Spelprogram - Pojkar 11 - Grupp 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF P08 Vit Marwan Farkouh 0707952742 Vit/röd/Vit
Enhörna IF Pojkar 11 år Gustav Eriksson 070003888 Gul/Svart/Gul
IFK Mariefred P08 Blå Lisa Basilius Blå,Vit/Blå/Blå
IK Viljan Strängnäs P08 Gul Malin Fällborg Blå/Blå/Blå
Järna SK P08 Vit Johan Mandell 0765167269 Röd/Röd/Röda
Nykvarns SK P 08 Blå/Vit Andreas Nilsson 0707416833 Blå/Blå/Blå
Pershagens SK P08 Vit Patrik Eriksson 0793243452 Grön/Vit/Vit
Stallarholmens SK F/P-08/09 Hans Peter Norell +46723756586 Gul/Grön/Grön/Gul
Syrianska FC P2008 Gul Gabi Gaurie 0703320810 svart/svart/svart
Södertälje FK P08 Svart Milad Issa Röd-Svart/Svart/Svarta
Åkers IF P 08 Daniel Zetterström Gul/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 13:00 Syrianska FC P2008 Gul - IK Viljan Strängnäs P08 Gul Brunnsängs Idrottsplats
2019-04-28 11:00 Stallarholmens SK F/P-08/09 - Enhörna IF Pojkar 11 år Toresunds IP
2019-04-28 13:00 Södertälje FK P08 Svart - Nykvarns SK P 08 Blå/Vit Östertälje IP
2019-04-28 14:00 Järna SK P08 Vit - IFK Mariefred P08 Blå Ljungbackens IP
Maj
2019-05-04 09:00 IK Viljan Strängnäs P08 Gul - Stallarholmens SK F/P-08/09 Larslunda IP
2019-05-04 11:00 Enhörna IF Pojkar 11 år - Södertälje FK P08 Svart Friluftsgården, Enhörna
2019-05-04 13:30 IFK Mariefred P08 Blå - Åkers IF P 08 Hammarens IP
2019-05-05 11:15 Nykvarns SK P 08 Blå/Vit - Assyriska FF P08 Vit Nykvarns IP
2019-05-05 14:00 Pershagens SK P08 Vit - Järna SK P08 Vit Pershagens IP
2019-05-11 10:30 Åkers IF P 08 - Pershagens SK P08 Vit Bruksvallen Åker
2019-05-11 12:00 Järna SK P08 Vit - Nykvarns SK P 08 Blå/Vit Ljungbackens IP
2019-05-11 13:00 Assyriska FF P08 Vit - Enhörna IF Pojkar 11 år Bårsta IP
2019-05-12 11:00 Stallarholmens SK F/P-08/09 - Syrianska FC P2008 Gul Toresunds IP
2019-05-12 14:00 Södertälje FK P08 Svart - IK Viljan Strängnäs P08 Gul Östertälje IP
2019-05-19 13:00 IK Viljan Strängnäs P08 Gul - Pershagens SK P08 Vit Larslunda IP
2019-05-22 18:15 Enhörna IF Pojkar 11 år - Järna SK P08 Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-05-25 11:30 Nykvarns SK P 08 Blå/Vit - Åkers IF P 08 Nykvarns IP
2019-05-25 13:30 Syrianska FC P2008 Gul - Södertälje FK P08 Svart Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-25 16:00 IK Viljan Strängnäs P08 Gul - Assyriska FF P08 Vit Larslunda IP
2019-05-26 11:00 Stallarholmens SK F/P-08/09 - Assyriska FF P08 Vit Toresunds IP
2019-05-26 14:00 Pershagens SK P08 Vit - IFK Mariefred P08 Blå Pershagens IP
Juni
2019-06-01 09:30 Assyriska FF P08 Vit - Syrianska FC P2008 Gul Geneta Sportfält
2019-06-01 10:30 Åkers IF P 08 - Enhörna IF Pojkar 11 år Bruksvallen Åker
2019-06-01 10:30 Järna SK P08 Vit - IK Viljan Strängnäs P08 Gul Ljungbackens IP
2019-06-01 12:00 IFK Mariefred P08 Blå - Nykvarns SK P 08 Blå/Vit Hammarens IP
2019-06-01 13:00 Södertälje FK P08 Svart - Stallarholmens SK F/P-08/09 Östertälje IP
2019-06-04 18:30 Järna SK P08 Vit - Assyriska FF P08 Vit Ljungbackens IP
2019-06-08 16:15 Nykvarns SK P 08 Blå/Vit - Pershagens SK P08 Vit Nykvarns IP
2019-06-09 10:00 Enhörna IF Pojkar 11 år - IFK Mariefred P08 Blå Friluftsgården, Enhörna
2019-06-09 11:00 IK Viljan Strängnäs P08 Gul - Åkers IF P 08 Larslunda IP
2019-06-09 15:30 Syrianska FC P2008 Gul - Järna SK P08 Vit Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-13 19:30 Assyriska FF P08 Vit - Pershagens SK P08 Vit Östertälje IP
2019-06-15 10:30 Åkers IF P 08 - Syrianska FC P2008 Gul Bruksvallen Åker
2019-06-15 11:30 Järna SK P08 Vit - Stallarholmens SK F/P-08/09 Ljungbackens IP
2019-06-15 12:00 IFK Mariefred P08 Blå - IK Viljan Strängnäs P08 Gul Hammarens IP
2019-06-16 00:00 Assyriska FF P08 Vit - Södertälje FK P08 Svart Bårsta IP
2019-06-16 15:00 Pershagens SK P08 Vit - Enhörna IF Pojkar 11 år Pershagens IP
2019-06-18 18:30 IFK Mariefred P08 Blå - Stallarholmens SK F/P-08/09 Hammarens IP
2019-06-23 11:00 Stallarholmens SK F/P-08/09 - Åkers IF P 08 Toresunds IP
2019-06-23 15:00 Enhörna IF Pojkar 11 år - Nykvarns SK P 08 Blå/Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-06-24 18:00 Södertälje FK P08 Svart - Järna SK P08 Vit Östertälje IP
2019-06-30 12:00 Åkers IF P 08 - Södertälje FK P08 Svart Bruksvallen Åker
2019-06-30 14:00 Pershagens SK P08 Vit - Syrianska FC P2008 Gul Pershagens IP
Juli
2019-07-02 18:15 Nykvarns SK P 08 Blå/Vit - IK Viljan Strängnäs P08 Gul ICA Vallen
Augusti
2019-08-18 10:00 Södertälje FK P08 Svart - IFK Mariefred P08 Blå Östertälje IP
2019-08-18 11:00 Stallarholmens SK F/P-08/09 - Pershagens SK P08 Vit Toresunds IP
2019-08-18 11:00 Syrianska FC P2008 Gul - Nykvarns SK P 08 Blå/Vit Brunnsängs Idrottsplats
2019-08-18 14:00 Assyriska FF P08 Vit - Åkers IF P 08 Bårsta IP
2019-08-18 16:00 IK Viljan Strängnäs P08 Gul - Enhörna IF Pojkar 11 år Larslunda IP
2019-08-24 09:00 Pershagens SK P08 Vit - Södertälje FK P08 Svart Pershagens IP
2019-08-24 10:30 Åkers IF P 08 - Järna SK P08 Vit Bruksvallen Åker
2019-08-24 12:00 IFK Mariefred P08 Blå - Assyriska FF P08 Vit Hammarens IP
2019-08-24 16:45 Nykvarns SK P 08 Blå/Vit - Stallarholmens SK F/P-08/09 Nykvarns IP
2019-08-25 13:00 Enhörna IF Pojkar 11 år - Syrianska FC P2008 Gul Friluftsgården, Enhörna
2019-08-31 12:00 IFK Mariefred P08 Blå - Järna SK P08 Vit Hammarens IP
September
2019-09-01 10:00 Enhörna IF Pojkar 11 år - Stallarholmens SK F/P-08/09 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-01 11:00 IK Viljan Strängnäs P08 Gul - Syrianska FC P2008 Gul Larslunda IP
2019-09-01 11:30 Nykvarns SK P 08 Blå/Vit - Södertälje FK P08 Svart Nykvarns IP
2019-09-01 15:00 Pershagens SK P08 Vit - Assyriska FF P08 Vit Pershagens IP
2019-09-07 10:30 Åkers IF P 08 - IFK Mariefred P08 Blå Bruksvallen Åker
2019-09-07 11:00 Syrianska FC P2008 Gul - IFK Mariefred P08 Blå Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-07 12:00 Järna SK P08 Vit - Pershagens SK P08 Vit Ljungbackens IP
2019-09-07 14:30 Södertälje FK P08 Svart - Enhörna IF Pojkar 11 år Östertälje IP
2019-09-08 00:00 Assyriska FF P08 Vit - Nykvarns SK P 08 Blå/Vit Bårsta IP
2019-09-08 11:00 Stallarholmens SK F/P-08/09 - IK Viljan Strängnäs P08 Gul Toresunds IP
2019-09-14 11:15 Nykvarns SK P 08 Blå/Vit - Järna SK P08 Vit Nykvarns IP
2019-09-15 11:00 IK Viljan Strängnäs P08 Gul - Södertälje FK P08 Svart Larslunda IP
2019-09-15 14:00 Pershagens SK P08 Vit - Åkers IF P 08 Pershagens IP
2019-09-15 14:00 Enhörna IF Pojkar 11 år - Assyriska FF P08 Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-09-15 16:30 Syrianska FC P2008 Gul - Stallarholmens SK F/P-08/09 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-21 10:30 Åkers IF P 08 - Nykvarns SK P 08 Blå/Vit Bruksvallen Åker
2019-09-21 12:00 Järna SK P08 Vit - Enhörna IF Pojkar 11 år Ljungbackens IP
2019-09-21 12:00 IFK Mariefred P08 Blå - Pershagens SK P08 Vit Hammarens IP
2019-09-21 14:30 Södertälje FK P08 Svart - Syrianska FC P2008 Gul Östertälje IP
2019-09-22 00:00 Assyriska FF P08 Vit - IK Viljan Strängnäs P08 Gul Bårsta IP
2019-09-28 11:15 Nykvarns SK P 08 Blå/Vit - IFK Mariefred P08 Blå Nykvarns IP
2019-09-29 10:00 Enhörna IF Pojkar 11 år - Åkers IF P 08 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-29 10:00 Syrianska FC P2008 Gul - Assyriska FF P08 Vit Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-29 11:00 Stallarholmens SK F/P-08/09 - Södertälje FK P08 Svart Toresunds IP
2019-09-29 13:00 IK Viljan Strängnäs P08 Gul - Järna SK P08 Vit Larslunda IP