Kallelse Distriktlagssamlingar

2017

F02 28 september, Malmköping

F01 26 september, Eskilstuna och 8 oktober, Malmköping

P01 30 augusti, Katrineholm

F01 28 juni, Malmköping

P02 2-7 juli, Halmstad

P02 21 juni, Grillby

P02 14 juni, Eskilstuna

P02 7 juni, Strängnäs

F02 25-30 juni, Halmstad

F02 14 juni, Södertälje (uppdaterad 2017-06-05)

P02 25-27 maj, Enköpingslägret

F02 25-27 maj, Enköpingslägret (uppdaterad 2017-05-23)

P02 10 maj, Stallarholmen

F02 25-27 maj, Enköping

F02 16 maj, Södertälje (uppdaterad 2017-05-16)

F01 22 april, Kjula

P02 2 maj, Eskilstuna

P02 25 april, Eskilstuna

P02 22 april, Torshälla

F02 29 april, Eskilstuna (uppdaterad 2017-04-28)

F01 4 april, Malmköping

P02 8 april, Oxelösund - ny

P02 9 april, Malmköping

F02 9 april, Nyköping - uppdaterad!

P02 25 mars, Järna

P01 18 mars, Eskilstuna

P01 18 mars, Eskilstuna - Future

F02 18 mars, Västerås (uppdaterad 2017-03-17)

F01 28 februari, Malmköping

P01 5 mars, Eskilstuna

P01 26 februari, Eskilstuna - inställd! Spelarna kallas till den 5 mars istället.

2016

F00 match 15 januari, samt slutspel Cup Kommunal 20-21 januari

P00 Träning 8 januari, träningsmatch 15 januari samt slutspel Postnord Cup 20-22 januari

P00 5, 7 december (träningar) samt 11 december kvalmatch Värmland Uppdaterad 6 dec!

F00 7 november Malmköping samt 12-13 november Cup Kommunal

P00 9 november Mariefred samt 12-13 november PostNord Cup

F97-99 29-30 oktober Nyköping

P97-99 27 oktober Malmköping samt 29-30 oktober Nyköping

F01 22 oktober Norrköping

P00 23 oktober Strängnäs

F00 22 oktober Eskilstuna

P01 22 oktober Norrköping

F01 12 oktober Nyköping

F00 10 oktober Malmköping och 12 oktober Nyköping

P97-99 14 oktober Katrineholm

P97-99 7 oktober Katrineholm

P01 10 oktober Eskilstuna

F97-99 8 oktober Nyköping

P00 12 oktober Eskilstuna

P01 4 oktober Nyköping

F01 28 september Malmköping

P01 28 september Mariefred

P00 5 oktober Eskilstuna - utgår/flyttas till 12 oktober, se ovan

F97-99 20 september Malmköping

F00 14 september Malmköping

P00 14 september Mariefred

F00 31 augusti Eskilstuna

P00 31 augusti Malmköping - uppdaterad

P01 Elitpojklägret

P01 21 juni Enköping

F01 Elitflicklägret

F01 19 juni Kjula

P01 14 juni Stockholm

F01 29 maj Nyköping

P01 5-7 maj Enköpingslägret

F01 5-7 maj Enköpingslägret

P01 13 april Strängnäs

F01 13 april Stora Sundby

P00 26 mars Västerås

P01 20 mars Eskilstuna

F01 20 mars Strängnäs

F99 19-20 mars Umeå

F00 19 mars Strängnäs

F01 6 mars Malmköping

P01 12 mars Malmköping

P01 13 mars Eskilstuna

F00 5 mars Järna

F99 28 februari samt 6 mars

P00 18 februari Södertälje - uppdaterad

P00 8 mars Malmköping - uppdaterad

F99 9 och 15-17 januari (slutspel Cup Kommunal)

2015

F99 10 och 19 december (matcher)

P99 6-7 november (PostNord Cup, Kumla)

F99 6-7 november (Cup Kommunal, Kumla)

F99 1 november (träning)

P99 28 oktober (match mot IK Viljan)

F00 24 oktober (matcher mot Östergötland)

F99 21 oktober (träning) samt 25 oktober (träning)

P00 24 oktober (träning samt matcher mot Östergötland)

F00 21 oktober - ny version (träning Malmköping)

P97-98 13 oktober (match) samt 17-18 oktober (cup Ulricehamn)

P00 14 oktober (träning)

F00 14 oktober (träning) samt 21 oktober (träning)

F99 18 oktober (träning + match mot Uppland)

P99 19 oktober (träning) samt 24 oktober (träning)

P00 7 oktober

P99 24 juni

P00 Elitlägret 2015

F00 Elitlägret 2015

P00 24 juni

P00 17 juni

F00 17 juni

F00 9 juni

F98 15 juni

P00 9 juni

P00 Enköpingslägret 14-16 maj

F98 19 maj

Program Enköpingslägret (PDF-dokument, 4,3 MB)

F00 Enköpingslägret 14-16 maj

P00 28 mars

F00 14 mars

F99 7 mars

P00 8 mars

P00 7 mars

F00 7 mars

F99 14 februari

P99 14 februari

F98 31 januari samt 13 februari

F99 24 januari

P99 24 januari

F98 Cup Kommunal slutspel 10-11 januari

F98 3 och 6 januari

2014

F98 10 och 16 december

F98 Cup Kommunal 7-8 november

P98 Cup Byggnads 7-8 november

F98 3 november

P98 2 november

P98 26 oktober

F99 25 oktober match 1 fm

F99 25 oktober match 2 em

P98 22 oktober

P99 25 oktober

F98 22 oktober och 26 oktober

F99 21 oktober

P99 19 oktober

F98 18 oktober

P98 18 oktober

F99 15 oktober

P99 11 oktober

F97 11 oktober

F98 11 oktober

P99 24 juni samt 29 juni - 4 juli, Elitpojklägret

P97 26 juni

P99 18 juni

F99 22-27 jun, Elitlägret

F99 17 jun

F99 10 jun

P99 11 jun

F99 4 jun

P99 29-31 maj, Enköpingslägret: Kallelse, program

P97 21 maj

F99 29-31 maj, Enköpingslägret

F99 12 april

F98 5 april

P99 5 april

P98 15 mars

F98 15 mars

P99 8 mars

P99 9 mars

F99 8 mars - Grupp 1

F99 8 mars - Grupp 2

F98 9 februari

P98 8 februari

F97 18-19 januari slutspel Cup Kommunal

P98 19 januari

F97 6 januari (träning), 14 januari (träning) och 18-19 januari (slutspel Cup Kommunal)

F97 2 december (träning) och 7 december (play off-match Cup Kommunal)

P97 2 december (träning) och 7 december (play off-match Cup Byggnads)

F97 6 november och 8-10 november (Cup Kommunal)

P97 6 november och 8-10 november (Cup Byggnads)

F97 29 oktober

F98 27 oktober

P97 27 oktober

P98 27 oktober

P97 22 oktober

F97 19 oktober

P97 12 oktober

F97 6 oktober

F98 Elitlägret Halmstad

P98 Elitlägret Halmstad

F98 26 juni

P98 20 juni

P98 12 juni

P98 5 juni

F98 4 juni

F98 9-11 maj

P98 9-11 maj

P98 6 april

F98 29 mars

P97 24 mars

F97 16 mars

P98 10 mars

P98 9 mars

F98 2 mars

F97 10 februari

P97 10 februari

P97 20 januari

F97 20 januari