Spelprogram - P 14 B-slutspel

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Sport P 05 Svart Fredrik Tidman 0702748662 Gul/Svart/Gul/svart
Eskilstuna Södra FF P05 svart Dennis Andersson 0765542040 Gul/Svart/Svart/Svarta
Hargs BK P 05 Markus Landin 0708450982 Blå/Blå/Blå
IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis Anders Jäger 0737737420 Vit/Blå/Vit
IK Viljan Strängnäs P05 Vit Tobias Staaf 0700913630 Blå/Blå/Blå
Syrianska FC P13 Röd Daniel Aydogan 0703939369 Röd/GUL randig /Röd/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2019-06-29 11:00 160323001 BK Sport P 05 Svart - Hargs BK P 05 5 - 6 Ekängens IP
2019-06-30 00:00 160323002 Syrianska FC P13 Röd - Eskilstuna Södra FF P05 svart 0 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
Augusti
2019-08-17 11:00 160323004 Eskilstuna Södra FF P05 svart - BK Sport P 05 Svart 8 - 0 Skogsängens IP
2019-08-18 15:00 160323006 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Syrianska FC P13 Röd 4 - 2 Larslunda IP
2019-08-21 18:00 160323005 IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis - Hargs BK P 05 5 - 3 Rosvalla IP F1
2019-08-24 11:00 160323009 Hargs BK P 05 - Syrianska FC P13 Röd 4 - 1 Krikonbacken
2019-08-24 13:00 160323008 Eskilstuna Södra FF P05 svart - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 14 - 5 Skogsängens IP A
2019-08-25 16:00 160323007 BK Sport P 05 Svart - IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis 3 - 6 Ekängens IP
2019-08-31 10:30 160323003 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis 5 - 3 Larslunda IP
2019-08-31 11:00 160323012 Hargs BK P 05 - Eskilstuna Södra FF P05 svart 3 - 6 Krikonbacken
September
2019-09-01 13:00 160323010 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - BK Sport P 05 Svart 9 - 3 Larslunda IP
2019-09-01 14:30 160323011 Syrianska FC P13 Röd - IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis 2 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-08 11:00 160323013 BK Sport P 05 Svart - Syrianska FC P13 Röd 8 - 4 Ekängens IP
2019-09-08 14:00 160323014 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Hargs BK P 05 3 - 3 Larslunda IP
2019-09-08 17:00 160323015 IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis - Eskilstuna Södra FF P05 svart 2 - 4 Rosvalla IP KG C
2019-09-14 11:00 160323016 Hargs BK P 05 - BK Sport P 05 Svart 4 - 1 Krikonbacken
2019-09-14 11:00 160323017 Eskilstuna Södra FF P05 svart - Syrianska FC P13 Röd 8 - 6 Skogsängens IP
2019-09-15 11:00 160323018 IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 1 - 3 Rosvalla IP KG B
2019-09-19 17:30 160323020 Hargs BK P 05 - IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis 5 - 8 Krikonbacken
2019-09-19 17:45 160323019 BK Sport P 05 Svart - Eskilstuna Södra FF P05 svart 5 - 4 Ekängens IP
2019-09-21 13:00 160323021 Syrianska FC P13 Röd - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 3 - 2 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-22 15:00 160323023 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Eskilstuna Södra FF P05 svart 1 - 11 Larslunda IP
2019-09-22 15:00 160323024 Syrianska FC P13 Röd - Hargs BK P 05 7 - 4 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-22 16:00 160323022 IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis - BK Sport P 05 Svart 4 - 3 Rosvalla IP KG C
2019-09-28 11:00 160323027 Eskilstuna Södra FF P05 svart - Hargs BK P 05 11 - 1 Skogsängens IP
2019-09-29 11:00 160323025 BK Sport P 05 Svart - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 8 - 5 Ekängens IP
2019-09-29 17:00 160323026 IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis - Syrianska FC P13 Röd 2 - 0 Rosvalla IP KG C
Oktober
2019-10-05 11:00 160323029 Hargs BK P 05 - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 2 - 3 Krikonbacken
2019-10-05 15:00 160323030 Eskilstuna Södra FF P05 svart - IFK Nyköping P05 /Nyköpings Bis 11 - 1 Skogsängens IP
2019-10-06 13:00 160323028 Syrianska FC P13 Röd - BK Sport P 05 Svart 6 - 1 Brunnsängs Idrottsplats