Spelprogram - Pojkar 10 - Grupp 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enhörna IF Gul Jaana Tuovinen Gul/Svart/Gul
IFK Mariefred P09 Vit Dennis Andersson 0702480810 Blå,Vit/Blå/Blå
IK Viljan Strängnäs P09 Gul Mikael Hillerdal 015216228 0707811945 Blå/Blå/Blå
Järna SK P09 Röd/Vit Andreas Gustafsson Röd/Röd/Röda
Nya Södertälje KFF P10 Gul Majkel Tobskanian 0707961947 GULA/BLÅ/BLÅ
Nykvarns SK P 09 Vit Thomas Pernbrant Blå/Blå/Blå
Nykvarns SK P 10 Christoffer Enroth 0735070295 Blå/Blå/Blå
Södertälje FK P09 Röd Jens Rönström 0855012520 0735033520 Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P09 Svart Marcus Lorentzson Röd-Svart/Svart/Svarta
Södertälje FK P09 Vit Jens Rönström 0855012520 0735033520 Röd-Svart/Svart/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 14:00 IK Viljan Strängnäs P09 Gul - Nykvarns SK P 09 Vit Larslunda IP
2019-04-27 18:00 Enhörna IF Gul - Södertälje FK P09 Svart Friluftsgården, Enhörna
2019-04-28 12:30 Nya Södertälje KFF P10 Gul - IFK Mariefred P09 Vit Bårsta IP
Maj
2019-05-01 13:45 Nykvarns SK P 09 Vit - Södertälje FK P09 Vit Nykvarns IP
2019-05-04 10:00 Järna SK P09 Röd/Vit - Nya Södertälje KFF P10 Gul Ljungbackens IP
2019-05-05 11:30 Södertälje FK P09 Röd - Nykvarns SK P 10 Östertälje IP
2019-05-05 13:00 IFK Mariefred P09 Vit - Enhörna IF Gul Hammarens IP
2019-05-05 13:00 Södertälje FK P09 Svart - IK Viljan Strängnäs P09 Gul Östertälje IP
2019-05-11 15:30 IK Viljan Strängnäs P09 Gul - IFK Mariefred P09 Vit Larslunda IP
2019-05-11 17:15 Nykvarns SK P 09 Vit - Södertälje FK P09 Röd Nykvarns IP
2019-05-12 09:00 Södertälje FK P09 Vit - Södertälje FK P09 Svart Östertälje IP
2019-05-12 09:30 Enhörna IF Gul - Järna SK P09 Röd/Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-05-12 12:30 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Nykvarns SK P 10 Bårsta IP
2019-05-18 10:30 Järna SK P09 Röd/Vit - Södertälje FK P09 Röd Ljungbackens IP
2019-05-19 09:00 Södertälje FK P09 Svart - Nya Södertälje KFF P10 Gul Östertälje IP
2019-05-19 10:45 Nykvarns SK P 10 - Järna SK P09 Röd/Vit Nykvarns IP
2019-05-25 10:00 Nykvarns SK P 10 - Enhörna IF Gul Nykvarns IP
2019-05-25 10:00 Järna SK P09 Röd/Vit - IK Viljan Strängnäs P09 Gul Ljungbackens IP
2019-05-26 09:00 Södertälje FK P09 Svart - Nykvarns SK P 09 Vit Östertälje IP
2019-05-26 10:30 Södertälje FK P09 Röd - Nya Södertälje KFF P10 Gul Östertälje IP
2019-05-26 13:00 IFK Mariefred P09 Vit - Södertälje FK P09 Vit Hammarens IP
Juni
2019-06-02 10:15 Nykvarns SK P 09 Vit - IFK Mariefred P09 Vit Nykvarns IP
2019-06-02 16:00 Södertälje FK P09 Vit - Järna SK P09 Röd/Vit Östertälje IP
2019-06-02 17:00 IK Viljan Strängnäs P09 Gul - Södertälje FK P09 Röd Larslunda IP
2019-06-02 18:30 Enhörna IF Gul - Nya Södertälje KFF P10 Gul Friluftsgården, Enhörna
2019-06-04 16:45 Nykvarns SK P 10 - Södertälje FK P09 Svart ICA Vallen
2019-06-04 17:00 Södertälje FK P09 Vit - Södertälje FK P09 Röd Östertälje IP
2019-06-09 10:00 Järna SK P09 Röd/Vit - Nykvarns SK P 09 Vit Ljungbackens IP
2019-06-09 11:30 Södertälje FK P09 Röd - Enhörna IF Gul Östertälje IP
2019-06-09 12:30 Nya Södertälje KFF P10 Gul - IK Viljan Strängnäs P09 Gul Bårsta IP
2019-06-09 13:00 IFK Mariefred P09 Vit - Södertälje FK P09 Svart Hammarens IP
2019-06-09 13:15 Nykvarns SK P 10 - Södertälje FK P09 Vit ICA Vallen
2019-06-15 13:00 Södertälje FK P09 Svart - Järna SK P09 Röd/Vit Östertälje IP
2019-06-15 14:30 IK Viljan Strängnäs P09 Gul - Enhörna IF Gul Larslunda IP
2019-06-16 10:00 Södertälje FK P09 Vit - Nya Södertälje KFF P10 Gul Östertälje IP
2019-06-16 11:45 Nykvarns SK P 09 Vit - Nykvarns SK P 10 Nykvarns IP
2019-06-16 13:00 IFK Mariefred P09 Vit - Södertälje FK P09 Röd Hammarens IP
2019-06-23 10:30 Nykvarns SK P 10 - IK Viljan Strängnäs P09 Gul Nykvarns IP
2019-06-23 11:30 (Uppskj.) Södertälje FK P09 Röd - Södertälje FK P09 Svart Östertälje IP
2019-06-23 12:00 Järna SK P09 Röd/Vit - IFK Mariefred P09 Vit Ljungbackens IP
2019-06-23 14:00 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Nykvarns SK P 09 Vit Bårsta IP
2019-06-23 17:00 Enhörna IF Gul - Södertälje FK P09 Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-06-29 10:15 Nykvarns SK P 09 Vit - Enhörna IF Gul Nykvarns IP
2019-06-30 10:00 Södertälje FK P09 Vit - IK Viljan Strängnäs P09 Gul Östertälje IP
2019-06-30 11:30 IFK Mariefred P09 Vit - Nykvarns SK P 10 Hammarens IP
Augusti
2019-08-17 10:00 Nykvarns SK P 10 - IFK Mariefred P09 Vit Nykvarns IP
2019-08-17 14:00 IK Viljan Strängnäs P09 Gul - Södertälje FK P09 Vit Larslunda IP
2019-08-18 10:00 Enhörna IF Gul - Nykvarns SK P 09 Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-08-18 11:30 Södertälje FK P09 Röd - Järna SK P09 Röd/Vit Östertälje IP
2019-08-18 17:00 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Södertälje FK P09 Svart Bårsta IP
2019-08-24 16:00 IK Viljan Strängnäs P09 Gul - Nykvarns SK P 10 Larslunda IP
2019-08-24 16:45 Nykvarns SK P 09 Vit - Nya Södertälje KFF P10 Gul ICA Vallen
2019-08-25 Södertälje FK P09 Svart - Södertälje FK P09 Röd
2019-08-25 13:00 Södertälje FK P09 Vit - Enhörna IF Gul Östertälje IP
2019-08-25 13:00 IFK Mariefred P09 Vit - Järna SK P09 Röd/Vit Hammarens IP
2019-08-31 10:00 Enhörna IF Gul - IK Viljan Strängnäs P09 Gul Friluftsgården, Enhörna
2019-08-31 10:00 Nykvarns SK P 10 - Nykvarns SK P 09 Vit Nykvarns IP
2019-08-31 10:30 Järna SK P09 Röd/Vit - Södertälje FK P09 Svart Ljungbackens IP
September
2019-09-01 11:30 Södertälje FK P09 Röd - IFK Mariefred P09 Vit Östertälje IP
2019-09-01 12:30 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Södertälje FK P09 Vit Bårsta IP
2019-09-07 10:00 Södertälje FK P09 Vit - Nykvarns SK P 10 Östertälje IP
2019-09-07 11:00 IK Viljan Strängnäs P09 Gul - Nya Södertälje KFF P10 Gul Larslunda IP
2019-09-07 13:45 Nykvarns SK P 09 Vit - Järna SK P09 Röd/Vit Nykvarns IP
2019-09-08 Enhörna IF Gul - Södertälje FK P09 Röd Friluftsgården, Enhörna
2019-09-08 13:00 Södertälje FK P09 Svart - IFK Mariefred P09 Vit Östertälje IP
2019-09-14 00:00 Södertälje FK P09 Svart - Nykvarns SK P 10
2019-09-15 11:00 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Enhörna IF Gul Bårsta IP
2019-09-15 11:30 Södertälje FK P09 Röd - IK Viljan Strängnäs P09 Gul Östertälje IP
2019-09-15 12:00 Järna SK P09 Röd/Vit - Södertälje FK P09 Vit Ljungbackens IP
2019-09-15 13:00 IFK Mariefred P09 Vit - Nykvarns SK P 09 Vit Hammarens IP
2019-09-21 11:30 IK Viljan Strängnäs P09 Gul - Järna SK P09 Röd/Vit Larslunda IP
2019-09-21 13:00 Södertälje FK P09 Vit - IFK Mariefred P09 Vit Östertälje IP
2019-09-22 Nya Södertälje KFF P10 Gul - Södertälje FK P09 Röd Bårsta IP
2019-09-22 09:00 Enhörna IF Gul - Nykvarns SK P 10 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-22 16:00 Nykvarns SK P 09 Vit - Södertälje FK P09 Svart Nykvarns IP
2019-09-28 11:15 Nykvarns SK P 10 - Nya Södertälje KFF P10 Gul Nykvarns IP
2019-09-29 10:00 Södertälje FK P09 Svart - Södertälje FK P09 Vit Östertälje IP
2019-09-29 11:30 Södertälje FK P09 Röd - Nykvarns SK P 09 Vit Östertälje IP
2019-09-29 12:00 Järna SK P09 Röd/Vit - Enhörna IF Gul Ljungbackens IP
2019-09-29 13:00 IFK Mariefred P09 Vit - IK Viljan Strängnäs P09 Gul Hammarens IP