Spelprogram - Flickor 10 - Grupp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Eskilstuna United DFF F09 (Vit) Henrik Malmlöf 0767691264 Blå/Blå/Blå
Gnesta FF F09 Jacob Wennerholm 0739778098 Blå/Blå/Blå
IFK Nyköping F09/10 Henrik Eriksson 0736369700 Vit/Blå/Vit
IK Tun 09-10 Veronica Viklander 0707249193 0707249193 Grön, Grön, Grön
IK Viljan Strängnäs F09 Vit Peter Jedar 015220027 0730789804 Blå/Blå/Blå
New Mill Indians SK F09/10 Svart Viktoria Eidenfalk Lanner Svart/Svart
Nyköpings BIS F0910 Jonas Lilja 0702734746 Röd/Blå/Röd
Trosa-Vagnhärad SK F-09 Erica Fjellstedt 0706945222 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 10:00 Gnesta FF F09 - Trosa-Vagnhärad SK F-09 Hagstumosse Idrottsplats
2019-04-28 11:15 New Mill Indians SK F09/10 Svart - IFK Nyköping F09/10 Nykvarns IP
2019-04-28 14:00 IK Tun 09-10 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit Enstaberga Idrottsplats
2019-04-28 15:00 Nyköpings BIS F0910 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) Rosvalla IP KG C
Maj
2019-05-05 09:30 IK Viljan Strängnäs F09 Vit - New Mill Indians SK F09/10 Svart Larslunda IP
2019-05-05 13:00 Eskilstuna United DFF F09 (Vit) - IK Tun 09-10 Årby IP
2019-05-05 13:30 IFK Nyköping F09/10 - Gnesta FF F09 Rosvalla IP
2019-05-05 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - Nyköpings BIS F0910 Skärlagsvallen
2019-05-11 14:00 Gnesta FF F09 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit Skillingavallen
2019-05-12 12:00 Nyköpings BIS F0910 - IFK Nyköping F09/10 Rosvalla IP D2
2019-05-12 13:15 New Mill Indians SK F09/10 Svart - IK Tun 09-10 Nykvarns IP
2019-05-12 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) Skärlagsvallen
2019-05-19 14:30 Eskilstuna United DFF F09 (Vit) - New Mill Indians SK F09/10 Svart Årby IP
2019-05-26 09:30 IK Tun 09-10 - Gnesta FF F09 Enstaberga Idrottsplats
2019-05-26 12:00 IFK Nyköping F09/10 - Trosa-Vagnhärad SK F-09 Rosvalla IP
2019-05-26 13:00 IK Viljan Strängnäs F09 Vit - Nyköpings BIS F0910 Larslunda IP
Juni
2019-06-02 10:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit Skärlagsvallen
2019-06-02 11:00 Gnesta FF F09 - New Mill Indians SK F09/10 Svart Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-02 14:00 Nyköpings BIS F0910 - IK Tun 09-10 Rosvalla IP D2
2019-06-02 17:00 IFK Nyköping F09/10 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) Rosvalla IP D1
2019-06-09 09:15 New Mill Indians SK F09/10 Svart - Nyköpings BIS F0910 Nykvarns IP
2019-06-09 11:00 IK Tun 09-10 - Trosa-Vagnhärad SK F-09 Enstaberga Idrottsplats
2019-06-09 11:30 Eskilstuna United DFF F09 (Vit) - Gnesta FF F09 Årby IP
2019-06-09 14:00 IK Viljan Strängnäs F09 Vit - IFK Nyköping F09/10 Larslunda IP
2019-06-16 09:30 IK Viljan Strängnäs F09 Vit - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) Larslunda IP
2019-06-16 10:00 Nyköpings BIS F0910 - Gnesta FF F09 Rosvalla IP D1
2019-06-16 14:00 IFK Nyköping F09/10 - IK Tun 09-10 Rosvalla IP
2019-06-16 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - New Mill Indians SK F09/10 Svart Skärlagsvallen
2019-06-18 18:00 IK Tun 09-10 - IFK Nyköping F09/10 Enstaberga Idrottsplats
2019-06-23 10:30 New Mill Indians SK F09/10 Svart - Trosa-Vagnhärad SK F-09 Nykvarns IP
2019-06-23 14:30 Eskilstuna United DFF F09 (Vit) - IK Viljan Strängnäs F09 Vit Årby IP
2019-06-30 12:00 IFK Nyköping F09/10 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit Rosvalla IP
2019-06-30 12:00 Nyköpings BIS F0910 - New Mill Indians SK F09/10 Svart Rosvalla IP D1
Augusti
2019-08-11 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - IK Tun 09-10 Skärlagsvallen
2019-08-14 18:30 Gnesta FF F09 - Nyköpings BIS F0910 Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-17 11:00 IK Tun 09-10 - Nyköpings BIS F0910 Enstaberga Idrottsplats
2019-08-17 16:00 Eskilstuna United DFF F09 (Vit) - IFK Nyköping F09/10 Årby IP
2019-08-18 13:30 New Mill Indians SK F09/10 Svart - Gnesta FF F09 Nykvarns IP
2019-08-18 15:30 IK Viljan Strängnäs F09 Vit - Trosa-Vagnhärad SK F-09 Larslunda IP
2019-08-24 12:00 Nyköpings BIS F0910 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit Rosvalla IP D2
2019-08-25 11:00 Gnesta FF F09 - IK Tun 09-10 Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-25 13:00 New Mill Indians SK F09/10 Svart - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) Nykvarns IP
2019-08-25 17:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - IFK Nyköping F09/10 Skärlagsvallen
2019-08-31 13:00 IK Tun 09-10 - New Mill Indians SK F09/10 Svart Enstaberga Idrottsplats
September
2019-09-01 12:00 IFK Nyköping F09/10 - Nyköpings BIS F0910 Rosvalla IP
2019-09-01 14:00 IK Viljan Strängnäs F09 Vit - Gnesta FF F09 Larslunda IP
2019-09-01 16:00 Eskilstuna United DFF F09 (Vit) - Trosa-Vagnhärad SK F-09 Årby IP
2019-09-07 11:00 Gnesta FF F09 - IFK Nyköping F09/10 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-07 14:00 IK Tun 09-10 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) Enstaberga Idrottsplats
2019-09-08 11:00 Gnesta FF F09 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-08 11:15 New Mill Indians SK F09/10 Svart - IK Viljan Strängnäs F09 Vit Nykvarns IP
2019-09-08 12:00 Nyköpings BIS F0910 - Trosa-Vagnhärad SK F-09 Rosvalla IP D2
2019-09-14 14:30 Eskilstuna United DFF F09 (Vit) - Nyköpings BIS F0910 Årby IP
2019-09-15 12:00 IFK Nyköping F09/10 - New Mill Indians SK F09/10 Svart Rosvalla IP
2019-09-15 15:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - Gnesta FF F09 Skärlagsvallen
2019-09-15 15:30 IK Viljan Strängnäs F09 Vit - IK Tun 09-10 Larslunda IP
2019-09-21 11:00 IK Tun 09-10 - IK Viljan Strängnäs F09 Vit Enstaberga Idrottsplats
2019-09-22 11:00 Gnesta FF F09 - Trosa-Vagnhärad SK F-09 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-22 12:00 Nyköpings BIS F0910 - Eskilstuna United DFF F09 (Vit) Rosvalla IP D2
2019-09-22 12:45 New Mill Indians SK F09/10 Svart - IFK Nyköping F09/10 Nykvarns IP
2019-09-29 10:00 IFK Nyköping F09/10 - Gnesta FF F09 Rosvalla IP
2019-09-29 11:30 Eskilstuna United DFF F09 (Vit) - IK Tun 09-10 Årby IP
2019-09-29 14:00 IK Viljan Strängnäs F09 Vit - New Mill Indians SK F09/10 Svart Larslunda IP
2019-09-29 15:00 Trosa-Vagnhärad SK F-09 - Nyköpings BIS F0910 Skärlagsvallen