Spelprogram - Division 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-13 19:00 160101004 Stallarholmens SK - Triangelns IK 1 - 0 Toresunds IP
2018-04-14 13:00 160101006 Ärla IF - AC Primavera 0 - 0 Tunavallen
2018-04-14 14:00 160101001 Järna SK - Hargs BK 1 - 6 Ljungbackens IP
2018-04-14 15:00 160101002 IK Viljan Strängnäs - Runtuna IK 0 - 0 Vasavallen KG
2018-04-14 17:00 160101005 Afrikansk FC - Malmköpings IF 3 - 1 Geneta Sportfält KG
2018-04-15 16:00 160101003 Oxelösunds IK - Eskilstuna Babylon IF 3 - 3 Ramdalens IP
2018-04-20 19:00 160101007 Malmköpings IF - Ärla IF 0 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2018-04-20 19:30 160101011 Hargs BK - IK Viljan Strängnäs 7 - 6 Rosvalla IP KG A
2018-04-20 19:30 160101012 AC Primavera - Järna SK 2 - 0 Tunavallen
2018-04-21 13:00 160101010 Runtuna IK - Oxelösunds IK 3 - 1 Rosvalla IP KG B
2018-04-21 17:30 160101009 Eskilstuna Babylon IF - Stallarholmens SK 2 - 4 Ekängens IP KG
2018-04-27 19:00 160101013 Malmköpings IF - Triangelns IK 2 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2018-04-28 13:00 160101017 Stallarholmens SK - Runtuna IK 1 - 1 Toresunds IP
2018-04-28 14:00 160101014 Järna SK - Ärla IF 2 - 3 Ljungbackens IP
2018-04-28 15:00 160101015 IK Viljan Strängnäs - AC Primavera 4 - 0 Vasavallen KG
2018-04-28 17:00 160101018 Afrikansk FC - Eskilstuna Babylon IF 5 - 3 Geneta Sportfält KG
2018-04-29 15:00 160101016 Oxelösunds IK - Hargs BK 0 - 6 Ramdalens IP
Maj
2018-05-04 19:00 160101021 Hargs BK - Stallarholmens SK 1 - 2 Rosvalla IP KG A
2018-05-04 19:00 160101024 Ärla IF - Triangelns IK 0 - 3 Åsborgen
2018-05-04 19:30 160101020 Runtuna IK - Afrikansk FC 1 - 2 Rosvalla IP KG B
2018-05-04 19:30 160101022 AC Primavera - Oxelösunds IK 1 - 2 Tunavallen
2018-05-05 14:00 160101023 Järna SK - IK Viljan Strängnäs 1 - 3 Ljungbackens IP
2018-05-05 15:00 160101019 Eskilstuna Babylon IF - Malmköpings IF 4 - 2 Ekängens IP A
2018-05-09 19:00 160101026 Triangelns IK - Eskilstuna Babylon IF 3 - 4 Mesta IP
2018-05-11 19:00 160101025 Malmköpings IF - Runtuna IK 3 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2018-05-11 19:00 160101029 Stallarholmens SK - AC Primavera 4 - 2 Toresunds IP
2018-05-12 15:00 160101027 IK Viljan Strängnäs - Ärla IF 1 - 0 Vasavallen KG
2018-05-12 15:00 160101030 Afrikansk FC - Hargs BK 2 - 4 Bårsta IP A
2018-05-13 15:00 160101028 Oxelösunds IK - Järna SK 2 - 0 Ramdalens IP
2018-05-17 19:30 160101031 Runtuna IK - Triangelns IK 3 - 1 Runavallen
2018-05-18 19:00 160101032 Hargs BK - Malmköpings IF 3 - 0 Folkungavallen
2018-05-18 19:00 160101036 Ärla IF - Eskilstuna Babylon IF 3 - 0 Åsborgen
2018-05-18 19:30 160101033 AC Primavera - Afrikansk FC 1 - 2 Skogsängens IP
2018-05-19 14:00 160101034 Järna SK - Stallarholmens SK 0 - 3 Ljungbackens IP
2018-05-19 15:00 160101035 IK Viljan Strängnäs - Oxelösunds IK 3 - 0 Vasavallen KG
2018-05-25 19:00 160101037 Malmköpings IF - AC Primavera 4 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2018-05-25 19:00 160101038 Triangelns IK - Hargs BK 0 - 10 Mesta IP
2018-05-26 15:00 160101039 Eskilstuna Babylon IF - Runtuna IK 6 - 3 Ekängens IP A
2018-05-26 15:00 160101040 Oxelösunds IK - Ärla IF 1 - 2 Ramdalens IP
2018-05-26 15:00 160101041 Stallarholmens SK - IK Viljan Strängnäs 1 - 1 Toresunds IP
2018-05-26 15:00 160101042 Afrikansk FC - Järna SK 3 - 3 Bårsta IP A
2018-05-29 19:00 160101044 AC Primavera - Triangelns IK 0 - 3 Skogsängens IP
2018-05-29 19:00 160101048 Ärla IF - Runtuna IK 0 - 0 Åsborgen
2018-05-30 19:00 160101043 Hargs BK - Eskilstuna Babylon IF 5 - 1 Folkungavallen
2018-05-30 19:00 160101046 IK Viljan Strängnäs - Afrikansk FC 3 - 0 Vasavallen A
2018-05-30 19:00 160101047 Oxelösunds IK - Stallarholmens SK 2 - 2 Ramdalens IP
2018-05-30 19:30 160101045 Järna SK - Malmköpings IF 4 - 3 Ljungbackens IP
Juni
2018-06-01 19:00 160101052 Runtuna IK - Hargs BK 3 - 3 Runavallen
2018-06-01 19:30 160101050 Triangelns IK - Järna SK 3 - 2 Mesta IP
2018-06-02 13:00 160101053 Stallarholmens SK - Ärla IF 7 - 1 Toresunds IP
2018-06-02 15:00 160101051 Eskilstuna Babylon IF - AC Primavera 0 - 2 Ekängens IP A
2018-06-02 15:00 160101054 Afrikansk FC - Oxelösunds IK 6 - 1 Östertälje IP B
2018-06-03 17:00 160101049 Malmköpings IF - IK Viljan Strängnäs 2 - 6 Sparbanksvallen Malmahed
2018-06-06 19:00 160101008 Triangelns IK - Afrikansk FC 1 - 2 Mesta IP
2018-06-08 19:00 160101055 AC Primavera - Runtuna IK 1 - 1 Skogsängens IP
2018-06-08 19:00 160101060 Ärla IF - Hargs BK 1 - 5 Åsborgen
2018-06-09 13:00 160101059 Stallarholmens SK - Afrikansk FC 1 - 1 Toresunds IP
2018-06-09 14:00 160101056 Järna SK - Eskilstuna Babylon IF 2 - 2 Ljungbackens IP
2018-06-09 15:00 160101057 IK Viljan Strängnäs - Triangelns IK 7 - 3 Vasavallen A
2018-06-10 15:00 160101058 Oxelösunds IK - Malmköpings IF 2 - 3 Ramdalens IP
2018-06-13 19:00 160101062 Triangelns IK - Oxelösunds IK 2 - 0 Mesta IP
2018-06-13 19:00 160101065 Hargs BK - AC Primavera 6 - 0 Folkungavallen
2018-06-14 19:00 160101063 Eskilstuna Babylon IF - IK Viljan Strängnäs 0 - 2 Ekängens IP A
2018-06-14 19:30 160101064 Runtuna IK - Järna SK 2 - 1 Runavallen
2018-06-15 19:00 160101061 Malmköpings IF - Stallarholmens SK 3 - 11 Sparbanksvallen Malmahed
2018-06-16 15:00 160101066 Afrikansk FC - Ärla IF 3 - 2 Bårsta IP A
2018-06-20 19:00 160101069 Eskilstuna Babylon IF - Oxelösunds IK 1 - 2 Ekängens IP A
2018-06-20 19:00 160101070 Triangelns IK - Stallarholmens SK 2 - 2 Mesta IP
2018-06-20 19:00 160101071 Malmköpings IF - Afrikansk FC 2 - 0 Sparbanksvallen Malmahed
2018-06-20 19:30 160101067 Hargs BK - Järna SK 6 - 1 Folkungavallen
2018-06-21 19:00 160101068 Runtuna IK - IK Viljan Strängnäs 0 - 5 Runavallen
2018-06-21 19:00 160101072 AC Primavera - Ärla IF 3 - 3 Skogsängens IP
2018-06-26 19:00 160101082 Hargs BK - Oxelösunds IK 9 - 2 Folkungavallen
2018-06-29 19:00 160101073 Ärla IF - Malmköpings IF 1 - 4 Åsborgen
2018-06-29 19:00 160101076 Oxelösunds IK - Runtuna IK 3 - 2 Ramdalens IP
2018-06-30 13:00 160101075 Stallarholmens SK - Eskilstuna Babylon IF 4 - 1 Toresunds IP
2018-06-30 14:00 160101078 Järna SK - AC Primavera 1 - 1 Ljungbackens IP
2018-06-30 15:00 160101074 Afrikansk FC - Triangelns IK 4 - 1 Brunnsängs IP KG
2018-06-30 15:00 160101077 IK Viljan Strängnäs - Hargs BK 2 - 2 Vasavallen A
Juli
2018-07-04 19:00 160101084 Eskilstuna Babylon IF - Afrikansk FC 0 - 3 Ekängens IP A
2018-07-06 19:00 160101081 AC Primavera - IK Viljan Strängnäs 3 - 6 Skogsängens IP
2018-07-06 19:30 160101080 Ärla IF - Järna SK 2 - 1 Åsborgen
Augusti
2018-08-13 19:00 160101083 Runtuna IK - Stallarholmens SK 2 - 5 Runavallen
2018-08-14 19:00 160101079 Triangelns IK - Malmköpings IF 1 - 3 Mesta IP
2018-08-16 19:00 160101089 IK Viljan Strängnäs - Järna SK 3 - 2 Vasavallen A
2018-08-17 18:30 160101090 Triangelns IK - Ärla IF 2 - 2 Mesta IP
2018-08-17 19:00 160101085 Malmköpings IF - Eskilstuna Babylon IF 4 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2018-08-17 19:00 160101087 Stallarholmens SK - Hargs BK 0 - 4 Toresunds IP
2018-08-18 13:00 160101086 Afrikansk FC - Runtuna IK 5 - 3 Brunnsängs IP KG
2018-08-19 15:00 160101088 Oxelösunds IK - AC Primavera 3 - 4 Ramdalens IP
2018-08-24 18:45 160101095 AC Primavera - Stallarholmens SK 3 - 4 Skogsängens IP
2018-08-24 19:00 160101091 Runtuna IK - Malmköpings IF 2 - 2 Runavallen
2018-08-24 19:00 160101096 Hargs BK - Afrikansk FC 2 - 2 Folkungavallen
2018-08-25 13:00 160101093 Ärla IF - IK Viljan Strängnäs 1 - 2 Åsborgen
2018-08-25 14:00 160101094 Järna SK - Oxelösunds IK 0 - 0 Ljungbackens IP
2018-08-25 15:00 160101092 Eskilstuna Babylon IF - Triangelns IK 3 - 1 Ekängens IP A
2018-08-31 19:00 160101098 Malmköpings IF - Hargs BK 2 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
September
2018-09-01 13:00 160101100 Stallarholmens SK - Järna SK 9 - 1 Toresunds IP
2018-09-01 15:00 160101099 Afrikansk FC - AC Primavera 4 - 4 Geneta Sportfält KG
2018-09-01 15:00 160101102 Eskilstuna Babylon IF - Ärla IF 0 - 3 Ekängens IP A
2018-09-02 14:00 160101097 Triangelns IK - Runtuna IK 1 - 4 Mesta IP
2018-09-02 15:00 160101101 Oxelösunds IK - IK Viljan Strängnäs 1 - 6 Ramdalens IP
2018-09-08 13:00 160101104 Hargs BK - Triangelns IK 1 - 1 Krikonbacken
2018-09-08 13:00 160101105 Runtuna IK - Eskilstuna Babylon IF 2 - 4 Runavallen
2018-09-08 13:00 160101106 Ärla IF - Oxelösunds IK 2 - 1 Åsborgen
2018-09-08 14:00 160101108 Järna SK - Afrikansk FC 1 - 3 Ljungbackens IP
2018-09-08 15:00 160101107 IK Viljan Strängnäs - Stallarholmens SK 1 - 1 Vasavallen A
2018-09-08 16:00 160101103 AC Primavera - Malmköpings IF 4 - 3 Skogsängens IP
2018-09-14 19:00 160101113 Stallarholmens SK - Oxelösunds IK 3 - 3 Toresunds IP
2018-09-14 19:30 160101111 Malmköpings IF - Järna SK 10 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2018-09-15 14:00 160101110 Triangelns IK - AC Primavera 2 - 1 Mesta IP
2018-09-15 15:00 160101109 Eskilstuna Babylon IF - Hargs BK 1 - 6 Ekängens IP A
2018-09-15 15:00 160101112 Afrikansk FC - IK Viljan Strängnäs 5 - 2 Geneta Sportfält KG
2018-09-15 15:00 160101114 Runtuna IK - Ärla IF 4 - 2 Runavallen
2018-09-22 13:00 160101119 Ärla IF - Stallarholmens SK 1 - 3 Åsborgen
2018-09-22 14:00 160101116 Järna SK - Triangelns IK 0 - 2 Ljungbackens IP
2018-09-22 14:00 160101117 AC Primavera - Eskilstuna Babylon IF 3 - 2 Skogsängens IP
2018-09-22 14:00 160101118 Hargs BK - Runtuna IK 3 - 0 Folkungavallen
2018-09-22 15:00 160101115 IK Viljan Strängnäs - Malmköpings IF 3 - 2 Vasavallen A
2018-09-23 15:00 160101120 Oxelösunds IK - Afrikansk FC 2 - 4 Ramdalens IP
2018-09-28 19:00 160101124 Malmköpings IF - Oxelösunds IK 3 - 5 Sparbanksvallen Malmahed
2018-09-29 13:00 160101121 Runtuna IK - AC Primavera 2 - 4 Runavallen
2018-09-29 14:00 160101123 Triangelns IK - IK Viljan Strängnäs 0 - 3 Mesta IP
2018-09-29 14:00 160101126 Hargs BK - Ärla IF 5 - 1 Folkungavallen
2018-09-29 15:00 160101122 Eskilstuna Babylon IF - Järna SK 3 - 1 Ekängens IP A
2018-09-29 15:00 160101125 Afrikansk FC - Stallarholmens SK 4 - 2 Brunnsängs IP KG
Oktober
2018-10-06 14:00 160101127 Stallarholmens SK - Malmköpings IF 0 - 4 Toresunds IP
2018-10-06 14:00 160101128 Oxelösunds IK - Triangelns IK 6 - 2 Ramdalens IP
2018-10-06 14:00 160101129 IK Viljan Strängnäs - Eskilstuna Babylon IF 14 - 1 Vasavallen A
2018-10-06 14:00 160101130 Järna SK - Runtuna IK 2 - 3 Ljungbackens IP
2018-10-06 14:00 160101131 AC Primavera - Hargs BK 1 - 4 Skogsängens IP
2018-10-06 14:00 160101132 Ärla IF - Afrikansk FC 2 - 1 Åsborgen