Spelprogram - Träningsmatcher Div. 1 - Div. 3 herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alets IK (D4H) Alets IK(Föreningen) Röda, Blåa, Blåa
Anderstorps IF (D3H) Anderstorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
BK Astrio (D3H) Peter Lindau 03534503 0707799204 Gul, Svarta, Gula
Falkenbergs FF (U21) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Gislaveds IS (D3H) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gnosjö IF (D3H) Gnosjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Halmstads BK (U21) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Hisingsbacka FC (D3H) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Holmalunds IF (D3H) Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hyltebruks IF (D5H) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
Hässleholms IF (D2H) Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
IF Böljan (D4H) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IFK Fjärås (D3H) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Hässleholm (D2H) IFK Hässleholm(Föreningen) gul-svart randig hel svart rygg, svart, svart
IK Gauthiod (D2H) Lars Emanuelsson 0727168595 Röd, Blå, Röd
IK Oddevold (D2H) IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IS Halmia (D2H) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Kvibille BK (D4H) Kvibille BK(Föreningen) blå, vita, vit
Kållered SK (D3H) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Laholms FK (D3H) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Lerkils IF (D4H) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lilla Träslövs FF (D4H) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Lindome GIF (D1H) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungby IF (D3H) Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Onsala BK (D2H) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Sandareds IF (D3H) Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Stafsinge IF (D3H) Stafsinge IF(Föreningen) rödsvart, svart, svart
Stenungsunds IF (D2H) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Sätila SK (D4H) Sätila SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Tvååkers IF (D1H) Tvååkers IF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Tölö IF (D4H) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Ullareds IK (D2H) Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Waggeryds IK (D3H) Waggeryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Varbergs BoIS FC (P19) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Varbergs BoIS FC (U21) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Varbergs GIF FK (D2H) Varbergs GIF FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Vejby IF (D3H) Vejby IF(Föreningen) orange/blå, blå, orange
Vinbergs IF (D2H) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Vårgårda IK (D2H) Vårgårda IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Vänersborgs IF (D2H) Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Väröbacka GIF (D4H) Väröbacka GOIF(Föreningen) blå, vit, blå
Öckerö IF (D3H) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Örgryte IS FF (S1) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-24 19:00 071014025 Ullareds IK (D2H) - Varbergs BoIS FC (P19) 2 - 0 Hedevi 4
2020-02-01 14:00 071014023 Stafsinge IF (D3H) - IS Halmia (D2H) Kristineslätt IP 5
2020-02-01 14:00 071014034 Lilla Träslövs FF (D4H) - Varbergs GIF FK (D2H) 1 - 0 Håstens IP konstgräs
2020-02-04 18:30 071014006 Vinbergs IF (D2H) - Halmstads BK (U21) 4 - 1 Vinåvallen B
2020-02-06 19:00 071014019 Onsala BK (D2H) - Lindome GIF (D1H) 4 - 0 Rydets IP Konstgräs
2020-02-08 13:30 071014011 Varbergs GIF FK (D2H) - Hisingsbacka FC (D3H) 6 - 2 Påskbergsvallen konstgräs
2020-02-15 12:00 071014024 Stafsinge IF (D3H) - Lilla Träslövs FF (D4H) 4 - 2 Kristineslätt IP 5
2020-02-15 12:00 071014029 IFK Fjärås (D3H) - Sandareds IF (D3H) 3 - 0 Ögärdets IP B
2020-02-15 12:00 071014037 BK Astrio (D3H) - Gislaveds IS (D3H) 4 - 0 Kärlekens IP 3
2020-02-15 13:00 071014001 Tvååkers IF (D1H) - Örgryte IS FF (S1) 2 - 1 Övrevi C
2020-02-15 13:00 071014005 Hyltebruks IF (D5H) - Anderstorps IF (D3H) 2 - 3 Örnvallen konstgräs
2020-02-15 13:00 071014007 Vinbergs IF (D2H) - IK Oddevold (D2H) 4 - 0 Vinåvallen B
2020-02-15 13:00 071014020 Onsala BK (D2H) - Vänersborgs IF (D2H) 1 - 2 Rydets IP Konstgräs
2020-02-18 18:00 071014039 Ullareds IK (D2H) - Falkenbergs FF (U21) Inst. Hedevi 4
2020-02-22 11:00 071014041 IS Halmia (D2H) - Hässleholms IF (D2H) Kärlekens IP 3
2020-02-22 12:00 071014030 IFK Fjärås (D3H) - Tölö IF (D4H) 1 - 1 Ögärdets IP B
2020-02-22 13:00 071014002 Ullareds IK (D2H) - Stafsinge IF (D3H) Hedevi 4
2020-02-22 13:00 071014015 Laholms FK (D3H) - IFK Hässleholm (D2H) 2 - 2 Glänninge Park B
2020-02-22 13:00 071014021 Onsala BK (D2H) - IK Gauthiod (D2H) Inst. Rydets IP Konstgräs
2020-02-22 13:00 071014028 Lerkils IF (D4H) - Holmalunds IF (D3H) 2 - 3 Ängås IP D
2020-02-22 13:30 071014012 Varbergs GIF FK (D2H) - Varbergs BoIS FC (U21) 2 - 1 Påskbergsvallen konstgräs
2020-02-22 15:00 071014016 Laholms FK (D3H) - Alets IK (D4H) Glänninge Park B
2020-02-26 19:45 071014003 Ullareds IK (D2H) - IF Böljan (D4H) Hedevi 4
2020-02-29 12:00 071014031 IFK Fjärås (D3H) - Sätila SK (D4H) Ögärdets IP B
2020-02-29 13:00 071014017 Laholms FK (D3H) - Vinbergs IF (D2H) Glänninge Park B
2020-02-29 13:00 071014022 Onsala BK (D2H) - Stenungsunds IF (D2H) Rydets IP Konstgräs
2020-02-29 13:30 071014013 Varbergs GIF FK (D2H) - Kållered SK (D3H) Påskbergsvallen konstgräs
2020-03-03 18:00 071014010 Halmstads BK (U21) - Laholms FK (D3H) Skedalaheds IP 3
2020-03-03 18:00 071014040 Ullareds IK (D2H) - Falkenbergs FF (U21) Hedevi 4
2020-03-05 19:00 071014032 IFK Fjärås (D3H) - Väröbacka GIF (D4H) Ögärdets IP B
2020-03-07 12:00 071014036 Varbergs GIF FK (D2H) - Laholms FK (D3H) Påskbergsvallen konstgräs
2020-03-07 13:00 071014004 Ullareds IK (D2H) - Anderstorps IF (D3H) Hedevi 4
2020-03-07 13:00 071014008 Vinbergs IF (D2H) - BK Astrio (D3H) Vinåvallen B
2020-03-14 12:00 071014027 Kvibille BK (D4H) - Vejby IF (D3H) Halmstad Arena P7
2020-03-14 13:00 071014009 Vinbergs IF (D2H) - Vårgårda IK (D2H) Vinåvallen B
2020-03-20 18:30 071014026 Stafsinge IF (D3H) - Väröbacka GIF (D4H) Kristineslätt IP 5
2020-03-28 12:00 071014033 IFK Fjärås (D3H) - Ullareds IK (D2H) Ögärdets IP B
2020-03-28 13:30 071014014 Varbergs GIF FK (D2H) - Gnosjö IF (D3H) Påskbergsvallen konstgräs
2020-04-04 12:00 071014035 IF Böljan (D4H) - Waggeryds IK (D3H) Falkenbergs IP
2020-04-04 12:00 071014038 BK Astrio (D3H) - Öckerö IF (D3H) Kärlekens IP 3
2020-04-04 13:00 071014018 Laholms FK (D3H) - Stafsinge IF (D3H) Glänninge Park A