Distriktslagsplanering

F03

2019-03-12 19.30-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Öppen anmälan, internmatch
2019-03-20 19.30-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Öppen anmälan, internmatch
2019-03-29 - 2019-03-31 Heldagar Gävle Gestrikecupen
2019-04-13 10.00-14.00 Orrlidens IP, Skogstorp 2 st matcher Västmanland
2019-08-22 19.30-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Öppen anmälan, internmatch
2019-08-29 19.30-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Öppen anmälan, internmatch
2019-09-12 19.30-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2019-09-25 19.00-21.00 Årby IP, Eskilstuna Träning
2019-10-01 19.30-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2019-10-08 19.00-21.00 Orrlidens IP, Skogstorp Träning
2019-10-13 12.00-14.00 Pershagens IP, Södertälje Match Telge United FF
2019-10-17 19.00-21.00 Orrlidens IP, Skogstorp Träning
2019-10-27 11.00-13.00 Solid Park, Västerås Match Västmanland
2019-11-05 19.00-21.00 Tunavallen, Eskilstuna Träning
2019-11-12 19.00-21.00 Larslunda IP, Strängnäs Träning
2019-11-15 - 2019-11-17 Heldagar Tunavallen, Eskilstuna DUT

F04

2019-03-29 - 2019-03-31 Heldagar Gävle Gestrikecupen
2019-05-31 13.30-15.30 Enköping Futurematch Uppland
2019-08-28 19.00-21.00 Årby IP, Eskilstuna Träning
2019-09-25 19.30-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2019-10-19 10.00-12.00 Larslunda IP, Strängnäs Match SöFF-Uppland
2019-10-23 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2019-10-28 19.00-21.00 Hammarens IP, Mariefred Träning
2019-11-05 19.00-21.00 Larslunda IP, Strängnäs Match IK Viljan Strängnäs
2019-11-06 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2019-11-15 - 2019-11-17 Heldagar Tunavallen, Eskilstuna DUT

P03

2019-03-29 - 2019-03-31 Heldagar Gävle Gestrikecupen
2019-05-31 13.30-15.30 Enköping Futurematch Uppland
2019-08-28 19.00-21.00 Årby IP, Eskilstuna Träning
2019-09-25 19.30-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2019-10-19 10.00-12.00 Larslunda IP, Strängnäs Match SöFF-Uppland
2019-10-23 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2019-10-28 19.00-21.00 Hammarens IP, Mariefred Träning
2019-11-05 19.00-21.00 Larslunda IP, Strängnäs Match IK Viljan Strängnäs
2019-11-06 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2019-11-15 - 2019-11-17 Heldagar Tunavallen, Eskilstuna DUT

P04

2019-05-01 09.30-14.30 Hammarens IP, Mariefred Dubbelträning 09.30-11.00/13.00-14.30
2019-05-04 09.30-14.30 Sparbanksvallen, Malmköping Dubbelträning 09.30-11.00/13.00-14.30
2019-05-05 09.30-14.30 Sparbanksvallen, Malmköping Dubbelträning 09.30-11.00/13.00-14.30
2019-05-22 19.00-21.00 Bruksvallen, Åkers Styckebruk Träning
2019-05-29 19.00-21.00 Hammarvallen, Flen Futurematch (internmatch)
2019-05-30 - 2019-06-01 Heldagar Enköping Svealandslägret
2019-06-05 19.00-21.00, Bruksvallen, Åkers Styckebruk Träning
2019-06-19 19.00-21.00 Grillby Match Uppland-SöFF
2019-06-30 - 2019-07-05 Heldagar Halmstad Utvecklingslägret
2019-09-18 19.00-21.00 Torshargs IP, Torshälla Träning
2019-10-02 19.00-21.00 Sparbanksvallen, Malmköping Träning
2019-10-26 12.00-16.15 Rosvalla IP, Nyköping Dubbelmatch Östergötland
2019-11-19 19.00-21.00 Larslunda IP, Strängnäs Match Uppland