Matchändringar - Södermanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
U19 Div.1 Norra Götaland
2018-08-18 14:00 Athletic FC Eskilstuna - Carlstad United BK 2018-08-16 15:35
Division 4 Herrar
2018-09-08 16:00 AC Primavera - Malmköpings IF 2018-08-17 11:14
Division 6 Nordvästra Herrar
2018-08-19 11:00 Kvicksunds SK - Tisnarbro IF 2018-08-13 16:00
Division 6 Sydöstra Herrar
2018-08-26 16:00 Barva IF - Enhörna IF U 2018-08-15 11:26
Division 7 Sydöstra Herrar
2018-08-19 17:00 Västerljungs IF - IK Tun 2018-08-13 09:16
Division 3 Damer
2018-08-19 17:00 BK Sport - Julita GoIF 2018-08-16 09:18
2018-09-15 17:30 BK Sport - IFK Nyköping U 2018-08-16 09:19
Division 4 Damer
2018-08-28 19:00 Triangelns IK U - DFK Värmbol U 2018-08-16 13:02
Herr junior
2018-08-19 13:00 Värmbols FC Jun - Nykvarns SK HJ 2018-08-17 08:54
2018-08-21 18:30 Hargs BK - Nyköpings BIS 2018-08-17 09:11
2018-09-02 17:00 Hargs BK - IFK Nyköping U19 2018-08-14 15:35
P16 år
2018-08-30 19:00 (Uppskjuten) Nyköpings BIS (K) - Trosa-Vagnhärad SK (K) 2018-08-17 14:13
2018-09-08 14:00 Nyköpings BIS (K) - Assyriska FF P03 2018-08-14 11:50
P 15 år Kvalificerande
2018-08-24 19:00 IFK Nyköping P03 - IFK Eskilstuna P 03 2018-08-14 13:39
Pojkar div 3- 15 år
2018-08-21 19:30 IK Viljan Strängnäs U15 Blå - IK Viljan Strängnäs U15 Gul 2018-08-13 14:02
2018-08-22 19:30 IK Viljan Strängnäs U15 Blå - Flens IF-Södra (div 3) 2018-08-13 14:00
2018-08-24 19:00 IK Viljan Strängnäs U15 Gul - Flens IF-Södra (div 3) 2018-08-13 13:59
P 14 år Kvalificerande
2018-08-29 19:00 IFK Eskilstuna P 04 blå - AFC Eskilstuna P 05 2018-08-11 13:59
P 14 år undergrupp gul
2018-08-19 14:00 Torshälla-Nyby IS / TIK - Katrineholm F & K P04 2018-08-17 09:26
2018-08-26 11:00 Nyköpings BIS P04 - Hargs BK 2018-08-15 14:29
2018-08-26 14:00 IFK Nyköping P 04 vit - Assyriska FF P05 2018-08-15 16:11
2018-09-09 11:00 IFK Eskilstuna P 04 vit - Hargs BK 2018-08-13 11:35
P 14 år undergrupp svart
2018-09-18 19:00 Triangelns IK /TNIS - Södertälje FK P05 Röd 2018-08-13 12:19
P 13 - Grupp 1
2018-08-19 13:00 Nyköpings BIS P05 - AFC Eskilstuna P06 2018-08-15 10:22
2018-08-19 14:00 IFK Nyköping P05 vit - BK Sport P 05 Gul 2018-08-15 15:48
2018-10-05 19:15 Syrianska FC P06 Gul-2 - Triangelns IK P05 2018-08-16 13:58
P 13 - Grupp 3
2018-08-18 14:00 Trosa-Vagnhärad SK P-05 blå - Nykvarns SK P 05 2018-08-13 17:04
2018-08-25 11:30 Enhörna IF P05 - IK Viljan Strängnäs P05 Blå 2018-08-16 14:20
P 13 - Grupp 4
2018-08-21 18:00 TVSK P05/06 grön - IFK Nyköping P05 blå 2018-08-15 16:33
P 12 - Grupp 1
2018-08-25 14:00 Nyköpings BIS P06 Röd - Nykvarns SK P 06 Blå 2018-08-16 12:07
2018-09-02 15:00 Hargs BK - Södertälje FK P06 Röd 2018-08-14 15:34
P 12 - Grupp 3
2018-09-12 18:00 IFK Mariefred P06 - IFK Eskilstuna P 06 vit 2018-08-15 13:38
Pojkar 11 - Grupp 3
2018-08-15 18:30 Stigtomta IF svart - Oxelösunds IK 2018-08-13 13:22
Pojkar 11 - Grupp 4
2018-08-19 10:00 Pershagens SK P07 - Åkers IF P -07 2018-08-18 09:58
2018-08-25 11:00 Järna SK P07 Vit - Assyriska FF Vit 2018-08-17 08:36
Pojkar 10 - Grupp 1
2018-08-19 14:30 Assyriska FF P09 Vit - Eskilstuna City FK P08 Blå 2018-08-17 23:19
2018-08-26 10:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Trosa-Vagnhärad SK blå 2018-08-16 12:56
2018-08-26 11:30 Nyköpings BIS P08 Blå - Nykvarns SK P 08 Blå 2018-08-16 12:57
Pojkar 10 - Grupp 2
2018-08-19 10:30 Hällbybrunns IF P 08 vit - BK Sport P 08 Svart 2018-08-16 16:44
Pojkar 10 - Grupp 3
2018-08-19 11:00 IFK Nyköping P08 vit - Mölnbo IF P-10 2018-08-15 15:20
2018-08-26 10:00 IFK Nyköping P08 blå - Oxelösunds IK P08 blå 2018-08-15 16:08
2018-08-26 11:30 IFK Nyköping P08 vit - Björnlunda IF 08-09 2018-08-15 16:09
Pojkar 10 - Grupp 4
2018-08-21 18:00 Högsjö BK - Värmbols FC P08 1 2018-08-17 20:55
Pojkar 10 - Grupp 6
2018-09-17 Pershagens SK P08 Vit - IFK Mariefred P08 Vit 2018-08-17 15:22
P div 2- 16 år
2018-08-23 18:15 Åkers IF P-02/03 - Kvicksunds SK P16 2018-08-15 08:52
2018-08-25 13:00 Pershagens SK 02 - RomskaSvenska KF Flen 2018-08-14 17:55
Flickor 11 - Grupp 2
2018-08-19 10:00 Nyköpings BIS F06/07 - Järna SK F0607 2018-08-15 14:27
2018-08-21 18:30 IFK Nyköping F07/08 - Gnesta FF 07-08 2018-08-15 15:52
2018-10-14 11:00 Oxelösunds IK F07 - Nya Södertälje KFF F07/08 2018-08-16 08:55
DM Damer
2018-08-22 19:15 Södertälje FK - Triangelns IK 2018-08-13 08:45
Flickor div 2 (15 år)
2018-08-17 18:30 Stigtomta IF - Hällbybrunns IF 2018-08-16 10:27
2018-08-22 19:00 Hällbybrunns IF - Skogstorps GoIF F03 2018-08-15 09:55
Flickor div 3 (14 år)
Eskilstuna United DFF F04 - IFK Nyköping F 04 2018-08-16 21:01
2018-08-29 19:00 Dunkers IF F14 - New Mill Indians SK F03-04 2018-08-14 10:40
Flickor div 4 (13 år) - Grupp 2
2018-08-19 11:30 Assyriska FF - Hölö-Mörkö IF 2018-08-16 14:13
2018-09-02 15:00 New Mill Indians SK F05 SVART - Södertälje FF 2018-08-16 09:10
2018-09-11 19:30 Oxelösunds IK F04/05 (7mot 7) - Stigtomta IF 2018-08-14 20:52
Flickor div 5 (12 år) - Grupp 1
2018-08-23 18:00 Enhörna IF F06 (7 mot 7) - IK Viljan Strängnäs F05/06 2018-08-15 08:51
Flickor div 5 (12 år) - Grupp 2
2018-08-18 12:00 Trosa-Vagnhärad SK F-06/07 - IK Tun Flickor 12 2018-08-17 10:06
Pojkar 17 div 1
2018-09-05 18:30 RomskaSvenska KF Flen - Enhörna IF P17 2018-08-17 10:42