Tabell och resultat - Division 7 Sydöstra Herrar

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-20 18:45 IK Tun - Oxelösunds IK U 2 - 0 Enstaberga Idrottsplats
2019-08-18 15:30 Nykvarns SK U - IK Tun 5 - 1 Nykvarns IP
2019-08-17 14:00 Hargs BK U - Stallarholmens SK 1 - 4 Krikonbacken
2019-08-16 18:45 Stjärnhovs IK - Gnesta FF 1 - 1 Dammhagens IP
2019-08-09 19:00 Oxelösunds IK U - Stjärnhovs IK 4 - 2
2019-06-30 15:00 Nykvarns SK U - Gnesta FF 1 - 2 Nykvarns IP
2019-06-29 14:00 Hargs BK U - Åkers IF 5 - 0 Krikonbacken
2019-06-28 19:00 Stjärnhovs IK - Stallarholmens SK 2 - 3 Dammhagens IP
2019-06-23 13:00 Stallarholmens SK - Hargs BK U 6 - 0 Toresunds IP
2019-06-19 19:30 Gnesta FF - IK Tun 2 - 2 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-18 19:00 Åkers IF - Nykvarns SK U 4 - 1 Bruksvallen Åker
2019-06-16 14:00 Åkers IF - Stallarholmens SK 1 - 5 Bruksvallen Åker
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Gnesta FF 10 7 2 1 22-10 12 23 5 3 1 1 10-5 5 10 5 4 1 0 12-5 7 13
Stallarholmens SK 10 7 1 2 31-14 17 22 5 2 1 2 14-9 5 7 5 5 0 0 17-5 12 15
Nykvarns SK U 10 5 2 3 16-14 2 17 5 3 1 1 10-5 5 10 5 2 1 2 6-9 -3 7
Stjärnhovs IK 10 4 3 3 28-20 8 15 4 1 2 1 14-7 7 5 6 3 1 2 14-13 1 10
Hargs BK U 10 4 3 3 21-22 -1 15 5 2 1 2 10-11 -1 7 5 2 2 1 11-11 0 8
IK Tun 10 3 2 5 17-22 -5 11 6 1 1 4 8-11 -3 4 4 2 1 1 9-11 -2 7
Åkers IF 10 1 2 7 15-29 -14 5 5 1 1 3 10-13 -3 4 5 0 1 4 5-16 -11 1
Oxelösunds IK U 10 1 1 8 10-29 -19 4 5 1 0 4 8-15 -7 3 5 0 1 4 2-14 -12 1
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-23 18:30 Åkers IF - Stjärnhovs IK Bruksvallen Åker
2019-08-25 13:00 Stallarholmens SK - IK Tun Toresunds IP
2019-08-25 15:00 Oxelösunds IK U - Gnesta FF
2019-08-28 18:15 Hargs BK U - Nykvarns SK U Krikonbacken
2019-08-31 12:00 IK Tun - Åkers IF Enstaberga Idrottsplats
2019-08-31 13:00 Stjärnhovs IK - Hargs BK U Dammhagens IP
2019-08-31 16:00 Gnesta FF - Stallarholmens SK Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-01 15:00 Nykvarns SK U - Oxelösunds IK U Nykvarns IP
2019-09-07 14:00 Åkers IF - Gnesta FF Bruksvallen Åker
2019-09-08 13:00 Stjärnhovs IK - Nykvarns SK U Dammhagens IP
2019-09-08 13:00 Stallarholmens SK - Oxelösunds IK U Toresunds IP
2019-09-08 14:00 Hargs BK U - IK Tun Krikonbacken