Spelprogram - Pojkar 11 - Grupp 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Björnlunda IF 08-09 Anders Björklind 0730264999 Grön/Svart/Grön
Gnesta FF P08 Thomas Karlsson 0765259380 Blå/Blå/Blå
IFK Nyköping P08 Johan Rubin 0723111723 Vit/Blå/Vit
IFK Nyköping P08 vit Evelina Karlsson Vit/Blå/Vit
Mölnbo IF P-08 Claes Pralits 0722120202 Gul/Svart/Gul
Nyköpings BIS P08 Blå Mikael Melin 0705673380 Röd/Blå/Röd
Oxelösunds IK P-08 Daniel Bergman 0704562061 Gul, Blå, Gul
Oxelösunds IK P-08 gul Daniel Bergman 0704562061 Gul, Blå, Gul
Runtuna IK svart 07-10 Viktor Sundelius 0738466608 Röd/Svart/Röd
Stigtomta IF Andréas Sandin 0702835909 gula tröjor svarta byxor gula strumpor
Trosa-Vagnhärad SK P-08 Gunilla Ann-Caroline Vadsten +46705959324 Svart/Svart/Svart
Värmbols FC U11 2 Mattias Johansson 0703008224 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Värmbols FC U11 2 - Runtuna IK svart 07-10 Värmbols IP
April
2019-04-27 11:00 Mölnbo IF P-08 - Stigtomta IF Mölnbo Idrottsplats
2019-04-27 11:00 Gnesta FF P08 - Runtuna IK svart 07-10 Skillingavallen
2019-04-28 10:00 IFK Nyköping P08 vit - Oxelösunds IK P-08 gul Rosvalla IP
2019-04-28 12:00 IFK Nyköping P08 - Björnlunda IF 08-09 Rosvalla IP
2019-04-28 15:00 Nyköpings BIS P08 Blå - Värmbols FC U11 2 Rosvalla IP KG C
Maj
2019-05-01 16:00 Trosa-Vagnhärad SK P-08 - Oxelösunds IK P-08 Häradsvallen
2019-05-04 11:00 Mölnbo IF P-08 - Värmbols FC U11 2 Mölnbo Idrottsplats
2019-05-05 09:30 Oxelösunds IK P-08 - Nyköpings BIS P08 Blå
2019-05-05 11:00 Runtuna IK svart 07-10 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 Runavallen
2019-05-05 11:00 Stigtomta IF - IFK Nyköping P08 vit Tängsta IP
2019-05-05 11:00 Oxelösunds IK P-08 gul - IFK Nyköping P08
2019-05-05 14:00 Björnlunda IF 08-09 - Gnesta FF P08 Björnlunda IP
2019-05-11 11:00 Mölnbo IF P-08 - Oxelösunds IK P-08 Mölnbo Idrottsplats
2019-05-12 09:30 Oxelösunds IK P-08 gul - Björnlunda IF 08-09
2019-05-12 10:00 Nyköpings BIS P08 Blå - Runtuna IK svart 07-10 Rosvalla IP D2
2019-05-12 12:00 IFK Nyköping P08 - Stigtomta IF Rosvalla IP
2019-05-12 12:00 Trosa-Vagnhärad SK P-08 - Gnesta FF P08 Häradsvallen
2019-05-12 14:30 Värmbols FC U11 2 - IFK Nyköping P08 vit Värmbols IP
2019-05-22 18:30 Runtuna IK svart 07-10 - Mölnbo IF P-08 Runavallen
2019-05-23 18:30 Mölnbo IF P-08 - Gnesta FF P08 Mölnbo Idrottsplats
2019-05-24 18:30 Stigtomta IF - Oxelösunds IK P-08 gul Tängsta IP
2019-05-26 09:30 Oxelösunds IK P-08 - IFK Nyköping P08 vit Ramdalens IP
2019-05-26 14:00 Värmbols FC U11 2 - IFK Nyköping P08 Värmbols IP
2019-05-26 15:00 Gnesta FF P08 - Nyköpings BIS P08 Blå Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-26 15:30 Björnlunda IF 08-09 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 Björnlunda IP
Juni
2019-06-02 10:00 IFK Nyköping P08 - Oxelösunds IK P-08 Rosvalla IP D3
2019-06-02 10:00 IFK Nyköping P08 vit - Runtuna IK svart 07-10 Rosvalla IP D2
2019-06-02 11:00 Stigtomta IF - Björnlunda IF 08-09 Tängsta IP
2019-06-02 12:00 Nyköpings BIS P08 Blå - Trosa-Vagnhärad SK P-08 Rosvalla IP D1
2019-06-02 12:00 Oxelösunds IK P-08 gul - Värmbols FC U11 2 Ramdalens IP
2019-06-06 18:15 Oxelösunds IK P-08 - Oxelösunds IK P-08 gul
2019-06-08 11:00 Gnesta FF P08 - IFK Nyköping P08 vit Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-09 11:00 Trosa-Vagnhärad SK P-08 - Mölnbo IF P-08 Häradsvallen
2019-06-09 14:00 Värmbols FC U11 2 - Stigtomta IF Värmbols IP
2019-06-09 14:00 Björnlunda IF 08-09 - Nyköpings BIS P08 Blå Björnlunda IP
2019-06-09 16:00 Runtuna IK svart 07-10 - IFK Nyköping P08 Runavallen
2019-06-13 18:15 Oxelösunds IK P-08 gul - Runtuna IK svart 07-10 Ramdalens IP
2019-06-15 11:00 Mölnbo IF P-08 - Nyköpings BIS P08 Blå Mölnbo Idrottsplats
2019-06-16 11:00 Stigtomta IF - Oxelösunds IK P-08 Tängsta IP
2019-06-16 12:00 IFK Nyköping P08 - Gnesta FF P08 Rosvalla IP
2019-06-16 12:00 IFK Nyköping P08 vit - Trosa-Vagnhärad SK P-08 Rosvalla IP
2019-06-16 14:00 Värmbols FC U11 2 - Björnlunda IF 08-09 Värmbols IP
2019-06-18 19:00 Trosa-Vagnhärad SK P-08 - IFK Nyköping P08 Skärlagsvallen
2019-06-19 18:30 Runtuna IK svart 07-10 - Stigtomta IF Runavallen
2019-06-19 18:30 IFK Nyköping P08 - Nyköpings BIS P08 Blå Rosvalla IP
2019-06-23 10:00 Nyköpings BIS P08 Blå - IFK Nyköping P08 vit Rosvalla IP D1
2019-06-23 13:00 Gnesta FF P08 - Oxelösunds IK P-08 gul Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-23 14:00 Björnlunda IF 08-09 - Mölnbo IF P-08 Björnlunda IP
2019-06-25 18:15 Oxelösunds IK P-08 - Värmbols FC U11 2 Ramdalens IP
2019-06-25 18:30 (Uppskj.) IFK Nyköping P08 vit - Mölnbo IF P-08 Rosvalla IP D1
2019-06-30 09:30 Oxelösunds IK P-08 - Björnlunda IF 08-09 Ramdalens IP
2019-06-30 11:00 Stigtomta IF - Gnesta FF P08 Tängsta IP
2019-06-30 11:00 Oxelösunds IK P-08 gul - Trosa-Vagnhärad SK P-08 Ramdalens IP
Augusti
2019-08-17 10:00 Nyköpings BIS P08 Blå - Oxelösunds IK P-08 gul Rosvalla IP D2
2019-08-17 10:00 Trosa-Vagnhärad SK P-08 - Stigtomta IF Skärlagsvallen
2019-08-17 11:00 Mölnbo IF P-08 - IFK Nyköping P08 Mölnbo Idrottsplats
2019-08-18 11:00 Runtuna IK svart 07-10 - Oxelösunds IK P-08 Runavallen
2019-08-18 13:00 Gnesta FF P08 - Värmbols FC U11 2 Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-18 14:00 Björnlunda IF 08-09 - IFK Nyköping P08 vit Björnlunda IP
2019-08-21 18:30 Runtuna IK svart 07-10 - Björnlunda IF 08-09 Runavallen
2019-08-24 11:00 Värmbols FC U11 2 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 Värmbols IP
2019-08-25 09:30 Oxelösunds IK P-08 - Gnesta FF P08 Ramdalens IP
2019-08-25 11:00 Stigtomta IF - Nyköpings BIS P08 Blå Tängsta IP
2019-08-25 11:00 Oxelösunds IK P-08 gul - Mölnbo IF P-08 Ramdalens IP
2019-08-27 17:15 IFK Nyköping P08 - IFK Nyköping P08 vit Rosvalla IP
2019-08-31 11:00 Runtuna IK svart 07-10 - Gnesta FF P08 Runavallen
September
2019-09-01 09:30 Oxelösunds IK P-08 gul - IFK Nyköping P08 vit Ramdalens IP
2019-09-01 11:00 Stigtomta IF - Mölnbo IF P-08 Tängsta IP
2019-09-01 11:00 Oxelösunds IK P-08 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 Ramdalens IP
2019-09-01 13:00 Värmbols FC U11 2 - Nyköpings BIS P08 Blå Värmbols IP
2019-09-01 14:00 Björnlunda IF 08-09 - IFK Nyköping P08 Björnlunda IP
2019-09-08 10:00 Nyköpings BIS P08 Blå - Oxelösunds IK P-08 Rosvalla IP D2
2019-09-08 10:00 IFK Nyköping P08 vit - Stigtomta IF Rosvalla IP
2019-09-08 12:00 IFK Nyköping P08 - Oxelösunds IK P-08 gul Rosvalla IP
2019-09-08 13:00 Gnesta FF P08 - Björnlunda IF 08-09 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-08 14:00 Värmbols FC U11 2 - Mölnbo IF P-08 Värmbols IP
2019-09-08 15:00 Trosa-Vagnhärad SK P-08 - Runtuna IK svart 07-10 Skärlagsvallen
2019-09-10 18:00 Runtuna IK svart 07-10 - Nyköpings BIS P08 Blå Runavallen
2019-09-14 11:00 Stigtomta IF - IFK Nyköping P08 Tängsta IP
2019-09-14 11:00 Gnesta FF P08 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-15 10:00 Oxelösunds IK P-08 - Mölnbo IF P-08 Ramdalens IP
2019-09-15 14:00 IFK Nyköping P08 vit - Värmbols FC U11 2 Rosvalla IP
2019-09-15 14:00 Björnlunda IF 08-09 - Oxelösunds IK P-08 gul Björnlunda IP
2019-09-21 11:00 Mölnbo IF P-08 - Runtuna IK svart 07-10 Mölnbo Idrottsplats
2019-09-21 15:00 Trosa-Vagnhärad SK P-08 - Björnlunda IF 08-09 Häradsvallen
2019-09-22 09:30 Oxelösunds IK P-08 gul - Stigtomta IF Ramdalens IP
2019-09-22 10:00 Nyköpings BIS P08 Blå - Gnesta FF P08 Rosvalla IP D2
2019-09-22 12:00 IFK Nyköping P08 - Värmbols FC U11 2 Rosvalla IP
2019-09-22 14:00 IFK Nyköping P08 vit - Oxelösunds IK P-08 Rosvalla IP
2019-09-27 18:00 Runtuna IK svart 07-10 - IFK Nyköping P08 vit Runavallen
2019-09-28 11:00 Gnesta FF P08 - Mölnbo IF P-08 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-28 12:00 Trosa-Vagnhärad SK P-08 - Nyköpings BIS P08 Blå Skärlagsvallen
2019-09-29 09:30 Oxelösunds IK P-08 - IFK Nyköping P08 Ramdalens IP
2019-09-29 14:00 Björnlunda IF 08-09 - Stigtomta IF Björnlunda IP
2019-09-29 14:00 Värmbols FC U11 2 - Oxelösunds IK P-08 gul Värmbols IP