Spelprogram - Pojkar 10 - Grupp 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Sport P 09 Svart Jan-Christer Strömberg 0702627020 0705336170 Gul/Svart/Gul/svart
Eskilstuna City FK P09 Randig Nadim Poles 0722342272 BlåVit randig/Blå/Blå
Hällbybrunns IF 1 Richard Sjöberg 0702158172 0702158172 Vit Svart inslag/Svart/vita
IFK Eskilstuna P09 vit Taina Svensson 0703527632 Blå/Vit/Blå
IFK Mariefred P09 Blå Karl-Wilhelm Ståhle 0709500382 Blå,Vit/Blå/Blå
IK Standard P 09/10 Conny Värehag Gul, Svart, Gul
IK Viljan Strängnäs P09 Vit Mikael Hillerdal 015216228 0707811945 Blå/Blå/Blå
Jäders IF P09 Jäders IF Thomas Haag 0739397562 Blå/Blå/Blå
Kvicksunds SK P09 Lina Svanström Lundin 0739463037 Vit/Grön/Grön
Skogstorps GOIF P09 Fredrik Brännberg 0165414220 Grön/Vit/Grön
Syrianska Eskilstuna IF P-09 Gabriel Koria 0736953661 Röd/Gul/Röd/Gul
Torshälla-Nyby IS P-09 svart Marcus Eriksson Grön/Svart/svart/Grön
Triangelns IK P09 Fredrik Simu 0707932054 0707932054 Grön/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:00 Kvicksunds SK P09 - BK Sport P 09 Svart Kvicksunds Idrottsplats
2019-04-28 09:30 IK Viljan Strängnäs P09 Vit - Syrianska Eskilstuna IF P-09 Larslunda IP
2019-04-28 11:00 IK Standard P 09/10 - Eskilstuna City FK P09 Randig Hållsta Idrottsplats
2019-04-28 14:00 Hällbybrunns IF 1 - Triangelns IK P09 Gustavsborgs IP
2019-04-28 16:00 Torshälla-Nyby IS P-09 svart - IFK Mariefred P09 Blå Torshargs Idrottsplats
Maj
2019-05-01 11:30 Eskilstuna City FK P09 Randig - IK Viljan Strängnäs P09 Vit Årby IP
2019-05-04 11:00 BK Sport P 09 Svart - Torshälla-Nyby IS P-09 svart Ekängens IP
2019-05-05 11:00 Triangelns IK P09 - IK Standard P 09/10 Triangelborg
2019-05-05 11:30 IFK Mariefred P09 Blå - Hällbybrunns IF 1 Hammarens IP
2019-05-05 12:30 IFK Eskilstuna P09 vit - Kvicksunds SK P09 Balsta IP
2019-05-07 17:45 Skogstorps GOIF P09 - IFK Eskilstuna P09 vit Orrlidens IP
2019-05-11 09:00 Jäders IF P09 Jäders IF - Eskilstuna City FK P09 Randig Kungsvallen
2019-05-12 11:00 IK Standard P 09/10 - IFK Mariefred P09 Blå Hållsta Idrottsplats
2019-05-12 11:00 Kvicksunds SK P09 - Skogstorps GOIF P09 Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-14 18:00 Hällbybrunns IF 1 - BK Sport P 09 Svart Gustavsborgs IP
2019-05-18 11:00 IK Viljan Strängnäs P09 Vit - Triangelns IK P09 Larslunda IP
2019-05-18 11:30 Eskilstuna City FK P09 Randig - Syrianska Eskilstuna IF P-09 Årby IP
2019-05-18 13:00 Torshälla-Nyby IS P-09 svart - IFK Eskilstuna P09 vit Torshargs Idrottsplats
2019-05-24 18:30 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - Skogstorps GOIF P09 Fröslunda IP
2019-05-25 10:00 BK Sport P 09 Svart - IK Standard P 09/10 Ekängens IP
2019-05-25 14:00 Triangelns IK P09 - Jäders IF P09 Jäders IF Triangelborg
2019-05-26 11:30 IFK Mariefred P09 Blå - IK Viljan Strängnäs P09 Vit Hammarens IP
2019-05-26 13:00 Skogstorps GOIF P09 - Torshälla-Nyby IS P-09 svart Orrlidens IP
2019-05-29 18:30 IFK Eskilstuna P09 vit - Hällbybrunns IF 1 Balsta IP
Juni
2019-06-01 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - IFK Mariefred P09 Blå Kungsvallen
2019-06-01 11:00 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - IK Standard P 09/10 Fröslunda IP
2019-06-02 11:00 IK Viljan Strängnäs P09 Vit - BK Sport P 09 Svart Larslunda IP
2019-06-02 11:00 IK Standard P 09/10 - IFK Eskilstuna P09 vit Hållsta Idrottsplats
2019-06-02 12:00 Hällbybrunns IF 1 - Skogstorps GOIF P09 Gustavsborgs IP
2019-06-02 16:00 Torshälla-Nyby IS P-09 svart - Kvicksunds SK P09 Torshargs Idrottsplats
2019-06-06 13:00 Skogstorps GOIF P09 - IK Standard P 09/10 Orrlidens IP
2019-06-07 18:30 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - Triangelns IK P09 Fröslunda IP
2019-06-08 10:00 BK Sport P 09 Svart - Jäders IF P09 Jäders IF Ekängens IP
2019-06-09 11:30 IFK Mariefred P09 Blå - Syrianska Eskilstuna IF P-09 Hammarens IP
2019-06-09 14:00 Triangelns IK P09 - Eskilstuna City FK P09 Randig Triangelborg
2019-06-09 17:00 IFK Eskilstuna P09 vit - IK Viljan Strängnäs P09 Vit Balsta IP
2019-06-11 18:00 Kvicksunds SK P09 - Hällbybrunns IF 1 Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-13 19:00 Hällbybrunns IF 1 - Torshälla-Nyby IS P-09 svart Gustavsborgs IP
2019-06-15 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - IFK Eskilstuna P09 vit Kungsvallen
2019-06-15 10:00 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - Torshälla-Nyby IS P-09 svart Fröslunda IP
2019-06-15 11:00 IK Viljan Strängnäs P09 Vit - Skogstorps GOIF P09 Larslunda IP
2019-06-16 10:00 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - BK Sport P 09 Svart Fröslunda IP
2019-06-16 11:00 IK Standard P 09/10 - Kvicksunds SK P09 Hållsta Idrottsplats
2019-06-16 11:30 Eskilstuna City FK P09 Randig - IFK Mariefred P09 Blå Årby IP
2019-06-18 18:30 IFK Eskilstuna P09 vit - Syrianska Eskilstuna IF P-09 Balsta IP
2019-06-19 18:00 Kvicksunds SK P09 - IK Viljan Strängnäs P09 Vit Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-19 18:30 Torshälla-Nyby IS P-09 svart - IK Standard P 09/10 Torshargs Idrottsplats
2019-06-23 10:00 Skogstorps GOIF P09 - Jäders IF P09 Jäders IF Orrlidens IP
2019-06-23 14:30 IFK Mariefred P09 Blå - Triangelns IK P09 Hammarens IP
2019-06-24 19:00 BK Sport P 09 Svart - Eskilstuna City FK P09 Randig Ekängens IP
2019-06-29 11:00 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - Hällbybrunns IF 1 Fröslunda IP
2019-06-29 14:00 Triangelns IK P09 - BK Sport P 09 Svart Triangelborg
2019-06-30 09:30 IK Viljan Strängnäs P09 Vit - Torshälla-Nyby IS P-09 svart Larslunda IP
2019-06-30 11:00 IK Standard P 09/10 - Hällbybrunns IF 1 Hållsta Idrottsplats
2019-06-30 13:00 Eskilstuna City FK P09 Randig - IFK Eskilstuna P09 vit Årby IP
Augusti
2019-08-10 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - Kvicksunds SK P09 Kungsvallen
2019-08-17 11:00 BK Sport P 09 Svart - IFK Mariefred P09 Blå Ekängens IP
2019-08-17 12:00 Skogstorps GOIF P09 - Eskilstuna City FK P09 Randig Orrlidens IP
2019-08-18 14:00 Kvicksunds SK P09 - Syrianska Eskilstuna IF P-09 Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-18 16:00 Torshälla-Nyby IS P-09 svart - Jäders IF P09 Jäders IF Torshargs Idrottsplats
2019-08-18 16:00 IFK Eskilstuna P09 vit - Triangelns IK P09 Balsta IP
2019-08-18 18:00 Hällbybrunns IF 1 - IK Viljan Strängnäs P09 Vit Gustavsborgs IP
2019-08-24 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - Hällbybrunns IF 1 Kungsvallen
2019-08-24 10:00 IK Viljan Strängnäs P09 Vit - IK Standard P 09/10 Larslunda IP
2019-08-24 15:00 Triangelns IK P09 - Skogstorps GOIF P09 Triangelborg
2019-08-25 11:30 IFK Mariefred P09 Blå - IFK Eskilstuna P09 vit Hammarens IP
2019-08-25 14:30 Eskilstuna City FK P09 Randig - Kvicksunds SK P09 Årby IP
2019-08-31 11:00 Kvicksunds SK P09 - Triangelns IK P09 Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-31 12:00 Skogstorps GOIF P09 - IFK Mariefred P09 Blå Orrlidens IP
September
2019-09-01 11:00 IK Standard P 09/10 - Jäders IF P09 Jäders IF Hållsta Idrottsplats
2019-09-01 12:00 Hällbybrunns IF 1 - Syrianska Eskilstuna IF P-09 Gustavsborgs IP
2019-09-01 16:00 Torshälla-Nyby IS P-09 svart - Eskilstuna City FK P09 Randig Torshargs Idrottsplats
2019-09-01 16:00 IFK Eskilstuna P09 vit - BK Sport P 09 Svart Balsta IP
2019-09-07 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - IK Viljan Strängnäs P09 Vit Kungsvallen
2019-09-07 11:00 BK Sport P 09 Svart - Skogstorps GOIF P09 Ekängens IP
2019-09-07 11:30 Eskilstuna City FK P09 Randig - Hällbybrunns IF 1 Årby IP
2019-09-07 15:00 Triangelns IK P09 - Torshälla-Nyby IS P-09 svart Triangelborg
2019-09-08 11:30 IFK Mariefred P09 Blå - Kvicksunds SK P09 Hammarens IP
2019-09-14 10:00 Hällbybrunns IF 1 - Eskilstuna City FK P09 Randig Gustavsborgs IP
2019-09-15 10:00 IK Viljan Strängnäs P09 Vit - Jäders IF P09 Jäders IF Larslunda IP
2019-09-15 10:00 Skogstorps GOIF P09 - BK Sport P 09 Svart Orrlidens IP
2019-09-15 11:00 IK Standard P 09/10 - Syrianska Eskilstuna IF P-09 Hållsta Idrottsplats
2019-09-15 11:00 Kvicksunds SK P09 - IFK Mariefred P09 Blå Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-15 16:00 Torshälla-Nyby IS P-09 svart - Triangelns IK P09 Torshargs Idrottsplats
2019-09-21 10:00 Syrianska Eskilstuna IF P-09 - Jäders IF P09 Jäders IF Fröslunda IP
2019-09-21 10:00 Jäders IF P09 Jäders IF - IK Standard P 09/10 Kungsvallen
2019-09-21 11:00 BK Sport P 09 Svart - IFK Eskilstuna P09 vit Ekängens IP
2019-09-21 14:00 Triangelns IK P09 - Kvicksunds SK P09 Triangelborg
2019-09-22 11:30 IFK Mariefred P09 Blå - Skogstorps GOIF P09 Hammarens IP
2019-09-22 13:00 Eskilstuna City FK P09 Randig - Torshälla-Nyby IS P-09 svart Årby IP
2019-09-28 15:00 Skogstorps GOIF P09 - Triangelns IK P09 Orrlidens IP
2019-09-29 11:00 IK Standard P 09/10 - IK Viljan Strängnäs P09 Vit Hållsta Idrottsplats
2019-09-29 11:00 Kvicksunds SK P09 - Eskilstuna City FK P09 Randig Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-29 14:00 Hällbybrunns IF 1 - Jäders IF P09 Jäders IF Gustavsborgs IP
2019-09-29 16:00 Torshälla-Nyby IS P-09 svart - Syrianska Eskilstuna IF P-09 Torshargs Idrottsplats
2019-09-29 16:00 IFK Eskilstuna P09 vit - IFK Mariefred P09 Blå Balsta IP