Spelprogram - Träningsmatcher Seniorer Göteborg Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIF Göteborg (D7H) AIF Göteborg(Föreningen) Röd, Röd, Röda
AIF Barrikaden (D4D) AIF Barrikaden(Föreningen) Vinröd, Svart, Vinröd
Alingsås KIK (D2D) Linus Oskarsson 0722005260 Blå, Blå, Vit
Alingsås KIK (D4D) Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Alvhems IK (D6H) Alvhems IK(Föreningen) blå, blå, blå
Angered BK (D3D) Angered BK(Föreningen)
Angered BK (D3H) Joel Sjöqvist 0735456244
Angered MBIK (D4H) Frankie Boakye 0739749088 Svart, Svart, Svarta
Annebergs IF (D6H) Annebergs IF(Föreningen) Blå, vita, Blå
Annedal FF (D7H) Annedal FF(Föreningen)
Askims IK (D3D) Jan Wärn 0708501915 Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (D4H) Lo Anttila Gröndahl 0730413790 Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (D2H) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Azalea BK (D6H) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Backatorp IF (D7H) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (HJ) Ulf Ljunggren 0707856455 Röd, Svart, Röd
Balltorps FF (D4H) Balltorps FF(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Bergsjö IF (D6H) Bergsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bergsjön SK (D7H) Bergsjön SK(Föreningen) blå, blå, blå
Bergums IF (D7H) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bjurslätts IF (D6H) Hans Johansson 0733472743 Vinröd, Vit, Vit
Björndammen/Öjersjö (D5H) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Björndammens BK (D5H) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Björkåsen (D7H) BK Björkåsen(Föreningen) Ljusblå, Blå, Ljusblå
BK Häcken (D2D) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK S:T Jakob (D6H) BK S:t Jakob(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
BK Skottfint (D6H) BK Skottfint(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Bollebygd/Olsfors (D6H) Bollebygds IF(Föreningen) Vit, blå, Vit
Brämaregårdens FC (D7H) Thomas Folkesson 0729686202 Orange, Svart, Vit
Brämhults IK (D2D) Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Chalmers Studentkårs IS (D6H) Chalmers Studentkårs IS(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Vita
Croatia Göteborg (D6H) Croatia Göteborg(Föreningen) mörkblå, vit, vit
Dalen/Krokslätts FF (D3H) Dalen/Krokslätts FF(Föreningen) Gul/Blå, Blå, Gul
Donsö IS (D5H) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Edet FK (D5H) Edet FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Edet FK/Göta BK (D4D) Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Eriksbergs IF (D2D) Roberto De Feo 0706898812 Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF (D4H) Josip Baric 0707612257 Blå/Vit, Blå, Blå
FC Bosona (D6H) FC Bosona(Föreningen) Vit, Ljusblå, Vit
FC Heden (D6H) FC Heden(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
FC Härlanda (D6H) FC Härlanda(Föreningen) svartvit (randig), svart, vit
FC Komarken (D4H) FC Komarken(Föreningen) Vit, Svart, Svart
FC Zalin (D7H) FC Zalin(Föreningen) Mörk blå , Mörk blå , Mörk blå
Finlandia/Pallo AIF (D3D) Christina Skogbäck 0723579792 Blå/vit, Blå, Blå
Finlandia/Pallo AIF (D5H) Kenneth Lindfors 0703828123 0703828123 Blå/vit, Blå, Blå
Floda BoIF (D5H) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Fröjdens FK (D6H) Fröjdens FK(Föreningen) Vinröd, Svart, Vinröd
Fässbergs IF (D5H) Fässbergs IF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
Förenad Turkisk Ungdom (D6H) Förenad Turkisk Ungdom(Föreningen) röd, röd, röd
Gamlestaden FF (D6H) Gamlestaden FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Geesguud UF (D7H) Geesguud UF(Föreningen) Limegröna, Svart, Svart
Gothenburg Celtic FC (D7H) Khalid Elouardi +46736391459 +46736391459 Grön Vit Rändiga, Vit, Vit
Guldhedens IK (D4H) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, vit
Gårda BK (D4H) Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Göta BK (D4H) Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Götaholms BK (D5H) Götaholms BK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Göteborgs City FF (D7H) Göteborgs City FF(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Göteborgs DFF (D1D) Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs FF (D1D) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs FF Herr (D4H) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs SIF (D3D) Göteborgs SIF(Föreningen) Röd, Svart, Röd(H), Svart(D)
Göteborgs SIF (D6H) Göteborgs SIF(Föreningen) Röd, Svart, Röd(H), Svart(D)
Hemsjö IF (D6H) Hemsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul-svart
Hermansby IF (D7H) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
HGH FC (D3D) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Hisingen FC (D5H) Hisingen FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (D2D) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hjuviks AIK (D6H) Hjuviks AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Mörkblå
Hovås Billdal IF (D2D) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (D5H) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Husie IF (D3D) Husie IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Hyssna IF (D6H) Hyssna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hällesåker IF (D6H) Hällesåker IF(Föreningen) gul, svart, gula
Hälsö BK (D6H) Hälsö BK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Härryda IF (D6H) Härryda IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Högaborg Kärralunds FC (D7H) Högaborg Kärralunds FC(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Hönö IS (D6H) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Mölndal Fotboll Joakim Karlsson Vit, Vit, Vita
IF Vardar/Makedonija (D5H) IF Vardar/Makedonija(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
IF Warta (D5H) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Väster (D4H) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (HJ) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Björkö (D4H) IFK Björkö(Föreningen) Grön, Vit, vit
IFK Göteborg (D4D) Cristian Loayza Barrios 0709769218 Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hindås (D4D) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Hindås (D7H) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Trollhättan (D4D) IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Valla (D4H) IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IK Kongahälla (D3D) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Virgo (D3D) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Virgo (D4H) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Västanå (D7H) IK Västanå(Föreningen)
IK Zenith (D2D) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (D4H) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
Inter Linné IF (D6H) Inter Linné IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Jitex Mölndal BK (DJ) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Johannebergs IF (D6H) Johannebergs IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Jonsereds IF (D4D) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (D4H) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kareby IS (D7H) Kareby IS(Föreningen) Röd, Blå, Röda
KF Velebit (D4H) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Knippla IK (D6H) Knippla IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Kode IF (D3D) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF (D4H) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kortedala IF (D3H) Kortedala IF(Föreningen) svart, svart, svart
Kungsbacka City FC (D5H) Kungsbacka City FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kungsbacka IF (D4H) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsladugårds BK (D5H) Nihal Behrens 0761760803 Vinröd, Vita, Vita
Kungälvs FF (DJ) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kållered SK (D4D) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kärra KIF (D4H) Jörgen Ahlman 0723066399 Gul, Blå, Gula
Landala IF (D6H) Landala IF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Landvetter IF 2003 (D2D) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Lekstorps IF (D6H) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerkils IF (D3D) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerkils IF (D3H) Mikael Andreasson 0793472725 Blå, Röd, Blå
Lerums IS (D3D) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (D4H) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P14) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lindome GIF (D3D) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (HJ) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungskile SK (D2D) Ljungskile SK Damfotboll (Föreningen)
Lundby IF (D7H) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Lunden Överås BK (D5H) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Lödöse Nygård IK (D1D) Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Menisken IF (D7H) Menisken IF(Föreningen) Röd, Grå, Grå
Mossens BK (D4D) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mossens BK (D5H) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF (D3D) Anders Bäckner 0703198174 Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (D4H) Anders Dahlstedt 0705855440 Gul, Svart, Gul
Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D5H) Mölnlycke-Sjövalla IS FK(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Vit
Nol IK (D4H) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Näsets SK (D3D) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK (D5H) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK (D1D) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (D2H) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Partille IF FK (D5H) Partille IF FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Partille IF SC (D7H) Partille IF SC(Föreningen) Rött, Vitt, Rött
Partille SC (D7H) Partille IF SC(Föreningen) Rött, Vitt, Rött
Pushers BK (D6H) Pushers BK(Föreningen) svart, svart, svart
Qviding FIF (D1H) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (HJ) Jonathan Berntsson 0768061777 Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P19) Jonathan Berntsson 0768061777 Vinröd, Vit, Vit
Rambergets SK (D7H) Rambergets SK(Föreningen) lila, Svart, Svarta
Real Maskin BK (D6H) Real Maskin BK(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
Romelanda UF (D5H) Björn Sjösvärd 0707897316 Gul, Svart, Gul/Svarta
Rävlanda AIS (D3D) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Rödbo IF (D7H) Rödbo IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sandarna BK (D4H) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjöviks SK (D6H) Sjöviks SK(Föreningen) Röd, Blå, Blå
SK Argo (D6H) SK Argo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Skepplanda BTK (D2D) Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
SKIF Semberija (D4H) Marko Babic 0768141408 blå, blå, blå
Skärhamns IK (D5H) Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Slottsskogen/Godhem IF (D7H) Slottsskogen/Godhem IF(Föreningen) VIT, VIT, VIT
Solängens BK (D7H) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenkullen GoIK (D4D) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (D2H) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Styrsö BK (D6H) Styrsö BK(Föreningen) Grönvit randig, Grön, Grön
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg (D6H) Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Sätila SK (D4H) Sätila SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (D2D) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Tjörns DFF (D3D) Tjörns DFF(Föreningen) svart, svart, svart
Tollereds IF (D2D) Tollereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Tollereds IF (D6H) Tollereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Torslanda IK (D3D) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (HJ) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trollhättans FK (D1D) Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trönninge IF (D2D) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Tynnered FC (D5H) Tynnered FC(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul/Svart
Ubbhults IF (D6H) Ubbhults IF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Utbynäs SK (D2D) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (D5H) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Vallens IF (D2D) Linnea Carlsson 0761889274 0761889274 Blå, Blå, Blå
Vallens IF (D5H) Mikael Backman 0303775522 0739713421 Blå, Blå, Blå
Vatra KIF (D6H) Vatra KIF(Föreningen)
Vrångö IF (D6H) Vrångö IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Värmdö IF (D3D) Värmdö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västkurd BK (D6H) Västkurd BK(Föreningen) Röd, Grön, Grön
Ytterby IS (D2D) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (D4H) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Älvsborg FF (D3D) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (D4H) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (D4D) Svante Larson 0303749732 0702469621 Vit/blå/blå
Älvängens IK (D5H) Niklas Tidstrand Vit/blå/blå
Öckerö IF (D2D) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (D3H) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Önnereds IK (D5H) Önnereds IK(Föreningen) Grön, Grön, Gröna
Ösets BK (D4D) Ösets BK(Föreningen) gul, svart, gul
Ösets BK (D7H) Florian Zuta 0733501403 gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-30 18:30 060906201 SKIF Semberija (D4H) - Bergsjö IF (D6H) 7 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-02-01 12:00 060906031 Fässbergs IF (D5H) - Styrsö BK (D6H) Åbyvallen 1 Konstgräs
2020-02-01 13:00 060906018 Hisingsbacka FC (D2D) - Alingsås KIK (D2D) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-02-01 13:00 060906063 Lerums IS (D3D) - HGH FC (D3D) 4 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-01 15:00 060906019 Hisingsbacka FC (D2D) - Alingsås KIK (D4D) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-02-01 15:00 060906100 Utbynäs SK (D5H) - Kungsladugårds BK (D5H) 2 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-02-06 20:00 060906141 IF Väster (D4H) - Önnereds IK (D5H) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-02-07 19:30 060906109 Askims IK (D4H) - Älvsborg FF (D4H) 1 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2020-02-08 11:00 060906148 Mossens BK (D5H) - Göteborgs FF Herr (D4H) 0 - 4 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-02-08 11:30 060906166 FC Komarken (D4H) - KF Velebit (D4H) 0 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2020-02-08 12:00 060906155 Lunden Överås BK (D5H) - Kortedala IF (D3H) 4 - 5 Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-02-08 12:30 060906222 IK Virgo (D3D) - IFK Göteborg (D4D) Inst. Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-02-08 12:45 060906054 Kode IF (D4H) - Skärhamns IK (D5H) 1 - 7 Kode IP 3 Konstgräs
2020-02-08 13:00 060906003 Älvängens IK (D5H) - Ytterby IS (D4H) 4 - 1 Älvevi 2 Konstgräs
2020-02-08 13:00 060906016 Hisingsbacka FC (D2D) - Lödöse Nygård IK (D1D) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-02-08 13:00 060906106 Björndammens BK (D5H) - Angered MBIK (D4H) 1 - 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2020-02-08 13:03 060906070 Finlandia/Pallo AIF (D3D) - IK Virgo (D3D) Inst. Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-02-08 13:30 060906121 FC Bosona (D6H) - IF Vardar/Makedonija (D5H) 1 - 5 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-02-08 14:00 060906122 Inter Linné IF (D6H) - AIF Göteborg (D7H) Heden 3 Konstgräs
2020-02-08 14:00 060906163 Hermansby IF (D7H) - Bjurslätts IF (D6H) 2 - 9 Kärnavallen 2 Konstgräs
2020-02-08 15:30 060906136 Eriksbergs IF (D4H) - Näsets SK (D5H) 4 - 4 Rosenhill
2020-02-09 13:00 060906190 Azalea BK (D6H) - Västkurd BK (D6H) 1 - 4 Heden 3 Konstgräs
2020-02-09 15:45 060906200 FC Zalin (D7H) - Tynnered FC (D5H) 2 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2020-02-11 20:00 060906033 IF Warta (D5H) - Fässbergs IF (D5H) 0 - 3 Bravida Arena
2020-02-12 17:45 060906246 Dalen/Krokslätts FF (D3H) - Guldhedens IK (D4H) 8 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2020-02-12 20:15 060906055 BK Skottfint (D6H) - Pushers BK (D6H) 1 - 1 Bravida Arena
2020-02-13 18:30 060906174 Bergsjö IF (D6H) - FC Bosona (D6H) 2 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-02-13 18:30 060906180 Balltorps FF (D4H) - Kungsbacka City FC (D5H) 3 - 2 Förbovallen 1
2020-02-13 18:30 060906204 Guldhedens IK (D4H) - Askims IK (D4H) 1 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-02-13 20:00 060906142 IF Väster (D4H) - SKIF Semberija (D4H) 2 - 3 Önneredsplan 1 Konstgräs
2020-02-13 20:15 060906041 SK Argo (D6H) - Götaholms BK (D5H) 1 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2020-02-15 11:00 060906032 Fässbergs IF (D5H) - Partille IF FK (D5H) Åbyvallen 1 Konstgräs
2020-02-15 12:00 060906115 Hällesåker IF (D6H) - Kungsladugårds BK (D5H) 0 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-02-15 12:00 060906156 Lunden Överås BK (D5H) - SKIF Semberija (D4H) 0 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-02-15 12:15 060906197 Eriksbergs IF (D4H) - Romelanda UF (D5H) Rosenhill
2020-02-15 12:30 060906026 IK Virgo (D3D) - Ösets BK (D4D) 3 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-02-15 13:00 060906004 Älvängens IK (D5H) - Kode IF (D4H) 5 - 6 Älvevi 2 Konstgräs
2020-02-15 13:00 060906023 Nol IK (D4H) - Sandarna BK (D4H) Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2020-02-15 13:00 060906040 Öckerö IF (D3H) - Gårda BK (D4H) Prästängen 1 Konstgräs
2020-02-15 13:00 060906105 Björndammens BK (D5H) - Gamlestaden FF (D6H) 2 - 1 Furulundsplan 1 Konstgräs
2020-02-15 13:00 060906206 Hönö IS (D6H) - Johannebergs IF (D6H) 3 - 3 Hönö Arena 1
2020-02-15 13:30 060906091 Bjurslätts IF (D6H) - Fröjdens FK (D6H) 1 - 0 Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-02-15 14:00 060906167 FC Komarken (D4H) - Kortedala IF (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2020-02-16 14:15 060906084 Götaholms BK (D5H) - Landala IF (D6H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-02-17 20:15 060906208 FC Heden (D6H) - Croatia Göteborg (D6H) 1 - 3 Heden 2 Konstgräs
2020-02-19 20:00 060906255 SKIF Semberija (D4H) - Västkurd BK (D6H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-02-20 20:00 060906223 Göteborgs City FF (D7H) - Menisken IF (D7H) 2 - 2 Heden 2 Konstgräs
2020-02-21 19:00 060906060 Landvetter IF 2003 (D2D) - Näsets SK (D3D) 5 - 3 Landvetter IP A-plan
2020-02-22 10:30 060906216 Knippla IK (D6H) - Torslanda IK (HJ) 0 - 3 Prästängen 1 Konstgräs
2020-02-22 12:00 060906117 Hällesåker IF (D6H) - Chalmers Studentkårs IS (D6H) Lindevi IP 3 Konstgräs
2020-02-22 12:00 060906126 Romelanda UF (D5H) - Edet FK (D5H) Romevi 3 Konstgräs
2020-02-22 12:15 060906196 Eriksbergs IF (D4H) - Nol IK (D4H) Rosenhill
2020-02-22 13:00 060906002 Älvängens IK (D4D) - Mölnlycke IF (D3D) 2 - 1 Älvevi 2 Konstgräs
2020-02-22 13:00 060906224 SKIF Semberija (D4H) - Jonsereds IF (D4H) 2 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-02-22 13:15 060906244 Hovås Billdal IF (D2D) - Göteborgs FF (D1D) Hovås Billdal Arena 1
2020-02-22 14:15 060906083 FC Bosona (D6H) - Utbynäs SK (D5H) 1 - 1 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-02-23 14:00 060906138 Landala IF (D6H) - Bjurslätts IF (D6H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-02-23 14:00 060906214 Tollereds IF (D6H) - Hemsjö IF (D6H) Flodala IP 3 KG
2020-02-23 14:30 060906012 IK Kongahälla (D3D) - Mossens BK (D4D) Kongevi 1 Konstgräs
2020-02-23 15:30 060906027 Ösets BK (D4D) - IK Virgo (D3D) Gröna Vallen 1
2020-02-23 16:00 060906186 Askims IK (D3D) - Stenkullen GoIK (D4D) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-02-23 17:00 060906008 Älvängens IK (D4D) - Kode IF (D3D) Älvevi 2 Konstgräs
2020-02-23 17:00 060906090 Lerums IS (D3D) - Eriksbergs IF (D2D) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-27 20:00 060906211 Göteborgs City FF (D7H) - FC Heden (D6H) Heden 2 Konstgräs
2020-02-27 20:00 060906245 Jitex Mölndal BK (DJ) - Onsala BK (D1D) Åbyvallen 1 Konstgräs
2020-02-28 19:30 060906116 Hällesåker IF (D6H) - Hermansby IF (D7H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-02-29 11:30 060906173 Bergsjö IF (D6H) - Kareby IS (D7H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-02-29 11:30 060906181 Balltorps FF (D4H) - Solängens BK (D7H) Förbovallen 1
2020-02-29 12:00 060906034 Fässbergs IF (D5H) - Floda BoIF (D5H) Åbyvallen 1 Konstgräs
2020-02-29 12:00 060906088 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - IFK Björkö (D4H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-02-29 12:00 060906125 Romelanda UF (D5H) - BK S:T Jakob (D6H) Romevi 3 Konstgräs
2020-02-29 12:00 060906157 Lunden Överås BK (D5H) - Mölnlycke IF (D4H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-02-29 12:00 060906191 Azalea BK (D6H) - Hälsö BK (D6H) Heden 3 Konstgräs
2020-02-29 12:00 060906210 Partille IF FK (D5H) - Angered MBIK (D4H) Lexby 2 Konstgräs
2020-02-29 12:15 060906086 Fröjdens FK (D6H) - Västkurd BK (D6H) Heden 2 Konstgräs
2020-02-29 12:15 060906203 Önnereds IK (D5H) - Nol IK (D4H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2020-02-29 12:30 060906028 IK Virgo (D3D) - Torslanda IK (D3D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-02-29 12:45 060906053 Kode IF (D4H) - IK Zenith (D4H) Kode IP 3 Konstgräs
2020-02-29 13:00 060906015 Hisingsbacka FC (D2D) - Brämhults IK (D2D) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-02-29 13:15 060906242 Hovås Billdal IF (D2D) - Näsets SK (D3D) Hovås Billdal Arena 1
2020-02-29 13:30 060906092 Bjurslätts IF (D6H) - Ösets BK (D7H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-02-29 14:00 060906129 IFK Hindås (D7H) - Hyssna IF (D6H) Fagervallen 2 Konstgräs
2020-02-29 14:00 060906168 FC Komarken (D4H) - Kärra KIF (D4H) Kongevi 1 Konstgräs
2020-02-29 14:30 060906258 Geesguud UF (D7H) - AIF Göteborg (D7H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-02-29 17:00 060906261 Utbynäs SK (D2D) - Baerum SK Kvinner (D3D) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-03-01 12:00 060906064 Lindome GIF (HJ) - Kungsbacka IF (D4H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-01 12:00 060906215 Tollereds IF (D6H) - Chalmers Studentkårs IS (D6H) Flodala IP 3 KG
2020-03-01 12:00 060906257 Vrångö IF (D6H) - Ubbhults IF (D6H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-01 13:30 060906095 Göteborgs FF (D1D) - Trollhättans FK (D1D) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-01 14:00 060906153 Tollereds IF (D2D) - Alingsås KIK (D2D) Flodala IP 3 KG
2020-03-01 14:15 060906251 Eriksbergs IF (D2D) - Tjörns DFF (D3D) Rosenhill
2020-03-01 15:15 060906236 Rödbo IF (D7H) - FC Zalin (D7H) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2020-03-01 16:00 060906061 Landvetter IF 2003 (D2D) - Lerums IS (D3D) Landvetter IP A-plan
2020-03-01 16:00 060906185 Askims IK (D3D) - Jonsereds IF (D4D) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-03-01 16:30 060906137 Gothenburg Celtic FC (D7H) - Alvhems IK (D6H) Heden 3 Konstgräs
2020-03-01 17:00 060906011 Älvängens IK (D4D) - IK Kongahälla (D3D) Inst. Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-03 20:00 060906234 Göteborgs City FF (D7H) - Knippla IK (D6H) Heden 4 Konstgräs
2020-03-04 19:00 060906182 Balltorps FF (D4H) - Västkurd BK (D6H) Förbovallen 1
2020-03-04 19:30 060906262 Öckerö IF (D2D) - Lindome GIF (D3D) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-04 20:15 060906132 Lundby IF (D7H) - BK Björkåsen (D7H) Bravida Arena
2020-03-05 19:30 060906069 Real Maskin BK (D6H) - Sjöviks SK (D6H) Kviberg 2 konstgräs
2020-03-05 20:15 060906042 SK Argo (D6H) - BK Skottfint (D6H) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-06 18:30 060906247 Stenkullen GoIK (D4D) - Jonsereds IF (D4D) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-06 19:00 060906059 Landvetter IF 2003 (D2D) - Vallens IF (D2D) Landvetter IP A-plan
2020-03-06 19:00 060906164 Hermansby IF (D7H) - Pushers BK (D6H) Kärnavallen 2 Konstgräs
2020-03-07 10:30 060906037 Älvsborg FF (D4H) - Lerkils IF (D3H) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-07 12:00 060906035 Fässbergs IF (D5H) - Götaholms BK (D5H) Åbyvallen 1 Konstgräs
2020-03-07 12:00 060906089 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Bergsjö IF (D6H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-03-07 12:00 060906113 IF Warta (D5H) - Floda BoIF (D5H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-07 12:00 060906118 Hällesåker IF (D6H) - Tollereds IF (D6H) Lindevi IP 3 Konstgräs
2020-03-07 12:00 060906124 Romelanda UF (D5H) - IF Warta (D5H) Romevi 3 Konstgräs
2020-03-07 12:00 060906158 Lunden Överås BK (D5H) - FC Komarken (D4H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-03-07 12:00 060906218 Partille IF FK (D5H) - Kärra KIF (D4H) Lexby 2 Konstgräs
2020-03-07 12:00 060906232 IF Vardar/Makedonija (D5H) - KF Velebit (D4H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-03-07 12:15 060906049 Fröjdens FK (D6H) - Hälsö BK (D6H) Heden 2 Konstgräs
2020-03-07 12:15 060906202 Önnereds IK (D5H) - Hönö IS (D6H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2020-03-07 12:45 060906052 Kode IF (D4H) - IFK Valla (D4H) Kode IP 3 Konstgräs
2020-03-07 13:00 060906005 Älvängens IK (D5H) - Vallens IF (D5H) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-07 13:00 060906014 Hisingsbacka FC (D2D) - Mossens BK (D4D) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-03-07 13:00 060906022 Nol IK (D4H) - Göta BK (D4H) Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2020-03-07 13:00 060906104 Björndammens BK (D5H) - FC Härlanda (D6H) Furulundsplan 1 Konstgräs
2020-03-07 13:00 060906249 Härryda IF (D6H) - Backatorp IF (D7H) Härryda 2 Konstgräs
2020-03-07 14:00 060906239 Vrångö IF (D6H) - Donsö IS (D5H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-07 14:15 060906077 FC Bosona (D6H) - Göteborgs SIF (D6H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-03-07 15:00 060906017 Älvängens IK (D4D) - Sävedalens IF (D2D) Inst. Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-07 15:15 060906243 Hovås Billdal IF (D2D) - Ytterby IS (D2D) Hovås Billdal Arena 1
2020-03-07 15:30 060906176 Eriksbergs IF (D4H) - Guldhedens IK (D4H) Rosenhill
2020-03-08 12:00 060906065 Lindome GIF (HJ) - IF Mölndal Fotboll Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-08 12:15 060906038 Gamlestaden FF (D6H) - Hjuviks AIK (D6H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-03-08 13:00 060906225 SKIF Semberija (D4H) - KF Velebit (D4H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-03-08 13:15 060906131 Inter Linné IF (D6H) - BK S:T Jakob (D6H) Heden 2 Konstgräs
2020-03-08 14:00 060906150 Landala IF (D6H) - AIF Göteborg (D7H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-08 14:00 060906154 Tollereds IF (D2D) - Ljungskile SK (D2D) Flodala IP 3 KG
2020-03-08 14:00 060906184 Askims IK (D3D) - Finlandia/Pallo AIF (D3D) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-03-08 14:15 060906145 Vatra KIF (D6H) - Rödbo IF (D7H) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2020-03-08 14:30 060906025 IK Kongahälla (D3D) - Mölnlycke IF (D3D) Kongevi 1 Konstgräs
2020-03-08 14:30 060906248 Lindome GIF (D3D) - IK Zenith (D2D) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-08 14:30 060906259 Angered BK (D3D) - IFK Trollhättan (D4D) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-03-08 16:30 060906102 Gothenburg Celtic FC (D7H) - Annedal FF (D7H) Heden 3 Konstgräs
2020-03-08 16:30 060906108 Brämaregårdens FC (D7H) - BK Björkåsen (D7H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-08 17:00 060906009 Älvängens IK (D4D) - IK Virgo (D3D) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-08 18:00 060906175 Kållered SK (D4D) - Ösets BK (D4D) Kållered Sportcenter 1
2020-03-08 18:15 060906189 Hovås Billdal IF (D5H) - Västkurd BK (D6H) Hovås Billdal Arena 1
2020-03-11 18:30 060906149 Mossens BK (D5H) - IK Virgo (D4H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-11 19:00 060906183 Balltorps FF (D4H) - Kungsbacka IF (D4H) Förbovallen 1
2020-03-11 20:15 060906043 SK Argo (D6H) - Gamlestaden FF (D6H) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-11 20:15 060906133 Lundby IF (D7H) - Azalea BK (D6H) Bravida Arena
2020-03-12 19:30 060906048 Real Maskin BK (D6H) - Göteborgs City FF (D7H) Kviberg 2 konstgräs
2020-03-12 20:00 060906198 FC Härlanda (D6H) - FC Heden (D6H) Heden 4 Konstgräs
2020-03-12 20:15 060906229 Chalmers Studentkårs IS (D6H) - Göteborgs SIF (D6H) Heden 2 Konstgräs
2020-03-13 18:45 060906264 KF Velebit (D4H) - Assyriska BK (D2H) Bravida Arena
2020-03-14 11:00 060906001 Älvängens IK (D4D) - Edet FK/Göta BK (D4D) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-14 11:00 060906050 Styrsö BK (D6H) - Fröjdens FK (D6H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2020-03-14 11:15 060906170 Slottsskogen/Godhem IF (D7H) - Johannebergs IF (D6H) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-14 11:30 060906172 Bergsjö IF (D6H) - Utbynäs SK (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-03-14 12:00 060906036 Fässbergs IF (D5H) - Tollereds IF (D6H) Eklandavallen Konstgräs 1
2020-03-14 12:00 060906074 Floda BoIF (D5H) - Nol IK (D4H) Flodala IP 3 KG
2020-03-14 12:00 060906111 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Mölnlycke IF (D4H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-03-14 12:00 060906123 Romelanda UF (D5H) - Vallens IF (D5H) Romevi 3 Konstgräs
2020-03-14 12:00 060906146 IF Warta (D5H) - IF Vardar/Makedonija (D5H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-14 12:00 060906219 Partille IF FK (D5H) - SKIF Semberija (D4H) Lexby 2 Konstgräs
2020-03-14 13:00 060906006 Älvängens IK (D5H) - FC Komarken (D4H) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-14 13:00 060906103 Björndammens BK (D5H) - BK Skottfint (D6H) Furulundsplan 1 Konstgräs
2020-03-14 13:00 060906159 Lunden Överås BK (D5H) - Kärra KIF (D4H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-03-14 13:00 060906253 BK Björkåsen (D7H) - Rambergets SK (D7H) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-14 13:30 060906093 Bjurslätts IF (D6H) - Bergums IF (D7H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-03-14 14:30 060906135 FC Bosona (D6H) - Rödbo IF (D7H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-03-14 14:45 060906062 Förenad Turkisk Ungdom (D6H) - Inter Linné IF (D6H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-14 14:45 060906252 Ösets BK (D7H) - Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg (D6H) Gröna Vallen 1
2020-03-14 15:00 060906178 Hjuviks AIK (D6H) - Backatorp IF (D7H) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-14 15:00 060906193 Öckerö IF (D2D) - Skepplanda BTK (D2D) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-15 12:00 060906066 Lindome GIF (HJ) - Azalea BK (D6H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-15 12:00 060906238 Vrångö IF (D6H) - Chalmers Studentkårs IS (D6H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-15 14:00 060906140 Landala IF (D6H) - Donsö IS (D5H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-15 14:15 060906072 Vatra KIF (D6H) - Hermansby IF (D7H) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2020-03-15 15:00 060906162 Älvängens IK (D5H) - Solängens BK (D7H) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-15 16:00 060906179 Croatia Göteborg (D6H) - SK Argo (D6H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-03-15 16:30 060906076 Brämaregårdens FC (D7H) - Gothenburg Celtic FC (D7H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-15 18:00 060906144 IF Väster (D4H) - Hönö IS (D6H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-15 18:00 060906263 Bergsjön SK (D7H) - FC Zalin (D7H) Kviberg 5 konstgräs
2020-03-15 18:15 060906260 Hovås Billdal IF (D5H) - Hällesåker IF (D6H) Hovås Billdal Arena 1
2020-03-17 18:30 060906265 Askims IK (D3D) - Kållered SK (D4D) Kobbegården Övre
2020-03-18 19:30 060906114 IF Warta (D5H) - Västkurd BK (D6H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-18 19:30 060906212 Göteborgs City FF (D7H) - Ösets BK (D7H) Heden 4 Konstgräs
2020-03-18 20:15 060906134 Lundby IF (D7H) - BK Skottfint (D6H) Bravida Arena
2020-03-19 18:30 060906010 Guldhedens IK (D4H) - Mossens BK (D5H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-19 19:30 060906047 Real Maskin BK (D6H) - Hjuviks AIK (D6H) Kviberg 2 konstgräs
2020-03-20 19:00 060906165 Hermansby IF (D7H) - IK Västanå (D7H) Kärnavallen 2 Konstgräs
2020-03-20 19:00 060906233 Värmdö IF (D3D) - Eriksbergs IF (D2D) Heden 3 Konstgräs
2020-03-21 10:00 060906269 Värmdö IF (D3D) - Lerkils IF (D3D) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-03-21 11:30 060906195 Bergsjö IF (D6H) - Rödbo IF (D7H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-03-21 12:00 060906075 Floda BoIF (D5H) - Mölnlycke IF (D4H) Flodala IP 3 KG
2020-03-21 12:00 060906119 Hällesåker IF (D6H) - Fässbergs IF (D5H) Lindevi IP 3 Konstgräs
2020-03-21 12:00 060906160 Lunden Överås BK (D5H) - Mossens BK (D5H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-03-21 12:00 060906221 Bergums IF (D7H) - Sjöviks SK (D6H) Bergumsvallen Konstgräs
2020-03-21 12:00 060906227 IF Vardar/Makedonija (D5H) - Förenad Turkisk Ungdom (D6H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-03-21 12:15 060906080 Götaholms BK (D5H) - Fröjdens FK (D6H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-03-21 12:30 060906177 IK Virgo (D3D) - AIF Barrikaden (D4D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-21 12:45 060906051 Kode IF (D4H) - Sandarna BK (D4H) Kode IP 3 Konstgräs
2020-03-21 13:00 060906007 Älvängens IK (D5H) - Kärra KIF (D4H) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-21 13:00 060906039 Öckerö IF (D3H) - Göteborgs FF Herr (D4H) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-21 13:00 060906098 Utbynäs SK (D5H) - Vallens IF (D5H) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-03-21 13:00 060906112 Kareby IS (D7H) - Vrångö IF (D6H) Kareby Hed
2020-03-21 13:00 060906226 SKIF Semberija (D4H) - Älvsborg FF (D4H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-03-21 13:00 060906266 Härryda IF (D6H) - Inter Linné IF (D6H) Härryda 2 Konstgräs
2020-03-21 13:15 060906057 Pushers BK (D6H) - Knippla IK (D6H) Heden 3 Konstgräs
2020-03-21 13:30 060906079 Göteborgs SIF (D6H) - Bjurslätts IF (D6H) Heden 2 Konstgräs
2020-03-21 14:15 060906241 BK Skottfint (D6H) - Rambergets SK (D7H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-03-21 15:00 060906194 Öckerö IF (D2D) - BK Häcken (D2D) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-21 15:00 060906240 Utbynäs SK (D2D) - Jitex Mölndal BK (DJ) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-03-21 15:30 060906268 Trönninge IF (D2D) - BK Häcken (D2D) Heden 2 Konstgräs
2020-03-21 15:30 060906270 Stenkullen GoIK (D4D) - Ösets BK (D4D) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-22 12:15 060906082 Gamlestaden FF (D6H) - Annedal FF (D7H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-03-22 14:00 060906139 Landala IF (D6H) - Kungsbacka City FC (D5H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-22 14:00 060906231 Göteborgs SIF (D3D) - Husie IF (D3D) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-03-22 14:15 060906071 Vatra KIF (D6H) - FC Bosona (D6H) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2020-03-22 14:15 060906250 Eriksbergs IF (D2D) - Lödöse Nygård IK (D1D) Rosenhill
2020-03-22 16:00 060906187 Askims IK (D3D) - Torslanda IK (D3D) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-03-22 16:00 060906228 Croatia Göteborg (D6H) - Hovås Billdal IF (D5H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-03-22 16:30 060906101 Gothenburg Celtic FC (D7H) - Annebergs IF (D6H) Heden 3 Konstgräs
2020-03-22 18:00 060906267 Högaborg Kärralunds FC (D7H) - BK Björkåsen (D7H) Heden 3 Konstgräs
2020-03-24 20:00 060906213 Göteborgs City FF (D7H) - Chalmers Studentkårs IS (D6H) Heden 4 Konstgräs
2020-03-24 20:15 060906235 Eriksbergs IF (D4H) - Jonsereds IF (D4H) Rosenhill
2020-03-25 19:30 060906120 Hällesåker IF (D6H) - BK Skottfint (D6H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-25 19:45 060906171 Slottsskogen/Godhem IF (D7H) - SK Argo (D6H) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-26 18:30 060906230 Backatorp IF (D7H) - IF Väster (HJ) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-26 19:00 060906205 Hönö IS (D6H) - Styrsö BK (D6H) Hönö Arena 1
2020-03-26 19:30 060906068 Lindome GIF (HJ) - Balltorps FF (D4H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-26 20:00 060906143 IF Väster (D4H) - IK Virgo (D4H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-28 11:00 060906271 Stenkullen GoIK (D4D) - Rävlanda AIS (D3D) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-28 12:00 060906087 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Guldhedens IK (D4H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-03-28 12:00 060906161 Lunden Överås BK (D5H) - Fässbergs IF (D5H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-03-28 12:00 060906209 Bergsjö IF (D6H) - IF Vardar/Makedonija (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2020-03-28 12:15 060906081 Götaholms BK (D5H) - Tynnered FC (D5H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2020-03-28 12:15 060906151 Fröjdens FK (D6H) - BK S:T Jakob (D6H) Heden 2 Konstgräs
2020-03-28 12:30 060906096 IK Virgo (D3D) - IFK Hindås (D4D) Inst. Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-28 13:00 060906021 Nol IK (D4H) - Kärra KIF (D4H) Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2020-03-28 13:00 060906097 Utbynäs SK (D5H) - Partille IF SC (D7H) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-03-28 13:00 060906169 FC Komarken (D4H) - Sandarna BK (D4H) Kareby Hed
2020-03-28 13:00 060906254 BK Björkåsen (D7H) - Rödbo IF (D7H) Ruddalen 2 Konstgräs
2020-03-28 14:00 060906128 IFK Hindås (D7H) - Bollebygd/Olsfors (D6H) Fagervallen 2 Konstgräs
2020-03-28 14:15 060906020 Qviding FIF (P19) - Gårda BK (D4H) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-03-28 14:15 060906078 FC Bosona (D6H) - Johannebergs IF (D6H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2020-03-28 15:00 060906192 Öckerö IF (D2D) - Göteborgs FF (D1D) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-28 17:15 060906199 Inter Linné IF (D6H) - FC Härlanda (D6H) Heden 2 Konstgräs
2020-03-29 12:00 060906237 Vrångö IF (D6H) - Knippla IK (D6H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-29 14:00 060906152 Tollereds IF (D2D) - Älvängens IK (D4D) Flodala IP 3 KG
2020-03-29 14:15 060906085 Vatra KIF (D6H) - Västkurd BK (D6H) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2020-03-29 16:00 060906188 Askims IK (D3D) - IK Kongahälla (D3D) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-04-04 13:00 060906127 IFK Hindås (D7H) - Sjöviks SK (D6H) Fagervallen 2 Konstgräs