Matchändringar - Södermanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P17 Div.1 - Region 4
2019-09-22 13:30 Västerås SK FK - Karlslunds IF HFK 2019-08-19 15:31
RFL Dam Södra Svealand
2019-10-27 13:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Sköllersta IF 2019-08-18 11:37
2019-11-10 16:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Sätra SK 2019-08-18 11:38
2019-11-24 16:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Hammarby IF FF 2019-08-18 11:39
2019-12-04 19:30 Falcao Futsal Club Stockholm - Boo FF 2019-08-18 11:41
2019-12-22 13:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Strängnäs Futsal Club 2019-08-18 11:41
2020-01-05 13:00 Falcao Futsal Club Stockholm - Örebro Futsal Club 2019-08-18 11:43
2020-01-15 19:30 Falcao Futsal Club Stockholm - Rågsveds IF 2019-08-18 11:44
Division 4 Herrar
2019-08-23 18:45 Runtuna IK - Södertälje FF 2019-08-19 14:48
Division 6 Nordvästra Herrar
2019-08-23 18:30 IF Verdandi/SEIF - Stenkvista GoIF 2019-08-19 12:55
2019-09-29 17:00 Ärla IF U - Sköldinge IF 2019-08-22 15:25
Division 6 Sydöstra Herrar
2019-09-04 19:00 Västerljungs IF - Trosa-Vagnhärad SK U 2019-08-16 08:44
Division 7 Sydöstra Herrar
2019-08-28 18:15 Hargs BK U - Nykvarns SK U 2019-08-22 16:18
Veteraner Herrar
2019-09-15 18:00 Jäders IF - IFK Mariefred 2019-08-16 13:47
Division 3 Damer
2019-08-23 18:45 Hargs BK - Hällbybrunns IF 2019-08-21 16:38
Junior Herr
2019-08-24 11:00 Värmbols FC Jun - Södertälje FK U19 2019-08-21 09:21
2019-08-28 19:30 Katrineholms SK FK Jun - Trosa-Vagnhärad SK P-02/03 2019-08-22 13:50
P 15-16 nivå 2
2019-09-03 18:00 IK Tun P03 - Nyköpings BIS/ IFK Nyköping 2019-08-16 11:09
2019-09-16 18:30 Nykvarns SK P 04/05 - IFK Mariefred P04 2019-08-21 16:08
2019-10-12 15:00 Pershagens SK P04 Grön - IK Tun P03 2019-08-22 10:50
P 15-16 nivå 3 gr 1
2019-08-24 16:00 Kvicksunds SK P04-06 - Gnesta FF P0304 lag 2 2019-08-16 09:13
2019-09-01 14:00 Gnesta FF P0304 lag 2 - Athletic FC Eskilstuna P15:2 2019-08-21 11:37
2019-09-22 14:00 Kvicksunds SK P04-06 - Triangelns IK P04 2019-08-16 09:12
P 15-16 nivå 3 gr 2
2019-08-28 18:30 Triangelns IK P05 - Hällbybrunns IF VIT 2019-08-20 12:48
P 14 B-slutspel
2019-08-25 16:00 BK Sport P 05 Svart - IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis 2019-08-18 18:10
2019-09-01 13:00 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - BK Sport P 05 Svart 2019-08-22 14:15
2019-09-08 11:00 BK Sport P 05 Svart - Syrianska FC P13 Röd 2019-08-21 07:16
2019-09-19 18:00 BK Sport P 05 Svart - Eskilstuna Södra FF P05 svart 2019-08-21 07:16
2019-09-29 11:00 BK Sport P 05 Svart - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 2019-08-21 07:18
P 14 C-slutspel
2019-08-29 19:00 Malmköpings IF - Stigtomta IF 2019-08-16 14:35
2019-09-07 16:00 IK Viljan Strängnäs P05 Blå - Stigtomta IF 2019-08-22 14:14
Pojkar 13 - Grupp 1
2019-08-24 11:30 Syrianska FC P2007-Vit - Triangelns IK P06 Grön 2019-08-22 13:57
2019-08-27 18:00 Södertälje FK P06 Svart - Assyriska FF P06 blå 2019-08-22 14:14
2019-08-31 15:00 Nyköpings BIS P06 - Syrianska FC P2007-Vit 2019-08-22 11:34
Pojkar 13 - Grupp 2
2019-09-13 17:30 Eskilstuna City FK P06 - Triangelns IK P06 Svart 2019-08-21 13:13
2019-09-24 19:00 Skogstorps GOIF P06 - Jäders IF 2019-08-20 15:32
Pojkar 13 - Grupp 3
2019-08-24 12:00 Nyköpings BIS P06 Blå - Gnesta FF P06 2019-08-20 14:11
2019-09-27 19:00 Nyköpings BIS P06 Blå - IFK Nyköping P07 /Nyköpings BIS 2019-08-22 15:47
Pojkar 13 - Grupp 4
2019-08-31 17:00 Pershagens SK P06 - Syrianska FC P2007-Röd 2019-08-22 09:24
Pojkar 12 - Grupp 1
2019-08-25 13:00 Nyköpings BIS P07 - Nykvarns SK P 07 Blå 2019-08-20 14:12
2019-09-15 16:00 Nykvarns SK P 07 Blå - IFK Nyköping P07 vit 2019-08-21 10:36
Pojkar 12 - Grupp 4
2019-09-21 12:30 Nykvarns SK P 07 Blå/Vit - Syrianska FC P2007-Gul 2019-08-21 10:39
Pojkar 11 - Grupp 1
2019-08-20 19:00 Pershagens SK P08 Grön - Syrianska FC P2009 Gul 2019-08-19 17:39
2019-08-25 11:00 Nyköpings BIS P08 Röd - Södertälje FK P08 Röd 2019-08-20 14:11
2019-09-10 18:00 Järna SK P08 Röd - Syrianska FC P2009 Gul 2019-08-21 14:11
Pojkar 11 - Grupp 2
2019-08-25 13:00 Athletic FC Eskilstuna P11 - Katrineholms AIK P08 Gul 2019-08-19 13:37
Pojkar 11 - Grupp 3
2019-08-28 18:00 Triangelns IK P2008 Grön - Triangelns IK P2008 Svart 2019-08-20 12:45
2019-08-29 18:00 BK Sport P 08 Gul - Nykvarns SK P 08 Vit 2019-08-16 13:22
2019-09-04 18:00 Triangelns IK P2008 Grön - IFK Eskilstuna P08 vit 2019-08-20 12:44
Pojkar 11 - Grupp 4
2019-08-24 11:00 Värmbols FC U11 2 - Trosa-Vagnhärad SK P-08 2019-08-17 14:38
Pojkar 11 - Grupp 6
2019-08-18 14:00 Assyriska FF P08 Vit - Åkers IF P 08 2019-08-16 21:39
Pojkar 10 - Grupp 1
2019-09-01 10:00 Assyriska FF P09 Vit - Syrianska FC P2009 Vit 2019-08-20 18:25
2019-09-08 10:00 Assyriska FF P09 Vit - Pershagens SK P09 svart 2019-08-20 18:26
2019-09-22 12:30 Assyriska FF P09 Vit - Nyköpings BIS P09 Röd 2019-08-20 18:26
Flickor 12 - Grupp 1
2019-08-31 14:00 Åkers IF F07-08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Blå 2019-08-21 20:05
2019-09-07 14:30 DFK Värmbol 07/08 - Pershagens SK F07 2019-08-20 08:00
Flickor 11 - Grupp 1
2019-09-19 18:00 Hällbybrunns IF - Skogstorps GOIF F08/09 2019-08-19 12:27
F div 1- 16 år
2019-09-18 19:30 Södertälje FK F03/ Enhörna IF - IK Viljan Strängnäs DJ 2019-08-19 15:45
2019-09-25 19:00 IK Viljan Strängnäs DJ - DFK Värmbol 03-04 2019-08-22 10:48
DM Herrar slutspel
2019-08-28 19:00 Trosa-Vagnhärad SK - Södertälje FK 2019-08-21 15:12
DM Junior H slutspel
2019-09-01 16:00 Syrianska Eskilstuna IF Junior - Hargs BK 2019-08-22 13:02
F div 2- 15 år
2019-08-18 15:00 Dunkers IF - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 2019-08-15 22:17
2019-08-25 09:00 New Mill Indians SK F03-04 - Gnesta FF F 04 2019-08-16 15:18
2019-09-01 11:00 Eskilstuna United DFF F05 - Gnesta FF F 04 2019-08-16 21:28
2019-09-14 15:00 Dunkers IF - New Mill Indians SK F03-04 2019-08-21 09:20
2019-10-05 15:00 New Mill Indians SK F03-04 - Trosa-Vagnhärad SK F030405/Hargs BK 2019-08-16 15:16
Flickor 13 Div 4 - Grupp 1
2019-08-28 18:30 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Eskilstuna United DFF F06 2019-08-19 14:44
2019-08-28 18:50 Nykvarns SK F 06 Blå - Syrianska Eskilstuna IF F06 2019-08-22 16:12
2019-09-10 18:30 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Syrianska Eskilstuna IF F06 2019-08-20 22:07
2019-09-11 18:15 Nykvarns SK F 06 Blå - Triangelns IK F06-07/ Eskilstuna United DFF 2019-08-22 16:02
2019-09-21 15:00 Eskilstuna United DFF F06 - DFK Värmbol 06 2019-08-16 21:23
Flickor 13 Div 4 - Grupp 2
2019-08-25 16:00 IFK Nyköping F06 - Hargs BK F 06/07 2019-08-22 10:48