Sköldinge IP
2019-05-29 19:00 160125035 IF Verdandi/SEIF - Jäders IF 1 - 2 Fröslunda IP A
2019-05-31 19:00 160125038 Ericsbergs GoIF - Näshulta GOIF 5 - 2 Forssjö IP
2019-05-31 19:00 160125040 Stenkvista GoIF - Marsjö-Byle GoIF 1 - 1 Gyllingsvallen
Juni
2019-06-01 13:00 160125042 Högsjö BK - IF Verdandi/SEIF 6 - 0 Högsjö Idrottsplats
2019-06-02 15:00 160125041 Jäders IF - Hälleforsnäs IF U 1 - 2 Kungsvallen
2019-06-03 19:00 160125037 Gillberga-Lista IF - Sköldinge IF 4 - 3 Hallstavallen
2019-06-06 12:00 160125046 Hälleforsnäs IF U - Högsjö BK 1 - 4 Edströmsvallen
2019-06-06 19:30 160125043 Sköldinge IF - Ericsbergs GoIF 1 - 3 Sköldinge IP
2019-06-07 19:00 160125044 Marsjö-Byle GoIF - Ärla IF U 4 - 2 Tisnarvallen
2019-06-09 14:00 160125048 IF Verdandi/SEIF - Gillberga-Lista IF 2 - 0 Fröslunda IP A
2019-06-10 19:00 160125047 Stenkvista GoIF - Jäders IF 0 - 2 Gyllingsvallen
2019-06-12 19:00 160125050 Ericsbergs GoIF - IF Verdandi/SEIF 5 - 1 Forssjö IP
2019-06-14 19:00 160125051 Jäders IF - Marsjö-Byle GoIF 2 - 0 Kungsvallen
2019-06-15 13:00 160125053 Högsjö BK - Stenkvista GoIF 4 - 1 Högsjö Idrottsplats
2019-06-16 14:00 160125054 Gillberga-Lista IF - Hälleforsnäs IF U 5 - 4 Hallstavallen
2019-06-16 15:00 160125049 Ärla IF U - Näshulta GOIF 1 - 3 Åsborgen
2019-06-19 19:00 160125056 Marsjö-Byle GoIF - Näshulta GOIF 0 - 1 Tisnarvallen
2019-06-19 19:00 160125057 Jäders IF - Högsjö BK 5 - 2 Kungsvallen
2019-06-19 19:00 160125060 Stenkvista GoIF - Gillberga-Lista IF 2 - 2 Gyllingsvallen
2019-06-20 19:30 160125055 Sköldinge IF - Ärla IF U 2 - 1 Sköldinge IP
2019-06-24 19:00 160125059 Hälleforsnäs IF U - Ericsbergs GoIF 1 - 1 Edströmsvallen
2019-06-28 19:00 160125061 Ericsbergs GoIF - Stenkvista GoIF 4 - 0 Forssjö IP
2019-06-28 19:00 160125062 Näshulta GOIF - Sköldinge IF 5 - 3 Ekhammarens Idrottsplats
2019-06-28 19:00 160125065 Gillberga-Lista IF - Jäders IF 0 - 0 Hallstavallen
2019-06-29 13:00 160125066 Högsjö BK - Marsjö-Byle GoIF 3 - 0 Högsjö Idrottsplats
2019-06-30 15:00 160125064 Ärla IF U - IF Verdandi/SEIF 2 - 3 Åsborgen
Juli
2019-07-03 19:00 160125071 Ärla IF U - Hälleforsnäs IF U 2 - 0 Åsborgen
2019-07-03 19:00 160125077 Högsjö BK - Ericsbergs GoIF 2 - 1 Högsjö Idrottsplats
2019-07-04 19:00 160125070 Näshulta GOIF - IF Verdandi/SEIF 5 - 1 Ekhammarens Idrottsplats
2019-07-05 19:30 160125072 Sköldinge IF - Marsjö-Byle GoIF 6 - 2 Sköldinge IP
2019-07-06 15:00 160125068 Ericsbergs GoIF - Jäders IF 3 - 4 Forssjö IP
2019-07-07 13:00 160125069 Gillberga-Lista IF - Högsjö BK 5 - 0 Hallstavallen
2019-07-07 17:00 160125074 Stenkvista GoIF - Ärla IF U 0 - 5 Gyllingsvallen
2019-07-10 19:00 160125078 Hälleforsnäs IF U - Näshulta GOIF 4 - 2 Edströmsvallen
2019-07-13 13:00 160125073 Marsjö-Byle GoIF - Gillberga-Lista IF 0 - 1 Tisnarvallen
Augusti
2019-08-04 17:00 160125076 IF Verdandi/SEIF - Sköldinge IF 3 - 2 Fröslunda IP A
2019-08-09 19:00 160125079 Näshulta GOIF - Stenkvista GoIF 3 - 2 Ekhammarens Idrottsplats
2019-08-09 19:00 160125082 Marsjö-Byle GoIF - IF Verdandi/SEIF 1 - 5 Tisnarvallen
2019-08-09 19:00 160125084 Ericsbergs GoIF - Gillberga-Lista IF 1 - 3 Forssjö IP
2019-08-09 19:30 160125081 Sköldinge IF - Hälleforsnäs IF U 2 - 4 Sköldinge IP
2019-08-11 17:00 160125083 Ärla IF U - Jäders IF 2 - 2 Åsborgen
2019-08-13 19:00 160125085 Hälleforsnäs IF U - IF Verdandi/SEIF 3 - 2 Edströmsvallen
2019-08-16 19:00 160125086 Ericsbergs GoIF - Marsjö-Byle GoIF 0 - 1 Forssjö IP
2019-08-16 19:00 160125090 Stenkvista GoIF - Sköldinge IF 5 - 2 Gyllingsvallen
2019-08-17 16:00 160125089 Högsjö BK - Ärla IF U 2 - 1 Högsjö Idrottsplats
2019-08-18 14:00 160125088 Jäders IF - Näshulta GOIF 3 - 3 Kungsvallen
2019-08-22 19:00 160125091 Sköldinge IF - Jäders IF Sköldinge IP
2019-08-22 19:00 160125094 Marsjö-Byle GoIF - Hälleforsnäs IF U Tisnarvallen
2019-08-23 18:30 160125093 Näshulta GOIF - Högsjö BK Ekhammarens Idrottsplats
2019-08-23 18:30 160125095 IF Verdandi/SEIF - Stenkvista GoIF Fröslunda IP A
2019-08-24 13:00 160125092 Ärla IF U - Gillberga-Lista IF Åsborgen
2019-08-28 19:00 160125102 Stenkvista GoIF - Hälleforsnäs IF U Gyllingsvallen
2019-08-31 13:00 160125099 Högsjö BK - Sköldinge IF Högsjö Idrottsplats
2019-08-31 14:00 160125098 Jäders IF - IF Verdandi/SEIF Kungsvallen
September
2019-09-01 16:00 160125097 Gillberga-Lista IF - Näshulta GOIF Hallstavallen
2019-09-01 16:00 160125101 Ericsbergs GoIF - Ärla IF U Forssjö IP
2019-09-06 19:00 160125108 Sköldinge IF - Gillberga-Lista IF Sköldinge IP
2019-09-07 13:00 160125105 Marsjö-Byle GoIF - Stenkvista GoIF Tisnarvallen
2019-09-07 14:00 160125103 Näshulta GOIF - Ericsbergs GoIF Ekhammarens Idrottsplats
2019-09-08 13:00 160125107 Hälleforsnäs IF U - Jäders IF Edströmsvallen
2019-09-08 15:00 160125106 IF Verdandi/SEIF - Högsjö BK Fröslunda IP A
2019-09-14 13:00 160125113 Högsjö BK - Hälleforsnäs IF U Högsjö Idrottsplats
2019-09-15 12:00 160125110 Gillberga-Lista IF - IF Verdandi/SEIF Hallstavallen
2019-09-15 13:00 160125114 Ärla IF U - Marsjö-Byle GoIF Åsborgen
2019-09-15 15:00 160125109 Jäders IF - Stenkvista GoIF Kungsvallen
2019-09-15 16:00 160125111 Ericsbergs GoIF - Sköldinge IF Forssjö IP
2019-09-20 19:00 160125119 Hälleforsnäs IF U - Gillberga-Lista IF Edströmsvallen
2019-09-21 13:00 160125115 Marsjö-Byle GoIF - Jäders IF Tisnarvallen
2019-09-21 13:00 160125120 Stenkvista GoIF - Högsjö BK Gyllingsvallen
2019-09-21 15:00 160125118 Näshulta GOIF - Ärla IF U Ekhammarens Idrottsplats
2019-09-22 15:00 160125116 IF Verdandi/SEIF - Ericsbergs GoIF Fröslunda IP A
2019-09-28 13:00 160125126 Högsjö BK - Jäders IF Högsjö Idrottsplats
2019-09-28 15:00 160125124 Näshulta GOIF - Marsjö-Byle GoIF Ekhammarens Idrottsplats
2019-09-29 15:00 160125121 Gillberga-Lista IF - Stenkvista GoIF Hallstavallen
2019-09-29 16:00 160125123 Ericsbergs GoIF - Hälleforsnäs IF U Forssjö IP
2019-09-29 17:00 160125122 Ärla IF U - Sköldinge IF Åsborgen
Oktober
2019-10-06 13:00 160125127 Jäders IF - Gillberga-Lista IF Kungsvallen
2019-10-06 13:00 160125128 Stenkvista GoIF - Ericsbergs GoIF Gyllingsvallen
2019-10-06 13:00 160125130 IF Verdandi/SEIF - Ärla IF U Fröslunda IP A
2019-10-06 13:00 160125131 Sköldinge IF - Näshulta GOIF Sköldinge IP
2019-10-06 13:00 160125132 Marsjö-Byle GoIF - Högsjö BK Tisnarvallen