Spelprogram - Division 6 Sydöstra Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 13:00 160126001 Nya Södertälje KFF - Trosa-Vagnhärad SK U 7 - 1 Geneta Sportfält
2019-04-28 15:00 160126002 Hölö-Mörkö IF - Al Salam SK 1 - 1 Ljungbackens IP
2019-04-28 16:30 160126004 Enhörna IF U - Torshälla-Nyby IS 5 - 3 Friluftsgården, Enhörna
2019-04-28 17:00 160126005 Västerljungs IF - Fogdö IF 0 - 5 Norrbyvallen
2019-04-29 19:00 160126003 Pershagens SK - Nävekvarns GoIF 0 - 1 Pershagens IP
2019-04-29 19:30 160126006 Södertälje FK U - IFK Mariefred 6 - 3 Östertälje IP
Maj
2019-05-03 19:00 160126010 Torshälla-Nyby IS - Södertälje FK U 2 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-05-03 19:00 160126011 IFK Mariefred - Nya Södertälje KFF 7 - 3 Hammarens IP
2019-05-04 15:00 160126007 Fogdö IF - Hölö-Mörkö IF 4 - 1 Fogdö IP
2019-05-05 17:00 160126008 Nävekvarns GoIF - Enhörna IF U 2 - 1 Hyttvallen
2019-05-05 18:00 160126009 Al Salam SK - Pershagens SK 2 - 0 Fröslunda IP
2019-05-06 19:00 160126012 Trosa-Vagnhärad SK U - Västerljungs IF 1 - 0 Häradsvallen KG
2019-05-11 15:00 160126013 Fogdö IF - Trosa-Vagnhärad SK U 1 - 5 Fogdö IP
2019-05-12 13:00 160126014 Nya Södertälje KFF - Torshälla-Nyby IS 0 - 4 Geneta Sportfält
2019-05-12 13:00 160126018 Södertälje FK U - Nävekvarns GoIF 3 - 2 Östertälje IP
2019-05-12 14:00 160126015 Pershagens SK - Hölö-Mörkö IF 5 - 3 Pershagens IP
2019-05-12 16:00 160126016 Enhörna IF U - Al Salam SK 1 - 2 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-12 17:00 160126017 Västerljungs IF - IFK Mariefred 0 - 3 Norrbyvallen
2019-05-15 19:30 160126024 IFK Mariefred - Fogdö IF 3 - 3 Hammarens IP
2019-05-17 19:00 160126019 Nävekvarns GoIF - Nya Södertälje KFF 3 - 0 Hyttvallen
2019-05-17 19:00 160126021 Torshälla-Nyby IS - Västerljungs IF 3 - 3 Torshargs Idrottsplats
2019-05-19 14:00 160126023 Pershagens SK - Enhörna IF U 3 - 2 Pershagens IP
2019-05-19 15:00 160126020 Hölö-Mörkö IF - Trosa-Vagnhärad SK U 7 - 0 Hölö Idrottsplats
2019-05-19 18:00 160126022 Al Salam SK - Södertälje FK U 2 - 2 Fröslunda IP
2019-05-24 19:00 160126028 Enhörna IF U - Hölö-Mörkö IF 0 - 2 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-25 14:00 160126026 Torshälla-Nyby IS - Fogdö IF 3 - 4 Torshargs Idrottsplats
2019-05-25 15:00 160126025 Trosa-Vagnhärad SK U - IFK Mariefred 1 - 3 Häradsvallen
2019-05-26 13:00 160126027 Nya Södertälje KFF - Al Salam SK 0 - 5 Geneta Sportfält
2019-05-26 17:00 160126029 Västerljungs IF - Nävekvarns GoIF 1 - 2 Norrbyvallen
2019-05-29 19:00 160126033 Hölö-Mörkö IF - IFK Mariefred 3 - 4 Hölö Idrottsplats
2019-05-29 19:15 160126032 Nävekvarns GoIF - Fogdö IF 3 - 0 Hyttvallen
2019-05-30 20:00 160126035 Pershagens SK - Nya Södertälje KFF 6 - 0 Pershagens IP
Juni
2019-06-01 15:00 160126037 Fogdö IF - Al Salam SK 3 - 2 Fogdö IP
2019-06-02 13:00 160126040 Södertälje FK U - Hölö-Mörkö IF 2 - 5 Östertälje IP B
2019-06-02 13:00 160126041 Nya Södertälje KFF - Enhörna IF U 1 - 5 Geneta Sportfält
2019-06-02 14:00 160126039 IFK Mariefred - Torshälla-Nyby IS 3 - 2 Hammarens IP
2019-06-02 17:00 160126042 Västerljungs IF - Pershagens SK 2 - 1 Norrbyvallen
2019-06-03 19:00 160126038 Trosa-Vagnhärad SK U - Nävekvarns GoIF 1 - 2 Häradsvallen KG
2019-06-05 19:00 160126034 Al Salam SK - Västerljungs IF 2 - 1 Fröslunda IP
2019-06-06 19:00 160126045 Nävekvarns GoIF - IFK Mariefred 1 - 4 Hyttvallen
2019-06-09 12:00 160126047 Södertälje FK U - Nya Södertälje KFF 2 - 0 Östertälje IP B
2019-06-09 14:00 160126048 Pershagens SK - Fogdö IF 1 - 4 Pershagens IP
2019-06-09 15:00 160126044 Hölö-Mörkö IF - Torshälla-Nyby IS 1 - 2 Hölö Idrottsplats
2019-06-09 16:00 160126046 Enhörna IF U - Västerljungs IF 3 - 3 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-09 18:00 160126043 Al Salam SK - Trosa-Vagnhärad SK U 7 - 1 Fröslunda IP
2019-06-12 19:00 160126050 Trosa-Vagnhärad SK U - Pershagens SK 2 - 0 Häradsvallen
2019-06-12 20:00 160126036 Enhörna IF U - Södertälje FK U 1 - 3 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-14 19:00 160126049 Torshälla-Nyby IS - Nävekvarns GoIF 2 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-06-14 19:00 160126052 IFK Mariefred - Al Salam SK 4 - 3 Hammarens IP
2019-06-15 15:00 160126054 Fogdö IF - Enhörna IF U 0 - 2 Fogdö IP
2019-06-16 13:00 160126051 Nya Södertälje KFF - Hölö-Mörkö IF 1 - 3 Geneta Sportfält
2019-06-16 17:00 160126053 Västerljungs IF - Södertälje FK U 2 - 2 Norrbyvallen
2019-06-19 19:00 160126056 Hölö-Mörkö IF - Nävekvarns GoIF 1 - 1 Hölö Idrottsplats
2019-06-19 19:30 160126059 Enhörna IF U - Trosa-Vagnhärad SK U 4 - 1 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-23 11:00 160126060 Södertälje FK U - Fogdö IF 4 - 4 Östertälje IP B
2019-06-23 13:00 160126057 Nya Södertälje KFF - Västerljungs IF 2 - 5 Geneta Sportfält
2019-06-23 19:00 160126055 Al Salam SK - Torshälla-Nyby IS 3 - 3 Fröslunda IP
2019-06-25 20:00 160126058 Pershagens SK - IFK Mariefred 1 - 1 Pershagens IP
2019-06-26 19:00 160126061 Trosa-Vagnhärad SK U - Södertälje FK U 1 - 4 Häradsvallen
2019-06-28 19:00 160126062 Nävekvarns GoIF - Al Salam SK 1 - 3 Hyttvallen
2019-06-28 19:00 160126063 IFK Mariefred - Enhörna IF U 1 - 7 Hammarens IP
2019-06-28 19:00 160126064 Torshälla-Nyby IS - Pershagens SK 5 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-06-29 15:00 160126065 Fogdö IF - Nya Södertälje KFF 5 - 2 Fogdö IP
2019-06-30 17:00 160126066 Västerljungs IF - Hölö-Mörkö IF 3 - 0 Norrbyvallen
Juli
2019-07-03 19:00 160126070 Nävekvarns GoIF - Pershagens SK 2 - 1 Hyttvallen
2019-07-05 19:00 160126067 IFK Mariefred - Södertälje FK U 1 - 6 Hammarens IP
2019-07-05 19:00 160126071 Torshälla-Nyby IS - Enhörna IF U 6 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-07-06 15:00 160126068 Trosa-Vagnhärad SK U - Nya Södertälje KFF 1 - 2 Häradsvallen
2019-07-06 15:00 160126069 Fogdö IF - Västerljungs IF 1 - 1 Fogdö IP
2019-07-07 18:00 160126072 Al Salam SK - Hölö-Mörkö IF 5 - 0 Årby IP A
2019-07-10 19:00 160126031 Torshälla-Nyby IS - Trosa-Vagnhärad SK U 9 - 3 Torshargs Idrottsplats
2019-07-10 19:30 160126030 Södertälje FK U - Pershagens SK 4 - 3 Östertälje IP B
2019-07-14 13:00 160126074 Södertälje FK U - Torshälla-Nyby IS 0 - 3 Östertälje IP B
2019-07-14 13:00 160126075 Nya Södertälje KFF - IFK Mariefred 3 - 3 Geneta Sportfält
2019-07-14 14:00 160126076 Pershagens SK - Al Salam SK 3 - 5 Pershagens IP
2019-07-14 15:00 160126073 Hölö-Mörkö IF - Fogdö IF 0 - 3 Hölö Idrottsplats
Augusti
2019-08-09 19:00 160126079 Nävekvarns GoIF - Södertälje FK U 1 - 1 Hyttvallen
2019-08-09 19:00 160126080 IFK Mariefred - Västerljungs IF 2 - 2 Hammarens IP
2019-08-11 12:00 160126083 Torshälla-Nyby IS - Nya Södertälje KFF 10 - 2 Torshargs Idrottsplats
2019-08-11 15:00 160126084 Trosa-Vagnhärad SK U - Fogdö IF 0 - 2 Häradsvallen
2019-08-11 18:00 160126081 Al Salam SK - Enhörna IF U 3 - 3 Fröslunda IP
2019-08-17 15:00 160126087 Fogdö IF - IFK Mariefred 2 - 7 Fogdö IP
2019-08-18 13:00 160126088 Nya Södertälje KFF - Nävekvarns GoIF 0 - 2 Geneta Sportfält
2019-08-18 13:00 160126090 Södertälje FK U - Al Salam SK 2 - 2 Östertälje IP B
2019-08-18 15:00 160126086 Trosa-Vagnhärad SK U - Hölö-Mörkö IF 2 - 1 Häradsvallen
2019-08-18 16:00 160126085 Enhörna IF U - Pershagens SK 1 - 1 Friluftsgården, Enhörna
2019-08-18 17:00 160126089 Västerljungs IF - Torshälla-Nyby IS 3 - 5 Norrbyvallen
2019-08-23 18:30 160126093 Nävekvarns GoIF - Västerljungs IF 1 - 4 Hyttvallen
2019-08-23 19:00 160126096 IFK Mariefred - Trosa-Vagnhärad SK U 9 - 2 Hammarens IP
2019-08-24 13:00 160126095 Pershagens SK - Södertälje FK U 1 - 0 Pershagens IP
2019-08-24 15:00 160126092 Fogdö IF - Torshälla-Nyby IS 3 - 4 Fogdö IP
2019-08-25 15:00 160126094 Hölö-Mörkö IF - Enhörna IF U 2 - 1 Hölö Idrottsplats
2019-08-25 16:00 160126091 Al Salam SK - Nya Södertälje KFF 5 - 1 Fröslunda IP
2019-08-28 19:45 160126102 Södertälje FK U - Enhörna IF U 3 - 3 Östertälje IP B
2019-08-30 19:00 160126100 IFK Mariefred - Hölö-Mörkö IF 3 - 0 Hammarens IP
2019-08-31 15:00 160126097 Fogdö IF - Nävekvarns GoIF 0 - 2 Fogdö IP
2019-08-31 15:00 160126101 Trosa-Vagnhärad SK U - Torshälla-Nyby IS 0 - 2 Häradsvallen
September
2019-09-01 13:00 160126098 Nya Södertälje KFF - Pershagens SK 0 - 3 Geneta Sportfält
2019-09-01 17:00 160126099 Västerljungs IF - Al Salam SK 0 - 8 Norrbyvallen
2019-09-04 19:00 160126077 Västerljungs IF - Trosa-Vagnhärad SK U 1 - 1 Häradsvallen KG
2019-09-04 19:30 160126078 Enhörna IF U - Nävekvarns GoIF 2 - 1 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-05 19:00 160126082 Hölö-Mörkö IF - Pershagens SK 1 - 2 Hölö Idrottsplats
2019-09-06 18:30 160126104 Torshälla-Nyby IS - IFK Mariefred 1 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-09-07 15:00 160126108 Al Salam SK - Fogdö IF 6 - 1 Årby IP A
2019-09-08 14:00 160126106 Pershagens SK - Västerljungs IF 3 - 0 Pershagens IP
2019-09-08 15:00 160126105 Hölö-Mörkö IF - Södertälje FK U 2 - 2 Hölö Idrottsplats
2019-09-08 17:00 160126103 Nävekvarns GoIF - Trosa-Vagnhärad SK U 1 - 2 Hyttvallen
2019-09-08 18:30 160126107 Enhörna IF U - Nya Södertälje KFF 3 - 3 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-13 19:00 160126112 IFK Mariefred - Nävekvarns GoIF 7 - 0 Hammarens IP
2019-09-13 19:00 160126114 Torshälla-Nyby IS - Hölö-Mörkö IF 7 - 1 Torshargs Idrottsplats
2019-09-14 15:00 160126110 Fogdö IF - Pershagens SK 2 - 3 Fogdö IP
2019-09-15 13:00 160126109 Nya Södertälje KFF - Södertälje FK U 2 - 1 Geneta Sportfält
2019-09-15 15:00 160126111 Trosa-Vagnhärad SK U - Al Salam SK 2 - 0 Häradsvallen
2019-09-15 17:00 160126113 Västerljungs IF - Enhörna IF U 3 - 1 Norrbyvallen
2019-09-21 15:00 160126117 Al Salam SK - IFK Mariefred 7 - 0 Årby IP A
2019-09-22 13:00 160126120 Södertälje FK U - Västerljungs IF 7 - 1 Östertälje IP B
2019-09-22 15:00 160126115 Hölö-Mörkö IF - Nya Södertälje KFF 0 - 2 Hölö Idrottsplats
2019-09-22 17:00 160126118 Nävekvarns GoIF - Torshälla-Nyby IS 4 - 1 Hyttvallen
2019-09-22 17:00 160126119 Enhörna IF U - Fogdö IF 1 - 5 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-27 19:00 160126122 Torshälla-Nyby IS - Al Salam SK 1 - 0 Torshargs Idrottsplats
2019-09-27 19:00 160126125 IFK Mariefred - Pershagens SK 5 - 2 Hammarens IP
2019-09-28 15:00 160126121 Fogdö IF - Södertälje FK U 1 - 0 Vasavallen KG
2019-09-28 15:00 160126123 Trosa-Vagnhärad SK U - Enhörna IF U 5 - 0 Häradsvallen
2019-09-29 17:00 160126124 Nävekvarns GoIF - Hölö-Mörkö IF 1 - 3 Hyttvallen
2019-09-29 17:00 160126126 Västerljungs IF - Nya Södertälje KFF 1 - 3 Norrbyvallen
Oktober
2019-10-02 20:00 160126116 Pershagens SK - Trosa-Vagnhärad SK U 4 - 1 Brunnsängs IP KG
2019-10-06 13:00 160126127 Nya Södertälje KFF - Fogdö IF 0 - 4 Geneta Sportfält
2019-10-06 13:00 160126128 Södertälje FK U - Trosa-Vagnhärad SK U 2 - 1 Östertälje IP
2019-10-06 13:00 160126129 Enhörna IF U - IFK Mariefred 0 - 6 Friluftsgården, Enhörna
2019-10-06 13:00 160126130 Pershagens SK - Torshälla-Nyby IS 5 - 0 Pershagens IP
2019-10-06 13:00 160126131 Al Salam SK - Nävekvarns GoIF 4 - 1 Ekängens IP A
2019-10-06 13:00 160126132 Hölö-Mörkö IF - Västerljungs IF 3 - 2 Hölö Idrottsplats