Distriktslagsplanering

P98-00 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
27 sep Träning Katrineholm 19.00-20.30 Backavallen KG
5 okt Träning Katrineholm 19.00-20.30 Backavallen KG
18 okt Match Katrineholm 19.00-21.30 Backavallen KG
28-29 okt Distriktscup Nyköping
F98-00 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
27 sep Träning Eskilstuna 19.00-20.30  Ekängen KG
4 okt Träning Eskilstuna 19.00-20.30 Skogsängens KG
18 okt Match Nyköping 19.30-21.30 Rosvalla KGB
28-29 okt Distriktscup Nyköping
P01 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
26 feb Träning Eskilstuna 10.00-12.00 Årby KG
5 mar Träning Eskilstuna 09.00-11.00 Årby KG
mar Dubbelmatch Västmanlands FF
30 aug Träning Katrineholm 19.00-20.30  Backavallen


3-5 nov PostNord Cup Eskilstuna







F01 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
28 feb Träning Malmköping 19.00-20.30 Sparbanksvallen Malmahed KG
4 apr Träning Malmköping 19.30-21.00 Sparbanksvallen Malmahed KG
22 apr Dubbelmatch Västmanlands FF

28 jun Träning Malmköping 18.00-21.00 Sparbanksvallen Malmahed KG
26 sep Träning Eskilstuna 19.00-21.00 Tunavallen
8 okt Internmatch Malmköping 18.00-20.00 Sparbanksvallen Malmahed KG
18 okt Träning Malmköping 19.00-20.30  Sparbanksvallen Malmahed KG
22 okt Träning + match Upplands FF Enköping
29 okt Träning + match klubblag Strängnäs 10.00-12.00, 14.00-16.00  Vasavallen
3-5 nov Cup Kommunal Eskilstuna
P02 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
25 mar Träning Järna 09.00-10.30, 12.00-13.30 Ljungbackens IP KG
8 apr Träning Oxelösund 09.00-10.30, 12.00-13.30 Ramdalen KG
9 apr Träning Malmköping 10.00-11.30, 13.00-14.30 Sparbanksvallen Malmahed KG
22 apr Match Västmanlands FF Torshälla 11.00-12.30 TorshargsKG
25 apr Internmatch Eskilstuna 20.30-22.00 Ekängen KG
2 maj Internmatch Eskilstuna 20.30-22.00  Ekängen KG
25-27 maj Enköpingslägret Enköping
14 juni Match

21 jun Match Upplands FF Grillby
2-7 jul Utvecklingslägret pojk Halmstad
26 sep Träning Katrineholm 19.00-20.30  Backavallen
4 okt Träning Malmköping 19.00-20.30  Sparbanksvallen Malmahed KG
21 okt Match Östergötlands FF x 2 Malmköping heldag Sparbanksvallen Malmahed KG
F02 Aktivitet Ort Tränings-/matchtid Plan
18 mar Dubbelmatch Västmanlands FF Västerås 12.00-16.30 Råby IP
9 apr Match Östergötlands FF x 2 Nyköping 12.00-16.00 Rosvalla KGC
29 apr Träning + match Upplands FF x 2 Eskilstuna 09.00-15.45 Årby IP KG
16 maj Träning Södertälje 19.00-20.30  Bårsta IP
25-27 maj Enköpingslägret Enköping
14 jun Träning Södertälje 19.00-20.30  Bårsta IP
25-30 jun Utvecklingslägret flick Halmstad
28 sep Träning Malmköping 19.00-20.30  Sparbanksvallen Malmahed KG
12 okt Träning Malmköping 19.00-20.30 Sparbanksvallen Malmahed KG
21 okt Dubbelmatch Östergötland Malmköping heldag Sparbanksvallen Malmahed KG