Spelprogram - Pojkar 12 - Grupp 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Flens IF-Södra P-07 Robin Wejneborn 0736759598 svart/Svart/svart
Gnesta FF P 07/08 Mats Wårdemark 015812589 0702270478 Blå/Blå/Blå
Hargs BK P 07 Patrik Boman 0736849942 Blå/Blå/Blå
Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 Carl Johan Tony Swärdhammar 0704913925 Blå/Blå/Blå
IFK Nyköping P07 blå Fredrik Broman 0769463002 Vit/Blå/Vit
IK Tun P07-08 grön Magnus Johansson 0707177889 Grön, Grön, Grön
IK Tun P07-08 vit Magnus Johansson 0707177889 Grön, Grön, Grön
Katrineholms SK FK P 07/1 Anders Garmland 0730799277 Röd/Röd/Röda
Malmköpings IF Magnus Jacobsson Svart/Svart/Gula
Oxelösunds IK P-07 Johan Valberg 0706671099 Gul, Blå, Gul
Trosa-Vagnhärad SK P-07 Henrik Fransson 0706077988 Svart/Svart/Svart
Valla IF Thommy Jatkola 0763402338 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Malmköpings IF - IK Tun P07-08 vit Sparbanksvallen Malmahed
2019-04-28 11:00 Oxelösunds IK P-07 - Gnesta FF P 07/08 Ramdalens IP
2019-04-28 12:00 Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 - Flens IF-Södra P-07 Ljungbackens IP
2019-04-28 12:00 Hargs BK P 07 - Valla IF Rosvalla KGB
2019-04-28 17:00 Trosa-Vagnhärad SK P-07 - Katrineholms SK FK P 07/1 Häradsvallen
2019-04-29 18:00 IK Tun P07-08 grön - IFK Nyköping P07 blå Enstaberga Idrottsplats
Maj
2019-05-02 19:00 IFK Nyköping P07 blå - Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 Rosvalla IP
2019-05-03 18:00 IK Tun P07-08 vit - IK Tun P07-08 grön Enstaberga Idrottsplats
2019-05-05 11:00 Valla IF - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Valla IP
2019-05-05 12:30 Katrineholms SK FK P 07/1 - Oxelösunds IK P-07 Backavallen
2019-05-05 13:00 Gnesta FF P 07/08 - Malmköpings IF Skillingavallen
2019-05-05 13:30 Flens IF-Södra P-07 - Hargs BK P 07 Hammarvallen
2019-05-09 18:30 Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 - IK Tun P07-08 vit Hölö Idrottsplats
2019-05-11 11:00 IFK Nyköping P07 blå - Flens IF-Södra P-07 Rosvalla IP
2019-05-12 11:00 IK Tun P07-08 grön - Gnesta FF P 07/08 Enstaberga Idrottsplats
2019-05-12 11:30 Oxelösunds IK P-07 - Valla IF Ramdalens IP
2019-05-12 16:00 Trosa-Vagnhärad SK P-07 - Hargs BK P 07 Häradsvallen
2019-05-15 18:15 Hargs BK P 07 - Oxelösunds IK P-07 Krikonbacken
2019-05-19 10:00 Katrineholms SK FK P 07/1 - Malmköpings IF Backavallen
2019-05-21 18:00 IK Tun P07-08 vit - IFK Nyköping P07 blå Enstaberga Idrottsplats
2019-05-26 11:00 Valla IF - Malmköpings IF Valla IP
2019-05-26 11:00 Flens IF-Södra P-07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Hammarvallen
2019-05-26 12:00 Hargs BK P 07 - IFK Nyköping P07 blå Krikonbacken
2019-05-26 12:30 Katrineholms SK FK P 07/1 - IK Tun P07-08 grön Backavallen
2019-05-26 13:00 Gnesta FF P 07/08 - Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-30 11:00 Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 - Katrineholms SK FK P 07/1 Hölö Idrottsplats
2019-05-30 17:00 IK Tun P07-08 vit - Flens IF-Södra P-07 Enstaberga Idrottsplats
2019-05-30 18:30 IK Tun P07-08 grön - Valla IF Enstaberga Idrottsplats
Juni
2019-06-01 10:00 Malmköpings IF - Hargs BK P 07 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-02 16:00 IFK Nyköping P07 blå - Gnesta FF P 07/08 Rosvalla IP D3
2019-06-04 19:00 Oxelösunds IK P-07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Ramdalens IP
2019-06-09 10:00 Hargs BK P 07 - IK Tun P07-08 grön Krikonbacken
2019-06-09 11:00 Valla IF - Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 Valla IP
2019-06-09 11:00 Flens IF-Södra P-07 - Oxelösunds IK P-07 Hammarvallen
2019-06-09 13:00 Gnesta FF P 07/08 - IK Tun P07-08 vit Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-09 16:00 Trosa-Vagnhärad SK P-07 - Malmköpings IF Skärlagsvallen
2019-06-09 16:00 Katrineholms SK FK P 07/1 - IFK Nyköping P07 blå Backavallen
2019-06-13 18:30 Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 - Hargs BK P 07 Hölö Idrottsplats
2019-06-15 10:00 Malmköpings IF - Oxelösunds IK P-07 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-15 15:00 IK Tun P07-08 vit - Katrineholms SK FK P 07/1 Enstaberga Idrottsplats
2019-06-15 16:30 IK Tun P07-08 grön - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Enstaberga Idrottsplats
2019-06-16 11:00 IFK Nyköping P07 blå - Valla IF Rosvalla IP KG C
2019-06-16 13:00 Gnesta FF P 07/08 - Flens IF-Södra P-07 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-18 18:15 Oxelösunds IK P-07 - IK Tun P07-08 grön Ramdalens IP
2019-06-23 11:00 Valla IF - IK Tun P07-08 vit Valla IP
2019-06-23 13:30 Flens IF-Södra P-07 - Malmköpings IF Hammarvallen
2019-06-23 16:00 Trosa-Vagnhärad SK P-07 - Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 Skärlagsvallen
2019-06-23 17:00 Katrineholms SK FK P 07/1 - Gnesta FF P 07/08 Backavallen
2019-06-26 18:00 IK Tun P07-08 vit - Hargs BK P 07 Enstaberga Idrottsplats
2019-06-26 19:30 IK Tun P07-08 grön - Malmköpings IF Enstaberga Idrottsplats
2019-06-27 18:30 Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 - Oxelösunds IK P-07 Hölö Idrottsplats
2019-06-30 13:00 Gnesta FF P 07/08 - Valla IF Hagstumosse Idrottsplats
Juli
2019-07-07 16:30 Katrineholms SK FK P 07/1 - Flens IF-Södra P-07 Backavallen
Augusti
2019-08-13 19:00 IFK Nyköping P07 blå - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Rosvalla IP
2019-08-17 10:00 Malmköpings IF - Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 Sparbanksvallen Malmahed
2019-08-18 10:00 Hargs BK P 07 - Gnesta FF P 07/08 Krikonbacken
2019-08-18 11:00 Valla IF - Katrineholms SK FK P 07/1 Valla IP
2019-08-18 11:00 Flens IF-Södra P-07 - IK Tun P07-08 grön Hammarvallen
2019-08-18 16:00 Trosa-Vagnhärad SK P-07 - IK Tun P07-08 vit Häradsvallen
2019-08-20 18:30 Oxelösunds IK P-07 - IFK Nyköping P07 blå Ramdalens IP
2019-08-22 18:30 Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 - IK Tun P07-08 grön Hölö Idrottsplats
2019-08-24 11:00 IFK Nyköping P07 blå - Malmköpings IF Rosvalla IP D3
2019-08-24 15:00 IK Tun P07-08 vit - Oxelösunds IK P-07 Enstaberga Idrottsplats
2019-08-25 11:00 Valla IF - Flens IF-Södra P-07 Valla IP
2019-08-25 13:00 Gnesta FF P 07/08 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-25 16:30 Katrineholms SK FK P 07/1 - Hargs BK P 07 Backavallen
2019-08-28 18:30 IFK Nyköping P07 blå - IK Tun P07-08 grön Rosvalla IP D3
September
2019-09-01 11:00 (Uppskj.) Flens IF-Södra P-07 - Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 Hammarvallen
2019-09-01 11:00 IK Tun P07-08 vit - Malmköpings IF Enstaberga Idrottsplats
2019-09-01 11:00 Valla IF - Hargs BK P 07 Valla IP
2019-09-01 12:30 Katrineholms SK FK P 07/1 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Backavallen
2019-09-04 18:00 IK Tun P07-08 grön - IK Tun P07-08 vit Enstaberga Idrottsplats
2019-09-05 18:30 Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 - IFK Nyköping P07 blå Hölö Idrottsplats
2019-09-07 10:00 Malmköpings IF - Gnesta FF P 07/08 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-07 11:00 Hargs BK P 07 - Flens IF-Södra P-07 Krikonbacken
2019-09-07 15:00 Trosa-Vagnhärad SK P-07 - Valla IF Häradsvallen
2019-09-08 16:00 Oxelösunds IK P-07 - Katrineholms SK FK P 07/1 Ramdalens IP
2019-09-14 10:00 Malmköpings IF - Katrineholms SK FK P 07/1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-14 15:00 IK Tun P07-08 vit - Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 Enstaberga Idrottsplats
2019-09-15 10:00 Hargs BK P 07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Krikonbacken
2019-09-15 11:00 Valla IF - Oxelösunds IK P-07 Valla IP
2019-09-15 11:00 Flens IF-Södra P-07 - IFK Nyköping P07 blå Hammarvallen
2019-09-15 13:00 Gnesta FF P 07/08 - IK Tun P07-08 grön Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-18 19:00 Oxelösunds IK P-07 - Hargs BK P 07 Ramdalens IP
2019-09-19 18:30 Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 - Gnesta FF P 07/08 Hölö Idrottsplats
2019-09-21 10:00 Malmköpings IF - Valla IF Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-21 15:00 IK Tun P07-08 grön - Katrineholms SK FK P 07/1 Enstaberga Idrottsplats
2019-09-22 10:00 IFK Nyköping P07 blå - IK Tun P07-08 vit Rosvalla IP
2019-09-22 15:00 Trosa-Vagnhärad SK P-07 - Flens IF-Södra P-07 Skärlagsvallen
2019-09-29 11:00 Valla IF - IK Tun P07-08 grön Valla IP
2019-09-29 12:00 Hargs BK P 07 - Malmköpings IF Krikonbacken
2019-09-29 12:30 Katrineholms SK FK P 07/1 - Hölö-Mörkö IF Pojkar -07 Backavallen
2019-09-29 13:00 Gnesta FF P 07/08 - IFK Nyköping P07 blå Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-29 13:30 Flens IF-Södra P-07 - IK Tun P07-08 vit Hammarvallen
2019-09-29 16:00 Trosa-Vagnhärad SK P-07 - Oxelösunds IK P-07 Häradsvallen
Oktober
2019-10-06 10:00 Gnesta FF P 07/08 - Oxelösunds IK P-07 Hagstumosse Idrottsplats