Fotbollsutvecklare (FU)/ledare

Spelarutbildare

Per Kapfält

SU flick

Mobil: 0735134691
E-post: pkapfelt@gmail.com

Fredrik Jansson

SU pojk

Mobil: 0705350489
E-post: fredrik.jansson@volvo.com

Rikard Jonasson

SU målvakt

Tel: 0705650275
Mobil: 0705650275
E-post: rikard.jonasson@eskilstuna.se

Peter Tillqvist

SU målvakt

Mobil: 072-731 09 45
E-post: tillan01@live.se

Utbildningskoordinatorer - ansvariga Zonträningar

Conny Dahlqvist

Utbildningskoordinator

Mobil: 0702833786
E-post: conny.dahlqvist@sormland.rf.se

Ansvarsområde: Norra zonen

Edmond Lutaj

Utbildningskoordinator

Mobil: 0707730402
E-post: edmond.lutaj@hotmail.com

Ansvarsområde: Östra zonen

Tommy Krantz

Utbildningskoordinator

Mobil: 0721816476
E-post: toejamearl@live.com

Ansvarsområde: Södra zonen

Flickor -02

Per Kapfält

FU ansvarig F02

Mobil: 0735134691
E-post: pkapfelt@gmail.com

Andreas Hellmark

FU assisterande F02

Mobil: 0723057491
E-post: vitlada@hotmail.com

Ansvarsområde: F02

Göran Ekström

FU Målvakter F02

Mobil: 0707817392
E-post: goran.ekstrom@bahnhof.se

Ansvarsområde: F02

Pojkar -02

Fredrik Eng

FU Ansvarig P02

Mobil: 0706288986
E-post: fredrik.eng@taby.se

Ansvarsområde: P02

Fredrik Jansson

FU Assisterande P02

Mobil: 0705350489
E-post: fredrik.jansson@volvo.com

Håkan Jensgård

FU Målvakter P02

Mobil: 0707902009
E-post: hakanje@clubkit.se

Ansvarsområde: P02

Flickor -03

Tommy Krantz

FU Ansvarig F03

Mobil: 0721816476
E-post: toejamearl@live.com

Ansvarsområde: F03

Julie Rytterlund

FU Assisterande F03

Mobil: 0736731131
E-post: julie.rytterlund@gmail.com

Ansvarsområde: F03

Nina Staaf

FU Målvakter F03

Mobil: 0707907044
E-post: nina.staaf@gmail.com

Ansvarsområde: F03

Pojkar -03

Jan Frank

FU P03

Mobil: 070-231 73 10
E-post: jan.frank@intersport.se

Ansvarsområde: P03

Fredrich Innocenti

FU Assisterande P03

Mobil: 0704717964
E-post: fredrichinnocenti@hotmail.com

Ansvarsområde: P03

Peter Tillqvist

FU Målvakter P03

Mobil: 072-731 09 45
E-post: tillan01@live.se

Ansvarsområde: P03