Kallelser

2020

F01-03 14 november, Eskilstuna

P04 2 november, Skogstorp

F04 3 november, Skogstorp samt 7-8 november, Arboga (Cup Kommunal)

P04 25 oktober, Strängnäs

F04 22 oktober, Eskilstuna

P01-03 28 oktober, Katrineholm

P05 24 oktober - match 1, Svärtinge

P05 24 oktober - match 2, Svärtinge

P04 17 oktober, Strängnäs

F01-03 20 oktober, Nyköping

F04 14 oktober, Strängnäs

F05 11 oktober, Norrköping

P05 8 oktober, Eskilstuna

P05 6 oktober, Katrineholm

F04 7 oktober, Skogstorp

P04 7 oktober, Uppsala

P04 23 september, Katrineholm

P01-03 7 oktober, Malmköping

P01-03 23 september, Eskilstuna

F05 23 september, Eskilstuna

F05 22 september, Katrineholm

F01-03 16 september, Eskilstuna

F04 15 september, Malmköping

P04 9 september, Södertälje

P04 2 september, Nyköping

P04 26 augusti, Eskilstuna

F04 25 augusti, Eskilstuna

F04 18 augusti, Katrineholm

P05 22-24 juni, Katrineholm och Eskilstuna

F05 22-24 juni, Katrineholm och Kjula

P05 17 juni, Kvicksund

F05 15 juni, Kvicksund

F05 21-23 maj, Kjula och Nyköping

P05 23 maj, Nyköping

P05 22 maj, Kjula

P05 21 maj, Kjula

F05 12 maj, Kvicksund

P05 6 maj, Nyköping

F05 19 april, Skogstorp

F05 18 april, Strängnäs

F05 31 mars, Malmköping

F05 26 mars, Malmköping

F04 25 mars, Malmköping

F04 24 mars, Malmköping

F05 19 mars, Malmköping

P01-03 18 mars, Malmköping

F04 10 och 17 mars, Malmköping

P05 15 mars, Mariefred

P05 14 mars, Gnesta

P04, 8 mars, Norrköping (Match 2)

P04, 8 mars, Norrköping (Match 1)

P01-03 4 mars, Malmköping

F01-03 3 mars, Skogstorp

P05 29 februari, Malmköping

P01-03 20 februari, Malmköping

F01-03 11 februari, Malmköping

P01-03 2 februari, Strängnäs

F01-03 1 februari, Strängnäs

P03 17-19 januari, Jönköping (Distriktspojkturneringen)

P03 12 januari, Katrineholm

2019

P03 14 december, Eskilstuna (Distriktspojkturneringen)

P03 11 december, Nyköping

F04 27 november, Enhörna (OBS! Nytt datum, kallelse uppdaterad)

P04 19 november, Strängnäs

F03 15-17 november, Eskilstuna (Cup Kommunal)

P03 15-17 november, Eskilstuna (Distriktspojkturneringen)

F03 5 och 12 november

F04 7 november, Skogstorp

P03 5 och 6 november

F03 27 oktober, Västerås

P04 26 oktober, Nyköping (match 2)

P04 26 oktober, Nyköping (match 1)

P03 23 oktober, Malmköping

P03 19 oktober, Strängnäs

F03 17 oktober, Skogstorp

F03 13 oktober, Pershagen

F03 8 oktober, Skogstorp

P04 2 oktober, Malmköping

F03 1 oktober, Strängnäs

F04 26 september, Malmköping

P03 25 september, Malmköping

F03 25 september, Eskilstuna

F04 24 september, Gnesta

P04 18 september, Torshälla

F03 12 september, Malmköping

F03 29 augusti, Malmköping

P03 28 augusti, Eskilstuna

F03 22 augusti, Malmköping

P02, 2-4 juli, Halmstad (Final i Distriktspojkcupen)

P04 30 juni-5 juli, Halmstad (Utvecklingslägret)

F04 23-28 juni, Halmstad (Utvecklingslägret)

P02 19 juni, Eskilstuna

P04 19 juni, Grillby

F04 19 juni, Flen

P02 12 juni, Flen

P04 5 juni, Åkers Styckebruk

P04 30 maj-1 juni, Enköping (Svealandslägret)

F04 30 maj-1 juni, Enköping (Svealandslägret)

P03 31 maj, Enköping

P04 29 maj, Flen

P04 22 maj, Åkers Styckebruk

F04 13 maj, Malmköping

P04 5 maj, Malmköping

P04 4 maj, Malmköping

P04 1 maj, Mariefred

F03 13 april, Skogstorp

P02 10 april. Örebro

F04 7 april, Västerås

P03 29-31 mars, Gävle

F03 29-31 mars, Gävle

F03 12 och 20 mars, Malmköping

F04 13 mars, Malmköping

F04 11 mars, Malmköping

P02 18-20 jan, Distriktspojkcupen Jönköping

P02 15 jan, Katrineholm