Planering

F01-03

F01-03 2020-02-01 09.30-14.30 Larslunda IP, Strängnäs Träning
F01-03 2020-02-11 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
F01-03 2020-03-03 19.00-21.00 Orrlidens IP, Skogstorp Match mot Eskilstuna United DFF (h)
F01-03 Juni Träning
F01-03 2020-07-25 13.00-15.00 Sannerudsvallen, Kil Match mot Värmlands FF (b)
F01-03 September Träning
F01-03 September Träning
F01-03 Oktober Match
F01-03 Oktober/November Läger/Cupspel

P01-03

P01-03 2020-02-02 11.30-16.30 Larslunda IP, Strängnäs Träning
P01-03 2020-02-20 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
P01-03 2020-03-04 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Match mot Malmköpings IF (h)
P01-03 2020-03-18 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Match mot Malmköpings IF (h)
P01-03 Juni Träning
P01-03 2020-07-25 15.00-17.00 Sannerudsvallen, Kil Match mot Värmlands FF (b)
P01-03 September Träning
P01-03 September Träning
P01-03 Oktober Match
P01-03 Oktober/November Läger/Cupspel

F04

2020-03-10 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Öppen träning
2020-03-17 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Öppen träning
2020-03-24 19.00-21.00 Hagstumosse IP, Gnesta Match
2020-03-25 19.00-21.00 Orrlidens IP, Skogstorp Match
2020-04-03 - 2020-04-05 Heldagar Gavlevallen, Gävle Gestrikecupen
2020-08-18 19.00-21.00 Öppen träning
2020-08-25 19.00-21.00 Eskilstuna Öppen träning
2020-09-15 19.00-21.00 Träning
2020-09-29 19.00-21.00 Eskilstuna Träning
2020-10-14 19.00-21.00 Match mot klubblag
2020-10-22 19.00-21.00 Tunavallen, Eskilstuna Match mot Västmanland (h)
2020-11-03 19.00-21.00 Orrlidens IP, Skogstorp Träning
2020-11-06 - 2020-11-08 Heldagar DUT

P04

2020-03-04 19.30-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2020-03-08 10.00-14.00 Lindö Dubbelmatch mot Östergötland (b)
2020-04-03 - 2020-04-05 Heldagar Gavlevallen, Gävle Gestrikecupen
2020-08-26 19.00-21.00 Ekängens IP, Eskilstuna Träning
2020-09-23 19.00-21.00 Värmbols IP, Katrineholm Träning
September Futurematch mot Uppland (b)
2020-10-17 12.00-14.00 Larslunda IP, Strängnäs Match mot Uppland (h)
2020-10-28 19.00-21.00 Match mot klubblag
2020-11-02 19.00-21.00 Orrlidens IP, Skogstorp Träning
2020-11-06 - 2020-11-08 Heldagar DUT

F05

2019-03-19 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Öppen träning
2019-03-26 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Öppen träning
2020-04-19 10.00-14.00 Tunavallen, Eskilstuna 2 st matcher Västmanland (h)
2020-05-12 19.00-21.00 Kvicksunds IP, Kvicksund Träning
2020-05-21 - 2020-05-23 Heldagar Kungsvallen, Kjula/Rosvalla, Nyköping Läger på hemmaplan
2020-06-15 19.00-21.00 Kvicksund Träning
2020-06-22 - 2020-06-24 Heldagar Katrineholm Läger på hemmaplan
2020-07-31 - 2020-08-02 Heldagar Bruksvallen, Åkers Styckebruk Öppet Utvecklingsläger
2020-09-22 19.00-21.00 Backavallens IP, Katrineholm Öppen träning
2020-09-30 19.00-21.00 Backavallens IP, Katrineholm Öppen träning
2020-10-11 Dubbelmatch mot Östergötland

P05

2020-02-29 09.30-14.30 Sparbanksvallen, Malmköping Dubbelträning 09.30-11.00/13.00-14.30
2020-03-14 09.30-14.30 Hagstumosse IP, Gnesta Dubbelträning 09.30-11.00/13.00-14.30
2020-03-15 09.30-14.00 Hammarens IP, Mariefred Dubbelträning 09.30-11.00/13.00-14.30
2020-03-22 10.30-14.30 Ringvallen, Västerås Dubbelmatch mot Västmanland (b)
2020-05-06 19.00-21.00 Rosvalla KGB, Nyköping Träning
2020-05-21 - 2020-05-23 Heldagar Kungsvallen, Kjula/Rosvalla, Nyköping Läger på hemmaplan
2020-06-17 19.00-21.00 Kvicksund Träning
2020-06-22 - 2020-06-24 Heldagar Katrineholm Läger på hemmaplan
2020-07-31 - 2020-08-02 Heldagar Bruksvallen, Åkers Styckebruk Öppet Utvecklingsläger
2020-10-06 19.00-21.00 Värmbols IP, Katrineholm Träning
2020-10-08 19.00-21.00 Ekängens IP, Eskilstuna Träning
2020-10-21 19.00-21.00 Futurematch mot Uppland (b)
2020-10-24 11.00-15.00 Billbäcks Arena, Svärtinge Dubbelmatch mot Östergötland (b)