Matchändringar - Södermanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P17 Div.1 - Region 4
2019-05-01 15:00 Karlstads BK - IFK Haninge 2019-04-23 08:16
Division 5 Herrar
2019-04-27 14:00 Stigtomta IF - Eskilstuna FC 2019-04-24 10:21
Division 6 Nordvästra Herrar
2019-04-26 19:00 Hälleforsnäs IF U - Ärla IF U 2019-04-23 15:40
2019-07-07 13:00 Ärla IF U - Hälleforsnäs IF U 2019-04-23 11:29
2019-08-26 19:00 Katrineholms AIK - Ericsbergs GoIF 2019-04-23 16:25
Division 6 Sydöstra Herrar
2019-04-28 15:00 Hölö-Mörkö IF - Al Salam SK 2019-04-21 22:16
2019-04-29 19:00 Pershagens SK - Nävekvarns GoIF 2019-04-23 09:10
2019-09-04 19:30 Enhörna IF U - Nävekvarns GoIF 2019-04-24 12:59
Division 7 Västra Herrar
2019-04-27 15:00 Valla IF - Baggetorps IF 2019-04-23 13:23
Division 7 Norra Herrar
2019-05-22 19:00 FC Kurdtuna - FC Somtuna 2019-04-23 14:59
Division 7 Sydöstra Herrar
2019-04-27 16:00 IK Tun - Stjärnhovs IK 2019-04-23 11:01
Veteraner Herrar
2019-05-12 17:00 Jäders IF - Skogstorps GoIF Veteraner 2019-04-25 16:15
2019-08-18 17:00 Jäders IF - IFK Mariefred 2019-04-25 16:15
2019-08-25 18:00 Jäders IF - Skogstorps GoIF Veteraner 2019-04-25 16:16
Division 3 Damer
2019-05-08 18:30 IFK Nyköping - Södertälje FK/IFK Tumba FK 2019-04-20 18:31
2019-05-09 19:00 Triangelns IK U - Julita GoIF 2019-04-24 13:02
2019-05-25 12:30 BK Sport - Julita GoIF 2019-04-24 14:24
2019-08-14 18:45 IFK Nyköping - Julita GoIF 2019-04-20 18:32
Junior Herr
2019-04-28 18:00 IFK Nyköping U19 - Skogstorps GOIF 2019-04-24 15:20
2019-05-18 13:00 Värmbols FC Jun - IK Viljan Strängnäs U19 2019-04-21 11:40
2019-05-31 19:00 IFK Nyköping U19 - Triangelns IK Herr Jun 2019-04-23 12:56
P 15-16 nivå 1
2019-04-27 15:00 Syrianska FC P15 Röd - Syrianska Eskilstuna IF P-03 2019-04-24 07:02
2019-04-28 18:15 IFK Nyköping P 04 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2019-04-20 17:48
2019-05-12 17:00 Syrianska FC P15 Röd - Jäders IF/BK Sport 2019-04-24 07:02
2019-05-19 15:00 IFK Nyköping P 04 - Torshälla-Nyby IS P03 2019-04-20 17:48
2019-05-26 15:00 Syrianska FC P15 Röd - IFK Nyköping P 04 2019-04-24 07:02
2019-05-30 11:00 IFK Nyköping P 04 - Assyriska FF P03 2019-04-20 17:49
2019-06-01 13:00 Syrianska FC P15 Röd - Torshälla-Nyby IS P03 2019-04-24 07:03
2019-06-09 12:00 IFK Nyköping P 04 - Jäders IF/BK Sport 2019-04-20 17:49
2019-06-16 17:00 Syrianska FC P15 Röd - IFK Eskilstuna P 04 2019-04-24 07:03
2019-06-23 12:00 IFK Nyköping P 04 - Syrianska FC P15 Röd 2019-04-20 17:49
2019-06-30 14:00 Syrianska FC P15 Röd - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2019-04-24 07:04
2019-07-07 15:00 IFK Nyköping P 04 - IFK Eskilstuna P 04 2019-04-20 17:49
2019-08-18 12:00 IFK Nyköping P 04 - Syrianska Eskilstuna IF P-03 2019-04-20 17:50
2019-08-18 15:00 Syrianska FC P15 Röd - Assyriska FF P03 2019-04-24 07:04
2019-09-01 12:00 IFK Nyköping P 04 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2019-04-20 17:50
2019-09-01 15:00 Syrianska FC P15 Röd - Syrianska Eskilstuna IF P-03 2019-04-24 07:04
2019-09-08 11:30 Syrianska FC P15 Röd - Jäders IF/BK Sport 2019-04-24 07:05
2019-09-15 12:00 IFK Nyköping P 04 - Torshälla-Nyby IS P03 2019-04-20 17:50
2019-09-22 15:00 Syrianska FC P15 Röd - IFK Nyköping P 04 2019-04-24 07:05
2019-09-29 15:00 IFK Nyköping P 04 - Assyriska FF P03 2019-04-20 17:50
2019-10-06 15:00 Syrianska FC P15 Röd - Torshälla-Nyby IS P03 2019-04-24 07:05
P 15-16 nivå 2
2019-04-28 15:00 Södertälje FK P04 - IK Tun P03 2019-04-25 10:57
2019-05-04 13:00 Södertälje FK P04 - Pershagens SK P04 Grön 2019-04-25 12:38
2019-06-02 15:00 Södertälje FK P04 - Nykvarns SK P 04/05 2019-04-25 10:58
2019-06-26 19:15 Södertälje FK P04 - Katrineholms AIK P04 2019-04-25 11:10
2019-06-30 10:00 Södertälje FK P04 - IFK Mariefred P04 2019-04-25 11:10
2019-08-18 16:30 Södertälje FK P04 - Hölö-Mörkö IF P15 2019-04-25 11:11
2019-08-31 15:00 Södertälje FK P04 - IK Viljan Strängnäs U16 2019-04-25 11:11
2019-09-08 12:00 Södertälje FK P04 - Gnesta FF P0304 2019-04-25 11:12
2019-09-15 17:00 Södertälje FK P04 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 2019-04-25 11:12
2019-09-28 11:00 Södertälje FK P04 - Hällbybrunns IF 2019-04-25 11:14
P 15-16 nivå 3 gr 1
2019-04-27 11:00 Nya Södertälje KFF P04/05 - Athletic FC Eskilstuna P15:2 2019-04-23 12:57
2019-04-27 15:00 Triangelns IK P04 - Gnesta FF P0304 lag 2 2019-04-25 11:01
2019-04-28 17:00 Syrianska FC P15 Gul - Eskilstuna Södra FF P04 2019-04-24 07:06
2019-05-05 10:00 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Triangelns IK P04 2019-04-24 13:11
2019-05-11 11:00 Nya Södertälje KFF P04/05 - Malmköpings IF 2019-04-23 15:34
2019-05-11 14:00 Syrianska FC P15 Gul - Gnesta FF P0304 lag 2 2019-04-24 07:07
2019-05-25 17:00 Syrianska FC P15 Gul - Kvicksunds SK P04-06 2019-04-24 07:08
2019-06-01 11:00 Nya Södertälje KFF P04/05 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 2019-04-23 15:35
2019-06-08 10:00 Syrianska FC P15 Gul - Nya Södertälje KFF P04/05 2019-04-24 07:08
2019-06-22 11:00 Syrianska FC P15 Gul - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 2019-04-24 07:08
2019-06-23 15:00 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Malmköpings IF 2019-04-24 13:13
2019-06-26 11:00 Nya Södertälje KFF P04/05 - Gnesta FF P0304 lag 2 2019-04-23 15:40
2019-08-17 13:00 Syrianska FC P15 Gul - Triangelns IK P04 2019-04-24 07:09
2019-08-24 11:00 Nya Södertälje KFF P04/05 - Syrianska FC P15 Gul 2019-04-23 15:41
2019-08-31 13:00 Syrianska FC P15 Gul - Malmköpings IF 2019-04-24 07:09
2019-09-07 11:00 Nya Södertälje KFF P04/05 - Triangelns IK P04 2019-04-23 15:42
2019-09-14 11:00 Syrianska FC P15 Gul - Athletic FC Eskilstuna P15:2 2019-04-24 07:09
2019-09-14 11:00 Nya Södertälje KFF P04/05 - Eskilstuna Södra FF P04 2019-04-23 15:42
2019-09-28 11:00 Nya Södertälje KFF P04/05 - Kvicksunds SK P04-06 2019-04-23 15:43
2019-09-28 11:00 Syrianska FC P15 Gul - FC Somali Stjärna P04 2019-04-24 07:10
P 15-16 nivå 3 gr 2
2019-04-25 18:00 Hällbybrunns IF VIT - IFK Eskilstuna P05 2019-04-22 10:02
2019-04-26 19:00 Åkers IF P 04-05 - Assyriska FF P05 2019-04-23 11:13
2019-04-27 10:00 Södertälje FK P05 - IFK Nyköping P 04 vit 2019-04-25 10:52
2019-05-04 12:00 IFK Nyköping P 04 vit - Triangelns IK P05 2019-04-20 17:52
2019-05-07 19:00 IFK Eskilstuna P05 - Södertälje FK P05 2019-04-23 18:55
2019-05-12 15:00 Södertälje FK P05 - Högsjö BK 2019-04-25 10:53
2019-05-18 11:00 IFK Eskilstuna P05 - Åkers IF P 04-05 2019-04-23 18:55
2019-05-18 12:00 IFK Nyköping P 04 vit - BK Sport P 05 Gul 2019-04-20 17:52
2019-05-25 12:30 Södertälje FK P05 - Hällbybrunns IF VIT 2019-04-25 10:53
2019-05-25 16:00 IFK Nyköping P 04 vit - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2 2019-04-20 17:52
2019-06-02 16:00 IFK Eskilstuna P05 - IFK Nyköping P 04 vit 2019-04-23 18:56
2019-06-07 18:30 IFK Eskilstuna P05 - Assyriska FF P05 2019-04-23 18:58
2019-06-08 12:00 IFK Nyköping P 04 vit - Högsjö BK 2019-04-20 17:53
2019-06-15 13:00 Södertälje FK P05 - Åkers IF P 04-05 2019-04-25 10:54
2019-06-19 19:00 IFK Eskilstuna P05 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2 2019-04-23 18:58
2019-06-22 12:00 IFK Nyköping P 04 vit - Hällbybrunns IF VIT 2019-04-20 17:53
2019-06-30 12:00 Södertälje FK P05 - BK Sport P 05 Gul 2019-04-25 10:55
2019-08-17 12:00 IFK Nyköping P 04 vit - Assyriska FF P05 2019-04-20 17:53
2019-08-18 16:00 IFK Eskilstuna P05 - Högsjö BK 2019-04-23 19:03
2019-08-24 13:00 Södertälje FK P05 - Triangelns IK P05 2019-04-25 10:55
2019-08-31 10:30 Södertälje FK P05 - Assyriska FF P05 2019-04-25 10:55
2019-08-31 12:00 IFK Nyköping P 04 vit - IFK Eskilstuna P05 2019-04-20 17:53
2019-09-07 11:00 IFK Eskilstuna P05 - BK Sport P 05 Gul 2019-04-23 19:04
2019-09-14 11:00 Södertälje FK P05 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2 2019-04-25 10:56
2019-09-21 12:00 IFK Nyköping P 04 vit - Åkers IF P 04-05 2019-04-20 17:53
2019-09-22 16:00 IFK Eskilstuna P05 - Triangelns IK P05 2019-04-23 19:05
2019-09-29 12:00 Södertälje FK P05 - IFK Eskilstuna P05 2019-04-25 10:56
2019-10-05 12:00 IFK Nyköping P 04 vit - Södertälje FK P05 2019-04-20 17:54
2019-10-06 14:00 IFK Eskilstuna P05 - Hällbybrunns IF VIT 2019-04-23 19:05
Pojkar 14 - Grupp 1
2019-04-27 11:00 Syrianska FC P13 Gul - Enhörna IF P05 2019-04-24 06:59
2019-05-02 18:00 Athletic FC Eskilstuna P05 - Eskilstuna Södra FF P05 Gul 2019-04-24 13:05
2019-05-05 14:00 Nyköpings BIS P05 - Eskilstuna Södra FF P05 Gul 2019-04-23 12:05
2019-05-11 12:00 Syrianska FC P13 Gul - IFK Nyköping P05 2019-04-24 06:59
2019-05-18 13:00 IFK Nyköping P05 - Järna SK P05 2019-04-20 17:39
2019-05-19 12:00 Athletic FC Eskilstuna P05 - Syrianska FC P13 Gul 2019-04-24 13:09
2019-05-22 19:00 Hargs BK P 05 - Athletic FC Eskilstuna P05 2019-04-25 11:12
2019-05-25 15:00 Syrianska FC P13 Gul - BK Sport P 05 Svart 2019-04-24 07:00
2019-06-01 13:00 Syrianska FC P13 Gul - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 2019-04-24 07:00
2019-06-01 16:00 IFK Nyköping P05 - BK Sport P 05 Svart 2019-04-20 17:39
2019-06-13 19:30 Nyköpings BIS P05 - BK Sport P 05 Svart 2019-04-25 13:42
2019-06-15 12:00 IFK Nyköping P05 - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 2019-04-20 17:39
2019-06-15 15:30 Syrianska FC P13 Gul - Hargs BK P 05 2019-04-24 07:00
Pojkar 14 - Grupp 2
2019-05-01 13:00 Syrianska FC P13 Röd - Eskilstuna Södra FF P05 svart 2019-04-24 07:21
2019-05-01 16:00 Värmbols FC U14 - Katrineholms AIK P05 2019-04-19 12:39
2019-05-03 18:45 Triangelns IK P05 Grön - IK Viljan Strängnäs P05 Blå 2019-04-24 11:08
2019-05-05 10:00 IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis - Stigtomta IF 2019-04-20 17:40
2019-05-05 17:00 FC Kallfors - Triangelns IK P05 Grön 2019-04-25 13:09
2019-05-11 15:00 Värmbols FC U14 - IK Viljan Strängnäs P05 Blå 2019-04-19 12:41
2019-05-12 13:00 Syrianska FC P13 Röd - IK Tun P-05/06 2019-04-24 07:21
2019-05-18 FC Kallfors - IK Viljan Strängnäs P05 Blå 2019-04-20 20:17
2019-05-19 11:00 IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis - Katrineholms AIK P05 2019-04-20 17:40
2019-05-19 15:00 Syrianska FC P13 Röd - Värmbols FC U14 2019-04-24 07:21
2019-05-26 13:00 Värmbols FC U14 - FC Kallfors 2019-04-19 12:43
2019-05-29 17:00 IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis - FC Kallfors 2019-04-20 17:41
2019-06-01 11:00 Syrianska FC P13 Röd - Stigtomta IF 2019-04-24 07:21
2019-06-02 11:00 Värmbols FC U14 - IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis 2019-04-19 12:44
2019-06-02 18:30 FC Kallfors - Eskilstuna Södra FF P05 svart 2019-04-24 21:58
2019-06-08 13:30 Syrianska FC P13 Röd - Katrineholms AIK P05 2019-04-24 07:22
2019-06-15 13:00 FC Kallfors - IK Tun P-05/06 2019-04-24 22:07
2019-06-16 13:00 IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis - Stora Sundby GoIF (7 mot 7) 2019-04-20 17:41
2019-06-16 13:00 Värmbols FC U14 - Eskilstuna Södra FF P05 svart 2019-04-19 12:44
2019-06-23 10:00 Syrianska FC P13 Röd - FC Kallfors 2019-04-24 07:22
Pojkar 13 - Grupp 1
2019-04-26 18:00 IK Viljan Strängnäs P06/07 - Athletic FC Eskilstuna P13 2019-04-22 21:56
2019-04-28 15:00 (Uppskjuten) Syrianska FC P2007-Vit - Triangelns IK P06 Grön 2019-04-24 10:58
2019-04-28 16:00 Hargs BK P 06 - IFK Nyköping P06 2019-04-25 12:02
2019-05-04 11:00 IFK Eskilstuna P 06 blå - IFK Mariefred P06 2019-04-23 20:15
2019-05-05 11:00 Södertälje FK P06 Svart - Nykvarns SK P 06 Blå 2019-04-25 11:49
2019-05-05 12:30 Athletic FC Eskilstuna P13 - Hargs BK P 06 2019-04-24 13:08
2019-05-05 14:00 IFK Nyköping P06 - Syrianska FC P2007-Vit 2019-04-20 17:33
2019-05-08 19:10 FC Kallfors P06 - Assyriska FF P07 Vit 2019-04-25 13:10
2019-05-11 11:00 IFK Eskilstuna P 06 blå - FC Kallfors P06 2019-04-23 20:15
2019-05-12 15:00 Syrianska FC P2007-Vit - Athletic FC Eskilstuna P13 2019-04-24 11:00
2019-05-19 FC Kallfors P06 - Nykvarns SK P 06 Blå 2019-04-20 20:17
2019-05-19 11:00 Södertälje FK P06 Svart - Hargs BK P 06 2019-04-25 11:49
2019-05-19 13:00 IFK Nyköping P06 - IFK Mariefred P06 2019-04-20 17:33
2019-05-24 19:00 IFK Eskilstuna P 06 blå - IFK Nyköping P06 2019-04-23 20:16
2019-05-26 17:00 Syrianska FC P2007-Vit - Södertälje FK P06 Svart 2019-04-24 11:01
2019-06-01 15:30 FC Kallfors P06 - IK Viljan Strängnäs P06/07 2019-04-24 21:46
2019-06-02 11:00 Södertälje FK P06 Svart - Nyköpings BIS P06 2019-04-25 11:49
2019-06-02 14:00 IFK Nyköping P06 - Triangelns IK P06 Grön 2019-04-20 17:33
2019-06-09 13:30 Syrianska FC P2007-Vit - Nykvarns SK P 06 Blå 2019-04-24 11:01
2019-06-09 14:00 IFK Nyköping P06 - FC Kallfors P06 2019-04-20 17:34
2019-06-09 17:00 IFK Eskilstuna P 06 blå - Assyriska FF P06 blå 2019-04-23 20:17
2019-06-12 19:00 IFK Eskilstuna P 06 blå - Assyriska FF P07 Vit 2019-04-23 20:18
2019-06-16 11:00 Södertälje FK P06 Svart - IFK Eskilstuna P 06 blå 2019-04-25 11:50
2019-06-16 14:00 FC Kallfors P06 - Hargs BK P 06 2019-04-24 22:08
2019-06-23 12:00 Syrianska FC P2007-Vit - Hargs BK P 06 2019-04-24 11:01
2019-06-23 16:00 IFK Nyköping P06 - Assyriska FF P06 blå 2019-04-20 17:34
2019-06-30 15:00 Södertälje FK P06 Svart - IFK Nyköping P06 2019-04-25 11:50
2019-06-30 16:30 FC Kallfors P06 - Syrianska FC P2007-Vit 2019-04-24 22:10
2019-08-18 12:00 IFK Nyköping P06 - Assyriska FF P07 Vit 2019-04-20 17:34
2019-08-18 16:00 IFK Eskilstuna P 06 blå - IK Viljan Strängnäs P06/07 2019-04-23 20:18
2019-08-25 09:30 Syrianska FC P2007-Vit - IFK Mariefred P06 2019-04-24 11:02
2019-08-25 11:00 Södertälje FK P06 Svart - Assyriska FF P06 blå 2019-04-25 11:50
2019-08-31 15:00 Södertälje FK P06 Svart - FC Kallfors P06 2019-04-25 11:51
2019-09-01 10:00 IFK Eskilstuna P 06 blå - Syrianska FC P2007-Vit 2019-04-23 20:19
2019-09-01 14:00 IFK Nyköping P06 - IK Viljan Strängnäs P06/07 2019-04-20 17:34
Pojkar 13 - Grupp 2
2019-04-27 14:00 IFK Eskilstuna P 06 vit - Torshälla-Nyby IS P06 2019-04-23 20:20
2019-05-04 12:30 Alsalam United SK P 13 år - Katrineholms SK FK P 06/1 2019-04-18 22:50
2019-05-11 15:00 Triangelns IK P06 Svart - Katrineholms SK FK P 06/1 2019-04-25 10:52
2019-05-19 11:00 IFK Eskilstuna P 06 vit - Katrineholms SK FK P 06/1 2019-04-23 20:39
2019-06-03 18:30 IFK Eskilstuna P 06 vit - Hällbybrunns IF P 13 2019-04-23 20:39
2019-06-18 18:30 IFK Eskilstuna P 06 vit - Jäders IF 2019-04-23 20:40
2019-06-23 12:00 Alsalam United SK P 13 år - IFK Eskilstuna P 06 vit 2019-04-18 22:51
2019-07-03 18:00 IFK Eskilstuna P 06 vit - Alsalam United SK P 13 år 2019-04-23 20:41
2019-08-20 18:30 IFK Eskilstuna P 06 vit - Skogstorps GOIF P06 2019-04-23 20:42
2019-09-01 14:00 IFK Eskilstuna P 06 vit - Eskilstuna City FK P06 2019-04-23 20:43
2019-09-15 10:00 Alsalam United SK P 13 år - Jäders IF 2019-04-18 22:52
2019-09-15 11:00 IFK Eskilstuna P 06 vit - Syrianska Eskilstuna IF P-06 2019-04-23 20:43
2019-09-22 15:00 IFK Eskilstuna P 06 vit - Triangelns IK P06 Svart 2019-04-23 20:44
2019-09-28 12:00 Alsalam United SK P 13 år - Syrianska Eskilstuna IF P-06 2019-04-18 22:54
Pojkar 13 - Grupp 3
2019-05-05 11:00 IFK Nyköping P06 vit - Nyköpings BIS P06 Blå 2019-04-20 17:29
2019-05-19 11:00 IFK Nyköping P06 vit - Flens IF-Södra P-06 2019-04-20 17:29
2019-05-30 12:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - Malmköpings IF 2019-04-20 17:22
2019-06-02 16:00 IFK Nyköping P06 vit - Stigtomta IF 2019-04-20 17:30
2019-06-09 10:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - IFK Nyköping P06 vit 2019-04-20 17:23
2019-06-16 12:00 IFK Nyköping P06 vit - Högsjö BK 2019-04-20 17:30
2019-06-23 10:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - Nyköpings BIS P06 Blå 2019-04-20 17:23
2019-06-23 12:00 IFK Nyköping P06 vit - Oxelösunds IK P-06 2019-04-20 17:30
2019-08-18 10:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - Oxelösunds IK P-06 2019-04-20 17:24
2019-08-25 10:00 IFK Nyköping P06 vit - IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS 2019-04-20 17:30
2019-09-01 11:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - Högsjö BK 2019-04-20 17:24
2019-09-08 10:00 IFK Nyköping P06 vit - Gnesta FF P06 2019-04-20 17:31
2019-09-22 12:00 IFK Nyköping P06 vit - Katrineholms SK FK P 06/2 2019-04-20 17:31
2019-09-22 14:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - Gnesta FF P06 2019-04-20 17:24
2019-10-06 12:00 IFK Nyköping P06 vit - Malmköpings IF 2019-04-20 17:32
2019-10-06 15:00 IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS - Katrineholms SK FK P 06/2 2019-04-20 17:24
Pojkar 13 - Grupp 4
2019-04-28 Järna SK P07 Röd - Assyriska FF P07 Röd 2019-04-23 18:41
2019-04-28 09:00 (Uppskjuten) Syrianska FC P2007-Röd - Nykvarns SK P 06 Vit 2019-04-24 10:44
2019-05-05 15:00 Syrianska FC P2007-Röd - Pershagens SK P06 2019-04-24 10:45
2019-05-26 15:00 Syrianska FC P2007-Röd - Assyriska FF P06 Svart 2019-04-24 10:45
2019-06-02 13:00 Syrianska FC P2007-Röd - Åkers IF P 06-07 2019-04-24 10:45
2019-06-09 11:30 Syrianska FC P2007-Röd - IK Viljan Strängnäs P06 2019-04-24 10:50
2019-06-30 14:30 Syrianska FC P2007-Röd - Trosa-Vagnhärad SK P-06 2019-04-24 10:50
2019-08-18 14:00 Syrianska FC P2007-Röd - Enhörna IF P06 2019-04-24 10:51
2019-08-18 15:00 Pershagens SK P06 - Assyriska FF P06 Svart 2019-04-23 15:43
2019-09-01 11:00 Syrianska FC P2007-Röd - Järna SK P07 Röd 2019-04-24 10:51
2019-09-15 10:00 Syrianska FC P2007-Röd - Assyriska FF P07 Röd 2019-04-24 10:52
2019-09-29 16:00 Syrianska FC P2007-Röd - Järna SK P06 2019-04-24 10:52
Pojkar 12 - Grupp 1
2019-04-23 19:00 Triangelns IK P07-GRÖN - IFK Eskilstuna P 07 blå 2019-04-22 18:24
2019-05-04 11:00 IFK Eskilstuna P 07 blå - Nyköpings BIS P07 2019-04-24 08:53
2019-05-11 11:00 Nyköpings BIS P07 - Eskilstuna City FK P07 Blå 2019-04-25 15:43
2019-05-26 16:00 IFK Nyköping P07 vit - Triangelns IK P07-GRÖN 2019-04-20 16:52
2019-06-02 16:00 IFK Eskilstuna P 07 blå - Nykvarns SK P 07 Blå 2019-04-24 08:54
2019-06-06 12:00 IFK Nyköping P07 vit - IFK Eskilstuna P 07 blå 2019-04-20 16:53
2019-06-16 16:00 IFK Eskilstuna P 07 blå - Katrineholms SK FK P 07/2 2019-04-24 08:54
2019-06-25 19:00 IFK Nyköping P07 vit - Eskilstuna City FK P07 Blå 2019-04-20 16:54
2019-06-30 16:00 IFK Eskilstuna P 07 blå - IFK Nyköping P07 vit 2019-04-24 08:54
2019-08-16 18:30 Nyköpings BIS P07 - Katrineholms SK FK P 07/2 2019-04-25 15:40
2019-08-18 10:00 IFK Nyköping P07 vit - Nyköpings BIS P07 2019-04-20 16:54
2019-08-24 11:00 IFK Eskilstuna P 07 blå - Eskilstuna City FK P07 Blå 2019-04-24 08:55
2019-08-31 12:00 IFK Nyköping P07 vit - Katrineholms SK FK P 07/2 2019-04-20 16:54
2019-09-08 12:00 IFK Nyköping P07 vit - IFK Mariefred P07 2019-04-20 16:54
2019-09-14 11:00 IFK Eskilstuna P 07 blå - Triangelns IK P07-GRÖN 2019-04-24 08:55
2019-09-22 12:00 IFK Nyköping P07 vit - Nykvarns SK P 07 Blå 2019-04-20 16:55
2019-09-28 11:00 IFK Eskilstuna P 07 blå - Nyköpings BIS P07 2019-04-24 08:56
Pojkar 12 - Grupp 2
2019-04-25 19:00 Triangelns IK P07-SVART - ÄST P07 2019-04-22 18:21
2019-05-05 15:00 FC Somtuna P07 - Triangelns IK P07-SVART 2019-04-19 00:19
2019-05-10 18:30 IFK Eskilstuna P 07 vit - FC Somtuna P07 2019-04-24 08:58
2019-05-15 18:00 IFK Eskilstuna P 07 vit - BK Sport P 07 Gul 2019-04-24 08:56
2019-05-26 10:00 FC Somtuna P07 - ÄST P07 2019-04-19 00:20
2019-06-02 16:00 FC Somtuna P07 - Hällbybrunns IF vit/svart P-07 2019-04-19 00:21
2019-06-16 16:00 FC Somtuna P07 - Torshälla-Nyby IS P07 2019-04-19 00:22
2019-06-17 19:00 IFK Eskilstuna P 07 vit - Nykvarns SK P 07 Vit 2019-04-24 08:59
2019-06-30 15:00 FC Somtuna P07 - Nykvarns SK P 07 Vit 2019-04-19 00:23
2019-07-03 18:00 IFK Eskilstuna P 07 vit - Triangelns IK P07-SVART 2019-04-24 09:00
2019-08-25 10:00 FC Somtuna P07 - BK Sport P 07 Gul 2019-04-19 00:23
2019-08-27 18:30 IFK Eskilstuna P 07 vit - Eskilstuna City FK P07 Vit 2019-04-24 09:00
2019-09-07 11:00 IFK Eskilstuna P 07 vit - Hällbybrunns IF vit/svart P-07 2019-04-24 09:01
2019-09-08 10:00 FC Somtuna P07 - Hällbybrunns IF Svart 2019-04-19 00:24
2019-09-22 16:00 IFK Eskilstuna P 07 vit - Hällbybrunns IF Svart 2019-04-24 09:02
2019-09-29 14:00 FC Somtuna P07 - IFK Eskilstuna P 07 vit 2019-04-19 00:25
Pojkar 12 - Grupp 3
2019-04-29 18:00 IK Tun P07-08 grön - IFK Nyköping P07 blå 2019-04-19 12:49
2019-05-05 13:00 Gnesta FF P 07/08 - Malmköpings IF 2019-04-25 14:48
2019-06-02 16:00 IFK Nyköping P07 blå - Gnesta FF P 07/08 2019-04-20 16:56
2019-06-16 11:00 IFK Nyköping P07 blå - Valla IF 2019-04-20 16:56
2019-06-25 19:00 IFK Nyköping P07 blå - Trosa-Vagnhärad SK P-07 2019-04-20 16:57
2019-08-25 11:00 IFK Nyköping P07 blå - Malmköpings IF 2019-04-20 16:57
2019-09-01 10:00 IFK Nyköping P07 blå - IK Tun P07-08 grön 2019-04-20 16:57
2019-09-22 10:00 IFK Nyköping P07 blå - IK Tun P07-08 vit 2019-04-20 16:58
Pojkar 12 - Grupp 4
2019-04-28 11:00 Södertälje FK P07 - IK Viljan Strängnäs P07 2019-04-25 11:21
2019-05-05 09:30 Syrianska FC P2007-Gul - Järna SK P07 Vit 2019-04-24 11:07
2019-05-05 11:30 Nya Södertälje KFF P07 - Enhörna IF P07 2019-04-23 15:46
2019-05-12 11:00 Södertälje FK P07 - Syrianska FC P2007-Gul 2019-04-25 11:30
2019-05-26 09:30 Syrianska FC P2007-Gul - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit 2019-04-24 11:08
2019-05-26 11:00 Nya Södertälje KFF P07 - Södertälje FK P07 2019-04-23 15:47
2019-06-02 11:00 Södertälje FK P07 - Assyriska FF P08 Vit 2019-04-25 11:30
2019-06-09 10:00 Syrianska FC P2007-Gul - Assyriska FF P08 Röd 2019-04-24 11:08
2019-06-09 12:30 Nya Södertälje KFF P07 - IK Viljan Strängnäs P07 2019-04-23 15:48
2019-06-16 11:00 Syrianska FC P2007-Gul - Assyriska FF P08 Vit 2019-04-24 11:09
2019-06-16 13:00 Södertälje FK P07 - Järna SK P07 Vit 2019-04-25 11:35
2019-06-23 11:30 Nya Södertälje KFF P07 - Syrianska FC P2007-Gul 2019-04-23 15:48
2019-06-30 11:30 Nya Södertälje KFF P07 - Assyriska FF P08 Vit 2019-04-23 15:49
2019-06-30 13:00 Syrianska FC P2007-Gul - IFK Mariefred P07 2019-04-24 11:10
2019-07-06 15:00 IFK Mariefred P07 - Nya Södertälje KFF P07 2019-04-25 04:32
2019-08-18 15:00 Södertälje FK P07 - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit 2019-04-25 11:36
2019-08-24 13:30 Syrianska FC P2007-Gul - Nya Södertälje KFF P07 2019-04-24 11:11
2019-08-25 12:30 Södertälje FK P07 - IFK Mariefred P07 2019-04-25 11:36
2019-09-01 14:00 Nya Södertälje KFF P07 - Assyriska FF P08 Röd 2019-04-23 15:50
2019-09-08 10:00 Järna SK P07 Vit - Assyriska FF P08 Vit 2019-04-21 10:16
2019-09-08 10:30 Södertälje FK P07 - Enhörna IF P07 2019-04-25 11:36
2019-09-15 11:30 Nya Södertälje KFF P07 - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit 2019-04-23 15:51
2019-09-15 12:00 Syrianska FC P2007-Gul - IK Viljan Strängnäs P07 2019-04-24 11:11
2019-09-22 11:00 Södertälje FK P07 - Nya Södertälje KFF P07 2019-04-25 11:37
2019-09-29 11:30 Nya Södertälje KFF P07 - Järna SK P07 Vit 2019-04-23 15:52
2019-09-29 14:30 Syrianska FC P2007-Gul - Södertälje FK P07 2019-04-24 11:11
Pojkar 11 - Grupp 1
2019-04-27 10:30 Järna SK P08 Röd - Södertälje FK P08 Röd 2019-04-21 09:58
2019-04-27 16:30 Pershagens SK P08 Grön - Assyriska FF P08 Röd 2019-04-25 19:47
2019-04-27 17:00 Syrianska FC P2008 Röd - Syrianska FC P2009 Gul 2019-04-24 14:00
2019-05-04 12:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Pershagens SK P08 Grön 2019-04-23 12:06
2019-05-10 18:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Assyriska FF P08 Röd 2019-04-22 21:30
2019-05-12 11:30 Syrianska FC P2008 Röd - Nyköpings BIS P08 Röd 2019-04-24 14:01
2019-05-25 12:00 Järna SK P08 Röd - Pershagens SK P08 Grön 2019-04-21 10:01
2019-05-26 14:00 Nyköpings BIS P08 Röd - IK Viljan Strängnäs P08 Blå 2019-04-23 12:06
2019-06-02 10:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Södertälje FK P08 Röd 2019-04-22 21:31
2019-06-02 11:00 Syrianska FC P2008 Röd - Pershagens SK P08 Grön 2019-04-24 14:05
2019-06-09 12:00 Järna SK P08 Röd - IK Viljan Strängnäs P08 Blå 2019-04-21 10:02
2019-06-09 12:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Assyriska FF P08 Röd 2019-04-23 12:07
2019-06-16 17:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Nykvarns SK P 08 Blå 2019-04-22 21:32
2019-06-23 15:30 Syrianska FC P2008 Röd - IK Viljan Strängnäs P08 Blå 2019-04-24 14:07
2019-06-23 16:00 Järna SK P08 Röd - Syrianska FC P2008 Röd 2019-04-21 10:03
2019-06-25 18:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Syrianska FC P2008 Röd 2019-04-22 21:33
2019-06-29 12:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Järna SK P08 Röd 2019-04-23 12:08
2019-08-18 12:00 Järna SK P08 Röd - Nyköpings BIS P08 Röd 2019-04-21 10:04
2019-08-25 10:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Pershagens SK P08 Grön 2019-04-22 21:34
2019-08-25 12:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Södertälje FK P08 Röd 2019-04-23 12:08
2019-09-01 12:00 Järna SK P08 Röd - Syrianska FC P2009 Gul 2019-04-21 10:05
2019-09-07 10:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Järna SK P08 Röd 2019-04-22 21:34
2019-09-15 10:00 Järna SK P08 Röd - Assyriska FF P08 Röd 2019-04-21 10:07
2019-09-15 14:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Syrianska FC P2009 Gul 2019-04-23 12:09
2019-09-22 10:00 IK Viljan Strängnäs P08 Blå - Nyköpings BIS P08 Röd 2019-04-22 21:35
2019-09-29 10:00 Järna SK P08 Röd - Nykvarns SK P 08 Blå 2019-04-21 10:08
2019-09-29 12:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Syrianska FC P2008 Röd 2019-04-23 12:10
Pojkar 11 - Grupp 2
2019-05-05 14:00 IFK Eskilstuna P08 blå - Katrineholms SK FK P 08/2 2019-04-24 10:46
2019-05-11 13:00 Syrianska Eskilstuna IF P-08 - Eskilstuna City FK P08 Blå 2019-04-23 19:32
2019-06-08 14:00 Syrianska Eskilstuna IF P-08 - Athletic FC Eskilstuna P11 2019-04-23 19:31
2019-06-09 12:00 Athletic FC Eskilstuna P11 - Katrineholms SK FK P 08/2 2019-04-24 13:07
2019-06-18 18:30 IFK Eskilstuna P08 blå - Athletic FC Eskilstuna P11 2019-04-24 10:47
2019-06-22 13:00 Syrianska Eskilstuna IF P-08 - Hällbybrunns IF Svart 2019-04-23 19:33
2019-06-22 13:00 Syrianska Eskilstuna IF P-08 - Hällbybrunns IF Svart 2019-04-23 19:27
2019-06-23 10:00 Athletic FC Eskilstuna P11 - IFK Eskilstuna P08 blå 2019-04-24 13:08
2019-06-26 18:30 IFK Eskilstuna P08 blå - Eskilstuna City FK P08 Blå 2019-04-24 10:47
2019-08-18 13:00 Syrianska Eskilstuna IF P-08 - Katrineholms AIK P08 Gul 2019-04-23 19:34
2019-08-24 11:00 IFK Eskilstuna P08 blå - Syrianska Eskilstuna IF P-08 2019-04-24 10:52
2019-08-31 13:00 Syrianska Eskilstuna IF P-08 - Katrineholms SK FK P 08/2 2019-04-23 19:31
2019-09-14 12:00 Syrianska Eskilstuna IF P-08 - IFK Eskilstuna P08 blå 2019-04-23 19:33
2019-09-15 11:00 IFK Eskilstuna P08 blå - Hällbybrunns IF Svart 2019-04-24 10:52
2019-09-22 14:00 Athletic FC Eskilstuna P11 - Syrianska Eskilstuna IF P-08 2019-04-22 21:52
2019-09-29 11:00 IFK Eskilstuna P08 blå - Katrineholms SK FK P 08/2 2019-04-24 10:53
Pojkar 11 - Grupp 3
2019-04-27 13:30 Alsalam United SK - Jäders IF P08 Jäders IF 2019-04-19 00:02
2019-04-27 16:00 Eskilstuna City FK P08 Vit - IK Viljan Strängnäs P08 Vit 2019-04-25 12:44
2019-05-04 11:00 IFK Eskilstuna P08 vit - BK Sport P 08 Gul 2019-04-24 10:53
2019-05-12 10:00 Alsalam United SK - IK Viljan Strängnäs P08 Vit 2019-04-18 22:47
2019-05-28 18:30 IFK Eskilstuna P08 vit - Nykvarns SK P 08 Vit 2019-04-24 10:55
2019-06-16 16:00 IFK Eskilstuna P08 vit - Kvicksunds SK P07-08 2019-04-24 10:55
2019-06-30 16:00 IFK Eskilstuna P08 vit - IFK Mariefred P08 Vit 2019-04-24 10:56
2019-08-25 11:00 IFK Eskilstuna P08 vit - Eskilstuna City FK P08 Vit 2019-04-24 10:57
2019-09-08 11:00 IFK Eskilstuna P08 vit - Alsalam United SK 2019-04-24 10:57
2019-09-28 10:00 Alsalam United SK - Triangelns IK P2008 Svart 2019-04-18 22:48
Pojkar 11 - Grupp 4
2019-04-27 11:00 Gnesta FF P08 - Runtuna IK svart 07-10 2019-04-25 14:47
2019-04-28 10:00 IFK Nyköping P08 vit - Oxelösunds IK P-08 gul 2019-04-20 16:09
2019-04-28 12:00 IFK Nyköping P08 - Björnlunda IF 08-09 2019-04-20 16:04
2019-05-01 16:00 Trosa-Vagnhärad SK P-08 - Oxelösunds IK P-08 2019-04-23 10:02
2019-05-05 09:30 Oxelösunds IK P-08 - Nyköpings BIS P08 Blå 2019-04-24 13:24
2019-05-05 11:00 Oxelösunds IK P-08 gul - IFK Nyköping P08 2019-04-24 13:28
2019-05-05 11:00 Runtuna IK svart 07-10 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 2019-04-21 13:22
2019-05-12 09:30 Oxelösunds IK P-08 gul - Björnlunda IF 08-09 2019-04-24 13:24
2019-05-12 12:00 IFK Nyköping P08 - Stigtomta IF 2019-04-20 16:05
2019-05-12 14:00 Värmbols FC U11 2 - IFK Nyköping P08 vit 2019-04-23 12:20
2019-05-22 18:30 Runtuna IK svart 07-10 - Mölnbo IF P-08 2019-04-21 13:25
2019-05-23 18:30 Mölnbo IF P-08 - Gnesta FF P08 2019-04-25 17:50
2019-05-26 09:30 Oxelösunds IK P-08 - IFK Nyköping P08 vit 2019-04-24 13:25
2019-06-02 10:00 Oxelösunds IK P-08 gul - Värmbols FC U11 2 2019-04-24 13:25
2019-06-02 10:00 IFK Nyköping P08 - Oxelösunds IK P-08 2019-04-20 16:06
2019-06-02 10:00 IFK Nyköping P08 vit - Runtuna IK svart 07-10 2019-04-20 16:16
2019-06-06 18:15 Oxelösunds IK P-08 - Oxelösunds IK P-08 gul 2019-04-24 20:48
2019-06-09 16:00 Runtuna IK svart 07-10 - IFK Nyköping P08 2019-04-21 13:28
2019-06-14 17:30 Oxelösunds IK P-08 gul - Runtuna IK svart 07-10 2019-04-24 13:26
2019-06-16 12:00 IFK Nyköping P08 - Gnesta FF P08 2019-04-20 16:06
2019-06-16 12:00 IFK Nyköping P08 vit - Trosa-Vagnhärad SK P-08 2019-04-20 16:17
2019-06-19 18:30 Runtuna IK svart 07-10 - Stigtomta IF 2019-04-21 13:29
2019-06-23 10:00 Oxelösunds IK P-08 - Värmbols FC U11 2 2019-04-24 13:26
2019-06-30 09:30 Oxelösunds IK P-08 - Björnlunda IF 08-09 2019-04-24 13:26
2019-06-30 10:00 IFK Nyköping P08 - Nyköpings BIS P08 Blå 2019-04-20 16:06
2019-06-30 11:00 Oxelösunds IK P-08 gul - Trosa-Vagnhärad SK P-08 2019-04-24 13:28
2019-06-30 12:00 IFK Nyköping P08 vit - Mölnbo IF P-08 2019-04-20 16:19
2019-08-18 11:00 Runtuna IK svart 07-10 - Oxelösunds IK P-08 2019-04-21 13:32
2019-08-21 18:30 Runtuna IK svart 07-10 - Björnlunda IF 08-09 2019-04-21 13:34
2019-08-25 09:30 Oxelösunds IK P-08 - Gnesta FF P08 2019-04-24 13:26
2019-08-25 11:00 Oxelösunds IK P-08 gul - Mölnbo IF P-08 2019-04-24 13:29
2019-08-25 12:00 IFK Nyköping P08 - IFK Nyköping P08 vit 2019-04-20 16:06
2019-08-31 11:00 Runtuna IK svart 07-10 - Gnesta FF P08 2019-04-21 13:36
2019-09-01 09:30 Oxelösunds IK P-08 gul - IFK Nyköping P08 vit 2019-04-24 13:27
2019-09-01 11:00 Oxelösunds IK P-08 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 2019-04-24 13:29
2019-09-08 10:00 IFK Nyköping P08 vit - Stigtomta IF 2019-04-20 16:20
2019-09-08 12:00 IFK Nyköping P08 - Oxelösunds IK P-08 gul 2019-04-20 16:08
2019-09-10 18:00 Runtuna IK svart 07-10 - Nyköpings BIS P08 Blå 2019-04-21 13:39
2019-09-15 10:00 Oxelösunds IK P-08 - Mölnbo IF P-08 2019-04-24 13:27
2019-09-15 14:00 IFK Nyköping P08 vit - Värmbols FC U11 2 2019-04-20 16:13
2019-09-22 09:30 Oxelösunds IK P-08 gul - Stigtomta IF 2019-04-24 13:27
2019-09-22 12:00 IFK Nyköping P08 - Värmbols FC U11 2 2019-04-20 16:09
2019-09-22 14:00 IFK Nyköping P08 vit - Oxelösunds IK P-08 2019-04-20 16:21
2019-09-27 18:00 Runtuna IK svart 07-10 - IFK Nyköping P08 vit 2019-04-21 13:40
2019-09-29 09:30 Oxelösunds IK P-08 - IFK Nyköping P08 2019-04-24 13:27
Pojkar 11 - Grupp 5
2019-05-05 14:00 Värmbols FC U11 1 - Katrineholms SK FK P 08/1 2019-04-23 12:08
2019-09-07 12:30 Katrineholms SK FK P 08/1 - Värmbols FC U11 1 2019-04-23 15:11
Pojkar 11 - Grupp 6
2019-04-27 13:00 Syrianska FC P2008 Gul - IK Viljan Strängnäs P08 Gul 2019-04-24 11:35
2019-04-28 13:00 Södertälje FK P08 Svart - Nykvarns SK P 08 Blå/Vit 2019-04-25 11:55
2019-04-28 14:00 Järna SK P08 Vit - IFK Mariefred P08 Blå 2019-04-21 09:59
2019-05-12 14:00 Södertälje FK P08 Svart - IK Viljan Strängnäs P08 Gul 2019-04-25 11:59
2019-05-25 13:30 Syrianska FC P2008 Gul - Södertälje FK P08 Svart 2019-04-24 11:35
2019-06-02 13:00 Södertälje FK P08 Svart - Stallarholmens SK F/P-08/09 2019-04-25 11:59
2019-06-09 15:30 Syrianska FC P2008 Gul - Järna SK P08 Vit 2019-04-24 11:35
2019-06-22 12:30 Syrianska FC P2008 Gul - IFK Mariefred P08 Blå 2019-04-24 11:36
2019-06-23 10:00 Södertälje FK P08 Svart - Järna SK P08 Vit 2019-04-25 11:59
2019-08-18 10:00 Södertälje FK P08 Svart - IFK Mariefred P08 Blå 2019-04-25 12:00
2019-08-18 11:00 Syrianska FC P2008 Gul - Nykvarns SK P 08 Blå/Vit 2019-04-24 11:36
2019-09-08 10:00 Södertälje FK P08 Svart - Enhörna IF Pojkar 11 år 2019-04-25 12:00
2019-09-15 16:30 Syrianska FC P2008 Gul - Stallarholmens SK F/P-08/09 2019-04-24 11:36
2019-09-22 10:00 Södertälje FK P08 Svart - Syrianska FC P2008 Gul 2019-04-25 12:00
2019-09-29 10:00 Syrianska FC P2008 Gul - Assyriska FF P08 Vit 2019-04-24 11:37
Pojkar 10 - Grupp 1
2019-04-27 11:00 Syrianska FC P2009 Vit - Järna SK P09 Röd 2019-04-25 10:54
2019-05-12 11:00 Syrianska FC P2009 Vit - Assyriska FF P09 Vit 2019-04-25 10:54
2019-06-23 15:30 Syrianska FC P2009 Vit - Trosa-Vagnhärad SK P-09 2019-04-25 10:55
2019-08-18 11:00 Syrianska FC P2009 Vit - Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 2019-04-25 10:55
2019-08-25 13:00 Syrianska FC P2009 Vit - Pershagens SK P09 svart 2019-04-25 10:55
2019-09-08 12:30 Syrianska FC P2009 Vit - Nyköpings BIS P09 Röd 2019-04-25 10:57
2019-09-22 11:00 Syrianska FC P2009 Vit - Järna SK P09 Röd 2019-04-25 10:57
Pojkar 10 - Grupp 2
2019-05-05 15:30 IFK Eskilstuna P 09 blå - Athletic FC Eskilstuna P10 2019-04-24 13:32
2019-05-28 18:30 IFK Eskilstuna P 09 blå - Eskilstuna City FK P09 Vit 2019-04-24 13:33
2019-06-02 11:00 IFK Eskilstuna P 09 blå - Syrianska FC P2009 Röd 2019-04-24 13:37
2019-06-16 16:00 IFK Eskilstuna P 09 blå - Nykvarns SK P 09 Blå 2019-04-24 13:34
2019-06-26 18:30 IFK Eskilstuna P 09 blå - IK Viljan Strängnäs P09 Blå 2019-04-24 13:38
2019-08-20 18:30 IFK Eskilstuna P 09 blå - Eskilstuna City FK P09 Blå 2019-04-24 13:39
2019-09-08 11:00 IFK Eskilstuna P 09 blå - BK Sport P 09 Gul 2019-04-24 13:42
2019-09-29 12:30 IFK Eskilstuna P 09 blå - Torshälla-Nyby IS P-09 grön 2019-04-24 13:43
Pojkar 10 - Grupp 3
2019-04-24 18:00 Kvicksunds SK P09 - BK Sport P 09 Svart 2019-04-21 20:23
2019-05-05 12:30 IFK Eskilstuna P09 vit - Kvicksunds SK P09 2019-04-24 13:44
2019-05-11 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - Eskilstuna City FK P09 Randig 2019-04-23 12:06
2019-05-12 11:00 IK Standard P 09/10 - IFK Mariefred P09 Blå 2019-04-23 13:27
2019-05-14 18:00 Hällbybrunns IF 1 - BK Sport P 09 Svart 2019-04-25 10:15
2019-05-29 18:30 IFK Eskilstuna P09 vit - Hällbybrunns IF 1 2019-04-24 13:45
2019-06-01 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - IFK Mariefred P09 Blå 2019-04-23 12:10
2019-06-01 11:00 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - IK Standard P 09/10 2019-04-23 19:39
2019-06-02 11:00 IK Standard P 09/10 - IFK Eskilstuna P09 vit 2019-04-23 13:27
2019-06-09 17:00 IFK Eskilstuna P09 vit - IK Viljan Strängnäs P09 Vit 2019-04-24 13:46
2019-06-15 10:00 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - Torshälla-Nyby IS P-09 svart 2019-04-23 19:38
2019-06-15 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - IFK Eskilstuna P09 vit 2019-04-23 12:10
2019-06-16 11:00 IK Standard P 09/10 - Kvicksunds SK P09 2019-04-23 13:29
2019-06-18 18:30 IFK Eskilstuna P09 vit - Syrianska Eskilstuna IF P-09 2019-04-24 13:46
2019-06-29 11:00 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - Hällbybrunns IF 1 2019-04-23 19:37
2019-06-30 11:00 IK Standard P 09/10 - Hällbybrunns IF 1 2019-04-23 13:29
2019-08-10 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - Kvicksunds SK P09 2019-04-23 12:37
2019-08-18 16:00 IFK Eskilstuna P09 vit - Triangelns IK P09 2019-04-24 13:48
2019-08-24 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - Hällbybrunns IF 1 2019-04-23 12:11
2019-09-01 16:00 IFK Eskilstuna P09 vit - BK Sport P 09 Svart 2019-04-24 13:48
2019-09-07 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - IK Viljan Strängnäs P09 Vit 2019-04-23 12:12
2019-09-21 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - IK Standard P 09/10 2019-04-23 12:12
2019-09-29 16:00 IFK Eskilstuna P09 vit - IFK Mariefred P09 Blå 2019-04-24 13:49
Pojkar 10 - Grupp 4
2019-05-05 15:00 Gnesta FF P 09 - Enhörna IF Svart 2019-04-25 18:48
2019-05-26 10:00 Stigtomta IF - Enhörna IF Svart 2019-04-20 11:09
2019-05-26 12:00 IFK Nyköping P09 - Katrineholms SK FK P 09/2 2019-04-20 15:48
2019-06-02 12:00 IFK Nyköping P09 vit - Stigtomta IF 2019-04-20 15:42
2019-06-16 14:00 IFK Nyköping P09 vit - Enhörna IF Svart 2019-04-20 15:43
2019-06-16 16:00 IFK Nyköping P09 - Hargs BK P 09 2019-04-20 15:49
2019-09-01 12:00 IFK Nyköping P09 - Enhörna IF Svart 2019-04-20 15:50
2019-09-05 14:00 IFK Nyköping P09 vit - IFK Nyköping P09 2019-04-20 15:52
2019-09-15 12:00 IFK Nyköping P09 - Järna SK P09 Vit/Röd 2019-04-20 15:50
2019-09-29 12:00 IFK Nyköping P09 - Värmbols FC 1 2019-04-20 15:51
Pojkar 10 - Grupp 5
2019-05-01 10:00 Vingåkers IF - Katrineholms SK FK P 09/1 2019-04-25 10:21
Pojkar 10 - Grupp 6
2019-04-28 12:30 Nya Södertälje KFF P10 Gul - IFK Mariefred P09 Vit 2019-04-23 12:56
2019-05-12 12:30 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Nykvarns SK P 10 2019-04-23 15:54
2019-06-09 12:30 Nya Södertälje KFF P10 Gul - IK Viljan Strängnäs P09 Gul 2019-04-23 15:55
2019-06-23 14:00 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Nykvarns SK P 09 Vit 2019-04-23 16:00
2019-08-18 17:00 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Södertälje FK P09 Svart 2019-04-23 16:01
2019-09-01 12:30 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Södertälje FK P09 Vit 2019-04-23 16:01
2019-09-15 11:00 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Enhörna IF Gul 2019-04-23 16:02
Flickor 12 - Grupp 1
2019-04-27 17:00 Syrianska FC F12 Gul - IFK Mariefred F07 2019-04-22 16:32
2019-05-25 11:00 Syrianska FC F12 Gul - New Mill Indians SK F07 2019-04-22 16:33
2019-06-08 11:00 Syrianska FC F12 Gul - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå 2019-04-22 16:33
2019-06-22 17:00 Syrianska FC F12 Gul - Eskilstuna United DFF F07 Blå 2019-04-22 16:38
2019-08-17 13:00 Syrianska FC F12 Gul - Pershagens SK F07 2019-04-22 16:35
2019-09-01 13:00 Syrianska FC F12 Gul - Hällbybrunns IF Flickor 12 år 2019-04-22 16:35
2019-09-14 13:00 Syrianska FC F12 Gul - DFK Värmbol 07/08 2019-04-22 16:36
2019-09-28 17:30 Syrianska FC F12 Gul - Åkers IF F07-08 2019-04-22 16:36
Flickor 12 - Grupp 2
2019-04-27 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - Gnesta FF 07-08 2019-04-20 21:01
2019-05-05 11:00 Gnesta FF 07-08 - Oxelösunds IK F07-08 2019-04-25 14:49
2019-05-05 14:00 IFK Nyköping F07/08 - Mölnbo IF F-07/Järna SK 2019-04-20 18:06
2019-05-12 11:00 Gnesta FF 07-08 - IK Tun 2019-04-25 14:49
2019-05-26 13:00 IFK Nyköping F07/08 - Gnesta FF 07-08 2019-04-20 18:06
2019-05-30 18:30 Oxelösunds IK F07-08 - Nyköpings BIS F06/07/08 2019-04-25 10:12
2019-06-01 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit 2019-04-20 21:15
2019-06-22 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - Oxelösunds IK F07-08 2019-04-20 21:15
2019-06-29 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - IK Tun 2019-04-20 21:16
2019-08-24 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - Nyköpings BIS F06/07/08 2019-04-20 21:17
2019-09-01 12:00 IFK Nyköping F07/08 - Oxelösunds IK F07-08 2019-04-20 18:07
2019-09-07 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - IFK Nyköping F07/08 2019-04-20 21:18
2019-09-15 12:00 IFK Nyköping F07/08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Vit 2019-04-20 18:07
2019-09-21 12:30 Mölnbo IF F-07/Järna SK - Gnesta FF 07-08 2019-04-20 21:19
2019-09-29 12:00 IFK Nyköping F07/08 - Mölnbo IF F-07/Järna SK 2019-04-20 18:07
Flickor 11 - Grupp 1
2019-06-11 18:00 Skogstorps GOIF F08/09 - Hällbybrunns IF 2019-04-24 10:51
Flickor 10 - Grupp 1
2019-04-29 18:00 Hällbybrunns IF - Dunkers IF F-09 2019-04-25 11:04
2019-05-25 10:00 Jäders IF F09/10 - IK Viljan Strängnäs F09 Blå 2019-04-23 12:15
2019-06-08 10:00 Jäders IF F09/10 - DFK Värmbol 0910 0910 2019-04-23 12:16
2019-06-29 10:00 Jäders IF F09/10 - Dunkers IF F-09 2019-04-23 12:18
2019-08-31 10:00 Jäders IF F09/10 - IFK Mariefred F09 2019-04-23 12:20
2019-09-14 10:00 Jäders IF F09/10 - Hällbybrunns IF 2019-04-23 12:20
2019-09-28 10:00 Jäders IF F09/10 - Nykvarns SK F 09 2019-04-23 12:21
Flickor 10 - Grupp 2
2019-04-28 10:00 Gnesta FF F09 - Trosa-Vagnhärad SK F-09 2019-04-25 18:32
2019-04-28 14:00 IK Tun 09-10 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit 2019-04-19 11:29
2019-05-05 14:00 IFK Nyköping F09/10 - Gnesta FF F09 2019-04-20 15:33
2019-05-05 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - Nyköpings BIS F0910 2019-04-23 09:52
2019-05-11 14:00 Gnesta FF F09 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit 2019-04-25 14:50
2019-05-12 10:00 Nyköpings BIS F0910 - IFK Nyköping F09/10 2019-04-23 11:38
2019-05-12 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) 2019-04-23 09:53
2019-05-26 09:30 IK Tun 09-10 - Gnesta FF F09 2019-04-19 11:37
2019-05-26 12:00 IFK Nyköping F09/10 - Trosa-Vagnhärad SK F-09 2019-04-20 15:33
2019-06-02 14:00 Nyköpings BIS F0910 - IK Tun 09-10 2019-04-23 11:39
2019-06-02 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit 2019-04-23 09:54
2019-06-02 17:00 IFK Nyköping F09/10 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) 2019-04-20 15:33
2019-06-09 11:00 IK Tun 09-10 - Trosa-Vagnhärad SK F-09 2019-04-19 11:40
2019-06-16 10:00 Nyköpings BIS F0910 - Gnesta FF F09 2019-04-23 11:39
2019-06-16 14:00 IFK Nyköping F09/10 - IK Tun 09-10 2019-04-20 15:34
2019-06-16 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - New Mill Indians SK F09/10 Svart 2019-04-23 09:55
2019-06-18 18:00 IK Tun 09-10 - IFK Nyköping F09/10 2019-04-19 11:42
2019-06-30 12:00 Nyköpings BIS F0910 - New Mill Indians SK F09/10 Svart 2019-04-23 11:40
2019-06-30 12:00 IFK Nyköping F09/10 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit 2019-04-20 15:34
2019-06-30 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - IK Tun 09-10 2019-04-23 09:55
2019-08-17 11:00 IK Tun 09-10 - Nyköpings BIS F0910 2019-04-19 11:43
2019-08-24 12:00 Nyköpings BIS F0910 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit 2019-04-23 11:41
2019-08-25 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - IFK Nyköping F09/10 2019-04-23 09:56
2019-08-31 13:00 IK Tun 09-10 - New Mill Indians SK F09/10 Svart 2019-04-19 11:48
2019-09-01 12:00 IFK Nyköping F09/10 - Nyköpings BIS F0910 2019-04-20 15:35
2019-09-07 14:00 IK Tun 09-10 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) 2019-04-19 11:49
2019-09-08 12:00 Nyköpings BIS F0910 - Trosa-Vagnhärad SK F-09 2019-04-23 11:41
2019-09-15 12:00 IFK Nyköping F09/10 - New Mill Indians SK F09/10 Svart 2019-04-20 15:35
2019-09-15 15:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - Gnesta FF F09 2019-04-23 09:58
2019-09-21 11:00 IK Tun 09-10 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit 2019-04-19 11:51
2019-09-22 12:00 Nyköpings BIS F0910 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) 2019-04-23 11:42
2019-09-29 10:00 IFK Nyköping F09/10 - Gnesta FF F09 2019-04-20 15:35
2019-09-29 15:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - Nyköpings BIS F0910 2019-04-23 09:59
F div 1- 16 år
2019-04-29 18:00 Skogstorps GoIF F03-04 - New Mill Indians SK F03-04 2019-04-24 10:28
2019-06-11 19:00 Skogstorps GoIF F03-04 - Triangelns IK F03 2019-04-24 10:47
2019-08-25 10:30 Södertälje FK F03/ Enhörna IF - DFK Värmbol 03-04 2019-04-23 11:25
2019-09-15 12:00 Södertälje FK F03/ Enhörna IF - IK Viljan Strängnäs DJ 2019-04-23 11:25
2019-09-29 10:00 Södertälje FK F03/ Enhörna IF - New Mill Indians SK F03-04 2019-04-23 11:26
F div 2- 15 år
2019-05-30 14:00 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Eskilstuna United DFF F05 2019-04-20 18:22
2019-06-06 10:00 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Gnesta FF F 04 2019-04-20 18:22
2019-06-16 10:00 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Trosa-Vagnhärad SK F-02-04/Hargs BK 2019-04-20 18:23
2019-06-30 12:00 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - New Mill Indians SK F03-04 2019-04-20 18:23
2019-07-06 12:00 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Dunkers IF 2019-04-20 18:23
2019-08-25 12:00 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Hällbybrunns IF 2019-04-20 18:24
2019-09-29 12:00 IFK Nyköping/NBIS F04-05 - Eskilstuna United DFF F05 2019-04-20 18:24
Flickor 14 Div 3 - Grupp 1
2019-05-05 17:00 Södertälje FF svart - Enhörna IF F05/06 2019-04-24 16:15
2019-05-19 10:30 Södertälje FF svart - Järna SK F0405 2019-04-24 16:15
2019-06-02 15:00 Södertälje FF svart - Stigtomta IF 2019-04-24 16:16
2019-06-30 16:30 Södertälje FF svart - Oxelösunds IK F04/05 ( 7 mot 7) 2019-04-24 16:16
2019-09-08 12:30 Södertälje FF svart - Assyriska FF F05 2019-04-24 16:17
2019-09-22 11:00 Södertälje FF svart - Hölö-Mörkö IF 2019-04-24 16:18
Flickor 14 Div 3 - Grupp 2
2019-04-28 12:00 ÄST-/Skogstorps GoIF F05-07 - New Mill Indians SK F0506 2019-04-24 12:05
Flickor 13 Div 4 - Grupp 1
2019-05-01 15:00 Eskilstuna United DFF F06 - DFK Värmbol 06 2019-04-25 20:36
2019-09-14 12:30 DFK Värmbol 06 - Nykvarns SK F 06 Blå 2019-04-24 13:54
Flickor 13 Div 4 - Grupp 2
2019-04-27 11:00 IK Tun - Enhörna IF F06/07 2019-04-23 08:35
2019-05-01 15:00 Södertälje FF Blå - IK Tun 2019-04-24 16:08
2019-05-04 10:00 IFK Nyköping F06 - IK Tun 2019-04-20 18:15
2019-05-11 16:00 Södertälje FF Blå - IFK Nyköping F06 2019-04-24 16:09
2019-05-25 11:30 Södertälje FF Blå - Trosa-Vagnhärad SK 2019-04-24 16:09
2019-05-26 16:00 IFK Nyköping F06 - Nykvarns SK F 06 Vit 2019-04-20 18:17
2019-06-01 15:00 Södertälje FF Blå - Enhörna IF F06/07 2019-04-24 16:10
2019-06-01 16:00 IFK Nyköping F06 - Järna SK F0607 2019-04-20 18:17
2019-06-15 12:00 IFK Nyköping F06 - Trosa-Vagnhärad SK 2019-04-20 18:18
2019-06-15 13:30 Södertälje FF Blå - Hargs BK F 06/07 2019-04-24 16:11
2019-06-22 12:00 IFK Nyköping F06 - Södertälje FF Blå 2019-04-20 18:18
2019-06-29 11:00 Södertälje FF Blå - Järna SK F0607 2019-04-24 16:11
2019-07-06 12:00 IFK Nyköping F06 - Enhörna IF F06/07 2019-04-20 18:18
2019-08-10 11:00 Södertälje FF Blå - Nykvarns SK F 06 Vit 2019-04-24 16:11
2019-08-17 10:00 IFK Nyköping F06 - Hargs BK F 06/07 2019-04-20 18:19
2019-08-24 11:30 Södertälje FF Blå - IK Tun 2019-04-24 16:12
2019-08-31 11:00 IFK Nyköping F06 - IK Tun 2019-04-20 18:19
2019-09-07 13:00 Södertälje FF Blå - IFK Nyköping F06 2019-04-24 16:13
2019-09-21 11:00 Södertälje FF Blå - Trosa-Vagnhärad SK 2019-04-24 16:13
2019-09-21 12:00 IFK Nyköping F06 - Nykvarns SK F 06 Vit 2019-04-20 18:19
DM P13 Gr 2
2019-05-03 17:50 FC Kallfors P06 - IFK Mariefred P06 2019-04-25 13:07
DM P14 Gr 3
2019-05-07 18:30 Järna SK P05 - IK Viljan Strängnäs P05 2019-04-23 18:44