Matchändringar - Södermanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P17 Div.1 - Region 4
2019-08-21 19:00 Nyköpings BIS - Assyriska FF 2019-08-19 11:43
2019-09-22 13:30 Västerås SK FK - Karlslunds IF HFK 2019-08-19 15:31
RFL Dam Södra Svealand
2019-10-27 13:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Sköllersta IF 2019-08-18 11:37
2019-10-27 13:30 Strängnäs Futsal Club - Sätra SK 2019-08-14 10:44
2019-11-10 11:00 Strängnäs Futsal Club - Hammarby IF FF 2019-08-14 10:45
2019-11-10 16:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Sätra SK 2019-08-18 11:38
2019-11-24 16:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Hammarby IF FF 2019-08-18 11:39
2019-12-01 17:00 Strängnäs Futsal Club - Falcao Futsal Club Stockholm 2019-08-14 10:45
2019-12-04 19:30 Falcao Futsal Club Stockholm - Boo FF 2019-08-18 11:41
2019-12-22 13:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Strängnäs Futsal Club 2019-08-18 11:41
2019-12-28 15:00 Strängnäs Futsal Club - Boo FF 2019-08-14 10:51
2020-01-05 12:00 Strängnäs Futsal Club - Sköllersta IF 2019-08-14 10:51
2020-01-05 13:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Örebro Futsal Club 2019-08-18 11:43
2020-01-15 19:30 Falcao Futsal Club Stockholm - Rågsveds IF 2019-08-18 11:44
2020-01-19 17:00 Strängnäs Futsal Club - Örebro Futsal Club 2019-08-14 10:52
Division 4 Herrar
2019-08-23 18:45 Runtuna IK - Södertälje FF 2019-08-19 14:48
Division 6 Nordvästra Herrar
2019-08-22 19:00 Sköldinge IF - Jäders IF 2019-08-14 13:41
2019-08-23 18:30 IF Verdandi/SEIF - Stenkvista GoIF 2019-08-19 12:55
2019-09-06 19:00 Sköldinge IF - Gillberga-Lista IF 2019-08-14 13:42
2019-09-07 14:00 Näshulta GOIF - Ericsbergs GoIF 2019-08-15 09:39
Division 6 Sydöstra Herrar
2019-09-04 19:00 Västerljungs IF - Trosa-Vagnhärad SK U 2019-08-16 08:44
Division 7 Sydöstra Herrar
2019-08-20 18:45 IK Tun - Oxelösunds IK U 2019-08-19 12:54
Veteraner Herrar
2019-09-15 18:00 Jäders IF - IFK Mariefred 2019-08-16 13:47
Division 3 Damer
2019-08-21 18:45 IK Tun U - Gnesta FF 2019-08-19 12:54
P 15-16 nivå 2
2019-09-03 18:00 IK Tun P03 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 2019-08-16 11:09
P 15-16 nivå 3 gr 1
2019-08-24 16:00 Kvicksunds SK P04-06 - Gnesta FF P0304 lag 2 2019-08-16 09:13
2019-08-25 11:00 Eskilstuna Södra FF P04 - Athletic FC Eskilstuna P15:2 2019-08-14 14:11
2019-09-22 14:00 Kvicksunds SK P04-06 - Triangelns IK P04 2019-08-16 09:12
P 15-16 nivå 3 gr 2
2019-08-31 17:00 Södertälje FK P05 - Assyriska FF P05 2019-08-13 13:56
P 14 B-slutspel
2019-08-24 13:00 Eskilstuna Södra FF P05 svart - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 2019-08-15 09:52
2019-08-25 16:00 BK Sport P 05 Svart - IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis 2019-08-18 18:10
P 14 C-slutspel
2019-08-29 19:00 Malmköpings IF - Stigtomta IF 2019-08-16 14:35
2019-09-14 14:00 Eskilstuna Södra FF P05 Gul - Stigtomta IF 2019-08-14 13:27
2019-10-06 17:00 Malmköpings IF - Syrianska FC P13 Gul 2019-08-13 07:39
P 14 D-slutspel
2019-09-28 11:00 IK Tun P-05/06 - Enhörna IF P05 2019-08-13 09:37
Pojkar 13 - Grupp 1
2019-08-17 13:00 (Uppskjuten) Nyköpings BIS P06 - Syrianska FC P2007-Vit 2019-08-14 16:11
Pojkar 13 - Grupp 2
2019-09-04 18:00 Triangelns IK P06 Svart - Torshälla-Nyby IS P06 2019-08-14 10:48
2019-09-07 14:00 Katrineholms SK FK P 06/1 - Triangelns IK P06 Svart 2019-08-14 13:14
2019-09-09 18:00 Triangelns IK P06 Svart - Jäders IF 2019-08-14 10:48
Pojkar 13 - Grupp 3
2019-08-24 12:00 Nyköpings BIS P06 Blå - Gnesta FF P06 2019-08-19 11:41
2019-09-08 11:00 Oxelösunds IK P-06 - Flens IF-Södra P-06 2019-08-14 11:44
Pojkar 13 - Grupp 4
2019-08-22 18:00 Järna SK P06 - Assyriska FF P07 Röd 2019-08-15 10:15
Pojkar 12 - Grupp 3
2019-08-29 19:00 Gnesta FF P 07/08 - Oxelösunds IK P-07 2019-08-13 12:35
Pojkar 12 - Grupp 4
2019-08-18 11:30 Assyriska FF P08 Vit - Nya Södertälje KFF P07 2019-08-14 19:25
2019-09-01 11:30 Assyriska FF P08 Vit - Syrianska FC P2007-Gul 2019-08-14 19:28
2019-09-15 10:00 Assyriska FF P08 Vit - Södertälje FK P07 2019-08-14 19:30
2019-09-29 13:00 Assyriska FF P08 Vit - IK Viljan Strängnäs P07 2019-08-14 19:32
Pojkar 11 - Grupp 1
2019-08-20 19:00 Pershagens SK P08 Grön - Syrianska FC P2009 Gul 2019-08-19 17:39
2019-08-20 19:00 Järna SK P08 Röd - Nyköpings BIS P08 Röd 2019-08-15 14:30
2019-08-27 18:00 Nykvarns SK P 08 Blå - IK Viljan Strängnäs P08 Blå 2019-08-13 14:07
Pojkar 11 - Grupp 2
2019-08-25 13:00 Athletic FC Eskilstuna P11 - Katrineholms AIK P08 Gul 2019-08-19 13:37
Pojkar 11 - Grupp 3
2019-08-29 18:00 BK Sport P 08 Gul - Nykvarns SK P 08 Vit 2019-08-16 13:22
Pojkar 11 - Grupp 4
2019-08-24 11:00 Värmbols FC U11 2 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 2019-08-17 14:38
Pojkar 11 - Grupp 6
2019-08-18 14:00 Assyriska FF P08 Vit - Åkers IF P 08 2019-08-16 21:39
Pojkar 10 - Grupp 1
2019-08-17 17:00 Pershagens SK P09 svart - Järna SK P09 Röd 2019-08-14 10:33
Flickor 12 - Grupp 2
2019-08-24 10:00 Mölnbo IF F-07/Järna SK - Nyköpings BIS F06/07/08 2019-08-13 20:48
Flickor 11 - Grupp 1
2019-09-19 18:00 Hällbybrunns IF - Skogstorps GOIF F08/09 2019-08-19 12:27
F div 1- 16 år
2019-09-18 19:30 Södertälje FK F03/ Enhörna IF - IK Viljan Strängnäs DJ 2019-08-19 15:45
DM Herrar slutspel
Värmbols FC - Nyköpings BIS 2019-08-15 10:42
Trosa-Vagnhärad SK - Södertälje FK 2019-08-15 10:41
DM P15 slutspel
2019-08-24 10:00 IFK Eskilstuna P 04 - Assyriska FF 04 2019-08-14 09:22
DM P14 slutspel
2019-08-24 16:00 Triangelns IK P05 - IFK Nyköping P05 2019-08-15 11:49
DM F14 slutspel
2019-08-24 14:00 Eskilstuna United DFF F05 - IFK Nyköping F04/05 2019-08-14 13:10
F div 2- 15 år
2019-08-18 15:00 Dunkers IF - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 2019-08-15 22:17
2019-08-25 09:00 New Mill Indians SK F03-04 - Gnesta FF F 04 2019-08-16 15:18
2019-09-01 11:00 Eskilstuna United DFF F05 - Gnesta FF F 04 2019-08-16 21:28
2019-09-28 17:00 New Mill Indians SK F03-04 - Hällbybrunns IF 2019-08-13 11:07
2019-10-05 15:00 New Mill Indians SK F03-04 - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 2019-08-16 15:16
Flickor 14 Div 3 - Grupp 1
2019-08-25 12:15 Oxelösunds IK F04/05 ( 7 mot 7) - Enhörna IF F05/06 2019-08-13 17:24
Flickor 13 Div 4 - Grupp 1
2019-08-28 18:30 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Eskilstuna United DFF F06 2019-08-19 14:44
2019-09-21 15:00 Eskilstuna United DFF F06 - DFK Värmbol 06 2019-08-16 21:23
DM F13 slutspel
2019-08-24 10:00 Eskilstuna United DFF F06 - Skogstorps GOIF F06 2019-08-14 13:07
DM P13 slutspel
2019-08-24 12:00 Athletic FC Eskilstuna P-06 - Assyriska FF 06 2019-08-15 11:39