Spelprogram - Division 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AC Primavera AC Primavera(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Afrikansk FC Afrikansk FC(Föreningen) Blå och vit, Blå och vit, Blå eller Vit
IFK Nyköping Jeremias Varas 0700230533 Vit, Blå, Vit
IK Viljan Strängnäs IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Katrineholms SK FK Lars Pettersson 0708701313 Svart/Svart/Svart
Malmköpings IF Kjell Pettersson 0768896740 Svart, Svart, Gula
Nykvarns SK Peter Sunnergren 0703907939 Blå, Blå, Blå
Oxelösunds IK Oxelösunds IK(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Runtuna IK Runtuna IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Södertälje FF Oktay Izgin 0735365757 Blå, blå, blå
Triangelns IK Leif Edeborg 016424682 0706212985 Grön, Svarta, Svarta
Ärla IF Joakim Granberg 016143010 0707517600 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-18 19:00 160101002 Ärla IF - Nykvarns SK 0 - 0 Årby IP KG
2019-04-19 13:00 160101005 Oxelösunds IK - Runtuna IK 4 - 1 Ramdalens IP
2019-04-19 14:00 160101004 AC Primavera - IK Viljan Strängnäs 0 - 2 Ekängens IP KG
2019-04-19 14:00 160101006 IFK Nyköping - Malmköpings IF 1 - 2 Rosvalla IP
2019-04-20 15:00 160101001 Afrikansk FC - Katrineholms SK FK 1 - 2 Geneta Sportfält
2019-04-22 16:00 160101003 Triangelns IK - Södertälje FF 2 - 0 Mesta IP
2019-04-26 19:00 160101011 Malmköpings IF - Afrikansk FC 6 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-04-27 11:30 160101007 Runtuna IK - Ärla IF 2 - 1 Rosvalla IP KG A
2019-04-27 15:00 160101009 Nykvarns SK - Triangelns IK 1 - 5 Nykvarns IP
2019-04-27 15:00 160101010 IK Viljan Strängnäs - IFK Nyköping 2 - 2 Vasavallen KG
2019-04-27 15:00 160101012 Katrineholms SK FK - Oxelösunds IK 5 - 1 Backavallen
2019-04-29 19:30 160101008 Södertälje FF - AC Primavera 0 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
Maj
2019-05-03 18:45 160101018 IFK Nyköping - Södertälje FF 8 - 0 Folkungavallen
2019-05-03 19:00 160101015 Triangelns IK - Ärla IF 5 - 2 Mesta IP
2019-05-03 19:00 160101016 AC Primavera - Nykvarns SK 2 - 0 Ekängens IP KG
2019-05-03 19:00 160101017 Oxelösunds IK - Malmköpings IF 0 - 2 Ramdalens IP
2019-05-04 15:00 160101013 Runtuna IK - Katrineholms SK FK 2 - 0 Runavallen
2019-05-04 15:00 160101014 Afrikansk FC - IK Viljan Strängnäs 2 - 3 Östertälje IP
2019-05-10 19:00 160101020 Ärla IF - Katrineholms SK FK 1 - 2 Åsborgen
2019-05-10 19:00 160101023 Triangelns IK - AC Primavera 2 - 1 Mesta IP
2019-05-10 19:00 160101024 Malmköpings IF - Runtuna IK 3 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-11 15:00 160101021 IK Viljan Strängnäs - Oxelösunds IK 3 - 0 Vasavallen A
2019-05-11 15:00 160101022 Nykvarns SK - IFK Nyköping 0 - 4 Nykvarns IP
2019-05-13 19:30 160101019 Södertälje FF - Afrikansk FC 5 - 1 Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-15 19:00 160101028 AC Primavera - Ärla IF 4 - 0 Skogsängens IP
2019-05-17 19:00 160101026 Runtuna IK - IK Viljan Strängnäs 1 - 5 Runavallen
2019-05-17 19:00 160101029 Oxelösunds IK - Södertälje FF 4 - 2 Ramdalens IP
2019-05-17 19:15 160101030 IFK Nyköping - Triangelns IK 6 - 1 Folkungavallen
2019-05-18 15:00 160101027 Afrikansk FC - Nykvarns SK 4 - 1 Östertälje IP
2019-05-19 17:00 160101025 Katrineholms SK FK - Malmköpings IF 3 - 5 Backavallen
2019-05-24 19:00 160101033 Ärla IF - Malmköpings IF 1 - 3 Åsborgen
2019-05-24 19:00 160101035 Triangelns IK - Afrikansk FC 0 - 1 Mesta IP
2019-05-24 19:00 160101036 AC Primavera - IFK Nyköping 4 - 4 Skogsängens IP
2019-05-25 15:00 160101031 IK Viljan Strängnäs - Katrineholms SK FK 4 - 2 Vasavallen A
2019-05-25 15:00 160101034 Nykvarns SK - Oxelösunds IK 1 - 1 Nykvarns IP
2019-05-27 19:30 160101032 Södertälje FF - Runtuna IK 0 - 1 Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-30 14:00 160101040 IFK Nyköping - Ärla IF 4 - 0 Folkungavallen
2019-05-30 17:30 160101041 Afrikansk FC - AC Primavera 3 - 3 Östertälje IP
2019-05-31 19:00 160101037 Runtuna IK - Nykvarns SK 4 - 1 Runavallen
2019-05-31 19:00 160101039 Malmköpings IF - IK Viljan Strängnäs 0 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-31 19:00 160101042 Oxelösunds IK - Triangelns IK 1 - 1 Ramdalens IP
Juni
2019-06-01 15:00 160101038 Katrineholms SK FK - Södertälje FF 3 - 1 Backavallen
2019-06-02 14:00 160101047 IFK Nyköping - Afrikansk FC 1 - 2 Folkungavallen
2019-06-04 19:00 160101044 Ärla IF - IK Viljan Strängnäs 0 - 3 Åsborgen
2019-06-04 19:00 160101046 AC Primavera - Oxelösunds IK 2 - 1 Skogsängens IP
2019-06-04 19:00 160101048 Triangelns IK - Runtuna IK 4 - 0 Mesta IP
2019-06-04 19:30 160101045 Södertälje FF - Malmköpings IF 3 - 8 Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-06 15:00 160101043 Nykvarns SK - Katrineholms SK FK 0 - 6 Nykvarns IP
2019-06-07 19:00 160101053 Oxelösunds IK - IFK Nyköping 2 - 8 Ramdalens IP
2019-06-07 19:00 160101054 Runtuna IK - AC Primavera 1 - 7 Runavallen
2019-06-08 15:00 160101049 IK Viljan Strängnäs - Södertälje FF 7 - 1 Vasavallen A
2019-06-08 15:00 160101051 Afrikansk FC - Ärla IF 2 - 0 Östertälje IP
2019-06-09 17:00 160101050 Katrineholms SK FK - Triangelns IK 4 - 6 Backavallen
2019-06-09 17:00 160101052 Malmköpings IF - Nykvarns SK 4 - 0 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-12 19:00 160101059 AC Primavera - Katrineholms SK FK 3 - 0 Skogsängens IP
2019-06-14 19:00 160101056 Ärla IF - Södertälje FF 2 - 3 Åsborgen
2019-06-14 19:00 160101058 Triangelns IK - Malmköpings IF 3 - 1 Mesta IP
2019-06-15 15:00 160101057 Afrikansk FC - Oxelösunds IK 4 - 0 Östertälje IP
2019-06-15 17:00 160101060 IFK Nyköping - Runtuna IK 5 - 1 Folkungavallen
2019-06-19 19:00 160101066 Oxelösunds IK - Ärla IF 0 - 2 Ramdalens IP
2019-06-20 19:00 160101063 Malmköpings IF - AC Primavera 4 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-20 19:00 160101064 IK Viljan Strängnäs - Triangelns IK 1 - 0 Vasavallen A
2019-06-23 17:00 160101061 Katrineholms SK FK - IFK Nyköping 2 - 3 Backavallen
2019-06-24 19:30 160101062 Södertälje FF - Nykvarns SK 5 - 2 Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-24 19:30 160101065 Runtuna IK - Afrikansk FC 2 - 4 Runavallen
2019-06-28 19:00 160101067 Malmköpings IF - IFK Nyköping 0 - 8 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-28 19:00 160101069 Runtuna IK - Oxelösunds IK 6 - 5 Runavallen
2019-06-29 15:00 160101068 Katrineholms SK FK - Afrikansk FC 3 - 4 Backavallen
2019-06-29 15:00 160101071 IK Viljan Strängnäs - AC Primavera 3 - 4 Vasavallen A
2019-06-29 15:00 160101072 Nykvarns SK - Ärla IF 0 - 1 Nykvarns IP
Juli
2019-07-01 19:30 160101070 Södertälje FF - Triangelns IK 0 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
2019-07-04 19:00 160101077 Oxelösunds IK - Katrineholms SK FK 2 - 1 Ramdalens IP
2019-07-05 19:00 160101073 Ärla IF - Runtuna IK 2 - 3 Åsborgen
2019-07-05 19:00 160101074 IFK Nyköping - IK Viljan Strängnäs 1 - 4 Folkungavallen
2019-07-05 19:00 160101076 Triangelns IK - Nykvarns SK 4 - 0 Mesta IP
2019-07-05 19:00 160101078 AC Primavera - Södertälje FF 1 - 0 Skogsängens IP
2019-07-06 15:00 160101075 Afrikansk FC - Malmköpings IF 3 - 0 Östertälje IP
2019-07-09 19:00 160101082 Ärla IF - Triangelns IK 0 - 4 Åsborgen
2019-07-09 19:00 160101084 Katrineholms SK FK - Runtuna IK 0 - 3 Backavallen
2019-07-10 19:00 160101080 Malmköpings IF - Oxelösunds IK 6 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-07-10 19:00 160101081 Nykvarns SK - AC Primavera 1 - 4 Nykvarns IP
2019-07-11 19:30 160101079 Södertälje FF - IFK Nyköping 1 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
Augusti
2019-08-07 19:00 160101083 IK Viljan Strängnäs - Afrikansk FC 0 - 2 Vasavallen A
2019-08-08 19:00 160101086 Katrineholms SK FK - Ärla IF 5 - 1 Backavallen
2019-08-09 18:45 160101090 IFK Nyköping - Nykvarns SK 7 - 0 Folkungavallen
2019-08-10 15:00 160101087 Runtuna IK - Malmköpings IF 3 - 5 Runavallen
2019-08-10 15:00 160101088 Afrikansk FC - Södertälje FF 2 - 3 Östertälje IP
2019-08-13 19:00 160101089 Oxelösunds IK - IK Viljan Strängnäs 2 - 2 Ramdalens IP
2019-08-16 19:00 160101094 Ärla IF - AC Primavera 1 - 4 Åsborgen
2019-08-16 19:00 160101095 Triangelns IK - IFK Nyköping 0 - 2 Mesta IP
2019-08-16 19:00 160101096 Malmköpings IF - Katrineholms SK FK 4 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-08-17 15:00 160101091 Nykvarns SK - Afrikansk FC 0 - 5 Nykvarns IP
2019-08-17 15:00 160101092 IK Viljan Strängnäs - Runtuna IK 8 - 1 Vasavallen A
2019-08-19 19:30 160101093 Södertälje FF - Oxelösunds IK 6 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2019-08-20 19:00 160101085 AC Primavera - Triangelns IK 5 - 2 Skogsängens IP
2019-08-22 19:00 160101101 Katrineholms SK FK - IK Viljan Strängnäs 2 - 5 Backavallen
2019-08-23 18:45 160101097 Runtuna IK - Södertälje FF 2 - 8 Runavallen
2019-08-23 19:00 160101099 Oxelösunds IK - Nykvarns SK 5 - 1 Ramdalens IP
2019-08-23 19:00 160101100 Malmköpings IF - Ärla IF 6 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-08-24 15:00 160101098 Afrikansk FC - Triangelns IK 5 - 1 Östertälje IP
2019-08-25 14:00 160101102 IFK Nyköping - AC Primavera Folkungavallen
2019-08-30 18:30 160101106 Triangelns IK - Oxelösunds IK Mesta IP
2019-08-31 13:00 160101105 Ärla IF - IFK Nyköping Åsborgen
2019-08-31 14:00 160101107 AC Primavera - Afrikansk FC Skogsängens IP
2019-08-31 15:00 160101104 IK Viljan Strängnäs - Malmköpings IF Vasavallen A
2019-08-31 15:00 160101108 Nykvarns SK - Runtuna IK Nykvarns IP
September
2019-09-02 19:30 160101103 Södertälje FF - Katrineholms SK FK Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-03 20:30 160101055 Nykvarns SK - IK Viljan Strängnäs Nykvarns IP
2019-09-06 19:00 160101112 Malmköpings IF - Södertälje FF Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-06 19:00 160101113 Oxelösunds IK - AC Primavera Ramdalens IP
2019-09-07 15:00 160101109 Afrikansk FC - IFK Nyköping Östertälje IP
2019-09-07 15:00 160101110 Runtuna IK - Triangelns IK Runavallen
2019-09-07 15:00 160101111 Katrineholms SK FK - Nykvarns SK Backavallen
2019-09-07 15:00 160101114 IK Viljan Strängnäs - Ärla IF Vasavallen A
2019-09-14 13:00 160101115 Ärla IF - Afrikansk FC Åsborgen
2019-09-14 14:00 160101120 IFK Nyköping - Oxelösunds IK Folkungavallen
2019-09-14 15:30 160101117 Nykvarns SK - Malmköpings IF Nykvarns IP
2019-09-14 16:00 160101116 Triangelns IK - Katrineholms SK FK Mesta IP
2019-09-15 14:00 160101119 AC Primavera - Runtuna IK Skogsängens IP
2019-09-16 19:30 160101118 Södertälje FF - IK Viljan Strängnäs Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-20 19:00 160101125 Malmköpings IF - Triangelns IK Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-21 15:00 160101121 Runtuna IK - IFK Nyköping Runavallen
2019-09-21 15:00 160101122 IK Viljan Strängnäs - Nykvarns SK Vasavallen A
2019-09-21 15:00 160101123 Katrineholms SK FK - AC Primavera Backavallen
2019-09-21 15:00 160101126 Oxelösunds IK - Afrikansk FC Ramdalens IP
2019-09-23 19:30 160101124 Södertälje FF - Ärla IF Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-28 13:00 160101127 Afrikansk FC - Runtuna IK Bårsta IP
2019-09-28 13:00 160101128 IFK Nyköping - Katrineholms SK FK Folkungavallen
2019-09-28 13:00 160101129 AC Primavera - Malmköpings IF Skogsängens IP
2019-09-28 13:00 160101130 Triangelns IK - IK Viljan Strängnäs Mesta IP
2019-09-28 13:00 160101131 Nykvarns SK - Södertälje FF Nykvarns IP
2019-09-28 13:00 160101132 Ärla IF - Oxelösunds IK Åsborgen