Instruktörer

Spelarutbildningsansvariga

Semir Mehanovic

Spelarutbildare Pojk & Flick

Tel: 010-476 42 81
E-post: semir.mehanovic@idrottsormland.se

Per Kapfält

Distriktslagsansvarig Flick

Mobil: 073-5134691
E-post: pkapfelt@gmail.com

Fredrik Jansson

Distriktslagsansvarig Pojk

Mobil: 070-5350489
E-post: fredrik.jansson@volvo.com

Rikard Jonasson

Målvaktsansvarig

Mobil: 0705650275
E-post: rikard.jonasson@eskilstuna.se

Zonträningsansvariga

Gabriel Larsson

Zonträningsansvarig

Mobil: 072-2487924
E-post: gabriel.larsson@rfsisu.se

Ansvarsområde: Norra zonen

Johan Paulsen

Zonträningsansvarig

Mobil: 070-0827782
E-post: johan.paulsen@scania.com

Ansvarsområde: Östra zonen

Patrik Karlsson

Zonträningsansvarig

Mobil: 0708758279
E-post: parrek@hotmail.com

Ansvarsområde: Västra zonen

Henrik Wagneryd

Zonträningsansvarig

Mobil: 0704483652
E-post: tilda-anton@hotmail.com

Ansvarsområde: Södra zonen

F00-02

Semir Mehanovic

Huvudansvarig FU

Tel: 010-476 42 81
E-post: semir.mehanovic@idrottsormland.se

Elin Andersson

Assisterande FU

Mobil: 073-3525480
E-post: elin.andersson_99@live.se

P00-02

Semir Mehanovic

Huvudansvarig FU

Tel: 010-476 42 81
E-post: semir.mehanovic@idrottsormland.se

Urban Pettersson

Assisterande FU

Mobil: 073-1010640
E-post: urbanabba@hotmail.com

F04

Andreas Hellmark

Huvudansvarig FU

Mobil: 072-3057491
E-post: vitlada@hotmail.com

Helen Johansson

Assisterande FU

Mobil: 070-2645826
E-post: helen@varubud.se

Urban Sonesson

Målvaktsinstruktör

Mobil: 070-9618815
E-post: urban@sifferakuten.se

P04

Fredrik Eng

Huvudansvarig FU

Mobil: 070-6288986
E-post: fredrik.eng10@gmail.com

Fredrik Jansson

Assisterande FU

Mobil: 070-5350489
E-post: fredrik.jansson@volvo.com

Rikard Jonasson

Målvaktsinstruktör

Mobil: 070-5650275
E-post: rikard.jonasson@eskilstuna.se

F05

Kristina Jakobsson

Huvudansvarig FU

Mobil: 073-6310815
E-post: kristina.jakobson@gmail.com

Ninos Genc

Målvaktsinstruktör

Mobil: 070-2931581
E-post: ninos.genc@gmail.com

Per Kapfält

Assisterande FU

Mobil: 073-5134691
E-post: pkapfelt@gmail.com

P05

Jan Frank

Huvudansvarig FU

Mobil: 070-2317310
E-post: jan.frank@ga.vittra.se

Fredrich Innocenti

Assisterande FU

Mobil: 070-4717964
E-post: fredrichinnocenti@hotmail.com

Peter Tillqvist

Målvaktsinstruktör

Mobil: 072-7310945
E-post: tillan01@live.se