Spelprogram - Pojkar 10 - Grupp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF P09 Vit David Ygberg 0704872421 Vit/röd/Vit
Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Abbe Taipale 0733722438 0733722438 Blå/Blå/Blå
Järna SK P09 Röd Andreas Gustafsson Röd/Röd/Röda
Nyköpings BIS P09 Röd Mikael Mohsen 0704950124 Röd/Blå/Röd
Pershagens SK P09 svart Eigil Nesvik Grön/Vit/Vit
Syrianska FC P2009 Vit Aron Oyal 0736859563 Rosa/svart/svart
Trosa-Vagnhärad SK P-09 Jeanette Ejelöv +46706189641 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Syrianska FC P2009 Vit - Järna SK P09 Röd Bårsta IP
2019-04-28 00:00 (Uppskj.) Assyriska FF P09 Vit - Nyköpings BIS P09 Röd Bårsta IP
2019-04-28 13:30 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 - Trosa-Vagnhärad SK P-09 Ljungbackens IP
Maj
2019-05-05 10:00 Järna SK P09 Röd - Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Ljungbackens IP
2019-05-05 10:00 Nyköpings BIS P09 Röd - Syrianska FC P2009 Vit Rosvalla IP D1
2019-05-05 12:00 Pershagens SK P09 svart - Assyriska FF P09 Vit Pershagens IP
2019-05-10 18:30 Trosa-Vagnhärad SK P-09 - Pershagens SK P09 svart Skärlagsvallen
2019-05-12 10:00 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 - Nyköpings BIS P09 Röd Hölö Idrottsplats
2019-05-12 11:00 Syrianska FC P2009 Vit - Assyriska FF P09 Vit Bårsta IP
2019-05-19 10:00 Pershagens SK P09 svart - Nyköpings BIS P09 Röd Pershagens IP
2019-05-19 12:00 Järna SK P09 Röd - Nyköpings BIS P09 Röd Ljungbackens IP
2019-05-26 10:00 Pershagens SK P09 svart - Syrianska FC P2009 Vit Pershagens IP
2019-05-26 10:00 Järna SK P09 Röd - Trosa-Vagnhärad SK P-09 Ljungbackens IP
2019-05-26 11:00 Assyriska FF P09 Vit - Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Bårsta IP
2019-05-29 18:30 Trosa-Vagnhärad SK P-09 - Nyköpings BIS P09 Röd Skärlagsvallen
Juni
2019-06-02 10:00 Järna SK P09 Röd - Pershagens SK P09 svart Ljungbackens IP
2019-06-02 10:00 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 - Syrianska FC P2009 Vit Hölö Idrottsplats
2019-06-09 10:00 Pershagens SK P09 svart - Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Pershagens IP
2019-06-09 10:00 Nyköpings BIS P09 Röd - Järna SK P09 Röd Rosvalla IP D2
2019-06-09 14:00 Assyriska FF P09 Vit - Trosa-Vagnhärad SK P-09 Bårsta IP
2019-06-14 18:30 Trosa-Vagnhärad SK P-09 - Syrianska FC P2009 Vit Skärlagsvallen
2019-06-16 10:00 Nyköpings BIS P09 Röd - Pershagens SK P09 svart Rosvalla IP D1
2019-06-16 10:00 Järna SK P09 Röd - Assyriska FF P09 Vit Ljungbackens IP
2019-06-23 12:30 Assyriska FF P09 Vit - Järna SK P09 Röd Bårsta IP
2019-06-23 15:30 Syrianska FC P2009 Vit - Trosa-Vagnhärad SK P-09 Bårsta IP
2019-06-26 18:00 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 - Pershagens SK P09 svart Hölö Idrottsplats
2019-06-30 15:00 Trosa-Vagnhärad SK P-09 - Assyriska FF P09 Vit Skärlagsvallen
Augusti
2019-08-17 10:00 Nyköpings BIS P09 Röd - Trosa-Vagnhärad SK P-09 Rosvalla IP D1
2019-08-17 17:00 Pershagens SK P09 svart - Järna SK P09 Röd Pershagens IP
2019-08-18 11:00 Syrianska FC P2009 Vit - Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Bårsta IP
2019-08-23 18:30 Trosa-Vagnhärad SK P-09 - Järna SK P09 Röd Skärlagsvallen
2019-08-25 10:00 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 - Assyriska FF P09 Vit Hölö Idrottsplats
2019-08-25 13:00 Syrianska FC P2009 Vit - Pershagens SK P09 svart Bårsta IP
September
2019-09-01 10:00 Nyköpings BIS P09 Röd - Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Rosvalla IP D2
2019-09-01 10:00 Assyriska FF P09 Vit - Syrianska FC P2009 Vit Östertälje IP
2019-09-01 13:00 Pershagens SK P09 svart - Trosa-Vagnhärad SK P-09 Pershagens IP
2019-09-08 10:00 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 - Järna SK P09 Röd Hölö Idrottsplats
2019-09-08 10:00 Assyriska FF P09 Vit - Pershagens SK P09 svart Östertälje IP
2019-09-08 12:30 Syrianska FC P2009 Vit - Nyköpings BIS P09 Röd Bårsta IP
2019-09-14 10:00 Trosa-Vagnhärad SK P-09 - Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Skärlagsvallen
2019-09-15 10:00 Nyköpings BIS P09 Röd - Assyriska FF P09 Vit Rosvalla IP D1
2019-09-15 10:00 Järna SK P09 Röd - Syrianska FC P2009 Vit Ljungbackens IP
2019-09-22 10:00 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 - Trosa-Vagnhärad SK P-09 Hölö Idrottsplats
2019-09-22 11:00 Syrianska FC P2009 Vit - Järna SK P09 Röd Bårsta IP
2019-09-22 12:30 Assyriska FF P09 Vit - Nyköpings BIS P09 Röd Östertälje IP
2019-09-29 10:00 Järna SK P09 Röd - Hölö-Mörkö IF P/F-09 Hölö-Mörkö IF P/F-09 Ljungbackens IP
2019-09-29 14:00 Nyköpings BIS P09 Röd - Syrianska FC P2009 Vit Rosvalla IP D1
2019-09-29 16:00 Pershagens SK P09 svart - Assyriska FF P09 Vit Pershagens IP