Spelprogram - Division 5 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2015-04-17 19:00 160110004 Malmköpings IF - IK Tun 0 - 4 Sparbanksvallen Malmahed
2015-04-18 15:00 160110005 Tystberga GIF - Ärla IF 0 - 0 Tyrsvallen
2015-04-18 15:00 160110006 Nykvarns SK - Flens IF-Södra 3 - 3 Nykvarns IP
2015-04-18 16:00 160110003 Syrianska Eskilstuna IF - Stenkvista GoIF 5 - 1 Ekängens IP KG
2015-04-19 17:00 160110001 Eskilstuna Babylon IF - Hällbybrunns IF 1 - 2 Ekängens IP A
2015-04-24 18:30 160110008 IK Tun - Tystberga GIF 1 - 1 Enstaberga Idrottsplats
2015-04-24 18:30 160110011 Hällbybrunns IF - Södertälje FK 2 4 - 0 Skogsvallen
2015-04-24 19:00 160110007 Ärla IF - Nykvarns SK 2 - 0 Årby IP, konstgräs
2015-04-25 13:00 160110009 Stenkvista GoIF - Malmköpings IF 1 - 1 Gyllingsvallen
2015-04-25 13:00 160110012 Flens IF-Södra - Eskilstuna Babylon IF 4 - 1 Hammarvallen
2015-04-25 15:00 160110010 Ericsbergs GOIF - Syrianska Eskilstuna IF 3 - 1 Forssjö IP
2015-04-29 19:00 160110017 Malmköpings IF - Ericsbergs GOIF 3 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
Maj
2015-05-01 13:00 160110013 Ärla IF - IK Tun 2 - 3 Åsborgen
2015-05-01 17:00 160110018 Tystberga GIF - Stenkvista GoIF 2 - 1 Tyrsvallen
2015-05-02 13:00 160110002 Södertälje FK 2 - Ericsbergs GOIF 2 - 2 Södertälje IP
2015-05-02 15:00 160110016 Syrianska Eskilstuna IF - Hällbybrunns IF 1 - 1 Fröslunda IP A
2015-05-03 17:00 160110014 Eskilstuna Babylon IF - Nykvarns SK 2 - 2 Ekängens IP A
2015-05-05 19:30 160110015 Södertälje FK 2 - Flens IF-Södra 0 - 4 Södertälje IP
2015-05-08 18:30 160110019 Stenkvista GoIF - Ärla IF 1 - 1 Gyllingsvallen
2015-05-08 18:45 160110020 Ericsbergs GOIF - Tystberga GIF 2 - 3 Forssjö IP
2015-05-08 19:00 160110021 Hällbybrunns IF - Malmköpings IF 5 - 0 Skogsvallen
2015-05-09 13:00 160110022 Flens IF-Södra - Syrianska Eskilstuna IF 1 - 3 Hammarvallen
2015-05-09 15:00 160110024 Nykvarns SK - IK Tun 1 - 2 Nykvarns IP
2015-05-10 17:00 160110023 Eskilstuna Babylon IF - Södertälje FK 2 8 - 3 Ekängens IP A
2015-05-14 17:00 160110030 Tystberga GIF - Hällbybrunns IF 3 - 2 Nynäs IP
2015-05-15 19:00 160110025 Ärla IF - Ericsbergs GOIF 3 - 2 Åsborgen
2015-05-15 19:00 160110026 IK Tun - Stenkvista GoIF 6 - 1 Enstaberga Idrottsplats
2015-05-15 19:00 160110029 Malmköpings IF - Flens IF-Södra 0 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2015-05-16 15:00 160110028 Syrianska Eskilstuna IF - Eskilstuna Babylon IF 1 - 0 Fröslunda IP A
2015-05-17 11:00 160110027 Södertälje FK 2 - Nykvarns SK 2 - 3 Södertälje IP
2015-05-22 18:30 160110036 Stenkvista GoIF - Nykvarns SK 1 - 0 Gyllingsvallen
2015-05-22 19:00 160110031 Ericsbergs GOIF - IK Tun 1 - 4 Forssjö IP
2015-05-22 19:00 160110032 Hällbybrunns IF - Ärla IF 1 - 1 Skogsvallen
2015-05-23 13:00 160110033 Flens IF-Södra - Tystberga GIF 2 - 1 Hammarvallen
2015-05-23 16:00 160110035 Södertälje FK 2 - Syrianska Eskilstuna IF 2 - 5 Södertälje IP
2015-05-24 17:00 160110034 Eskilstuna Babylon IF - Malmköpings IF 4 - 0 Ekängens IP A
2015-05-29 18:30 160110039 Stenkvista GoIF - Ericsbergs GOIF 0 - 2 Gyllingsvallen
2015-05-29 19:00 160110037 Ärla IF - Flens IF-Södra 1 - 2 Åsborgen
2015-05-29 19:00 160110038 IK Tun - Hällbybrunns IF 3 - 1 Enstaberga Idrottsplats
2015-05-29 19:00 160110041 Malmköpings IF - Södertälje FK 2 2 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2015-05-30 15:00 160110040 Syrianska Eskilstuna IF - Nykvarns SK 5 - 3 Fröslunda IP A
2015-05-30 15:00 160110042 Tystberga GIF - Eskilstuna Babylon IF 3 - 0 Tyrsvallen
Juni
2015-06-05 19:00 160110043 Hällbybrunns IF - Stenkvista GoIF 2 - 1 Skogsvallen
2015-06-06 15:00 160110048 Nykvarns SK - Ericsbergs GOIF 0 - 0 Nykvarns IP
2015-06-07 16:00 160110046 Södertälje FK 2 - Tystberga GIF 2 - 3 Södertälje IP
2015-06-07 17:00 160110045 Eskilstuna Babylon IF - Ärla IF 3 - 3 Ekängens IP A
2015-06-08 19:00 160110044 Flens IF-Södra - IK Tun 2 - 1 Hammarvallen
2015-06-09 19:00 160110047 Syrianska Eskilstuna IF - Malmköpings IF 2 - 1 Fröslunda IP A
2015-06-10 19:00 160110052 Ericsbergs GOIF - Hällbybrunns IF 3 - 4 Forssjö IP
2015-06-12 18:30 160110051 Stenkvista GoIF - Flens IF-Södra 0 - 3 Gyllingsvallen
2015-06-12 19:00 160110049 Ärla IF - Södertälje FK 2 2 - 3 Åsborgen
2015-06-12 19:00 160110053 Malmköpings IF - Nykvarns SK WO (3 - 0) Sparbanksvallen Malmahed
2015-06-12 19:30 160110050 IK Tun - Eskilstuna Babylon IF 1 - 0 Enstaberga Idrottsplats
2015-06-17 19:00 160110055 Flens IF-Södra - Ericsbergs GOIF 3 - 2 Hammarvallen
2015-06-17 19:00 160110056 Eskilstuna Babylon IF - Stenkvista GoIF 4 - 1 Ekängens IP A
2015-06-17 19:00 160110058 Syrianska Eskilstuna IF - Ärla IF 1 - 0 Fröslunda IP A
2015-06-17 19:00 160110059 Malmköpings IF - Tystberga GIF 0 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2015-06-17 20:00 160110060 Nykvarns SK - Hällbybrunns IF 2 - 1 Nykvarns IP
2015-06-21 13:00 160110057 Södertälje FK 2 - IK Tun 4 - 2 Geneta IP
2015-06-22 19:00 160110066 Tystberga GIF - Nykvarns SK 2 - 0 Tyrsvallen
2015-06-24 19:00 160110064 Ericsbergs GOIF - Eskilstuna Babylon IF 3 - 2 Forssjö IP
2015-06-24 19:00 160110065 Hällbybrunns IF - Flens IF-Södra 2 - 3 Skogsvallen
2015-06-24 19:30 160110062 IK Tun - Syrianska Eskilstuna IF 3 - 3 Enstaberga Idrottsplats
2015-06-26 19:00 160110061 Ärla IF - Malmköpings IF 5 - 0 Åsborgen
2015-06-26 19:00 160110063 Stenkvista GoIF - Södertälje FK 2 2 - 1 Gyllingsvallen
2015-06-27 15:00 160110054 Tystberga GIF - Syrianska Eskilstuna IF 1 - 1 Tyrsvallen
2015-06-29 19:00 160110067 Hällbybrunns IF - Eskilstuna Babylon IF 3 - 1 Skogsvallen
2015-06-30 19:00 160110071 Ärla IF - Tystberga GIF 3 - 4 Åsborgen
Juli
2015-07-01 19:00 160110068 Ericsbergs GOIF - Södertälje FK 2 4 - 2 Forssjö IP
2015-07-01 19:00 160110070 IK Tun - Malmköpings IF 4 - 2 Enstaberga Idrottsplats
2015-07-01 19:00 160110072 Flens IF-Södra - Nykvarns SK 4 - 2 Hammarvallen
2015-07-03 18:30 160110069 Stenkvista GoIF - Syrianska Eskilstuna IF 3 - 4 Gyllingsvallen
2015-07-03 19:00 160110073 Nykvarns SK - Ärla IF 1 - 2 Nykvarns IP
Augusti
2015-08-07 19:00 160110074 Tystberga GIF - IK Tun 2 - 2 Tyrsvallen
2015-08-07 19:00 160110075 Malmköpings IF - Stenkvista GoIF 0 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2015-08-08 15:00 160110076 Syrianska Eskilstuna IF - Ericsbergs GOIF 2 - 1 Fröslunda IP A
2015-08-09 16:00 160110077 Södertälje FK 2 - Hällbybrunns IF 5 - 2 Södertälje IP
2015-08-09 17:00 160110078 Eskilstuna Babylon IF - Flens IF-Södra 1 - 1 Ekängens IP A
2015-08-11 19:00 160110079 IK Tun - Ärla IF 3 - 3 Enstaberga Idrottsplats
2015-08-14 19:00 160110081 Flens IF-Södra - Södertälje FK 2 4 - 2 Hammarvallen
2015-08-14 19:00 160110082 Hällbybrunns IF - Syrianska Eskilstuna IF 1 - 4 Skogsvallen
2015-08-14 19:00 160110083 Ericsbergs GOIF - Malmköpings IF 0 - 0 Forssjö IP
2015-08-14 19:00 160110084 Stenkvista GoIF - Tystberga GIF 3 - 2 Gyllingsvallen
2015-08-18 19:00 160110085 Ärla IF - Stenkvista GoIF 3 - 1 Åsborgen
2015-08-19 19:00 160110086 Tystberga GIF - Ericsbergs GOIF 0 - 4 Tyrsvallen
2015-08-19 19:00 160110087 Malmköpings IF - Hällbybrunns IF 5 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2015-08-19 19:00 160110088 Syrianska Eskilstuna IF - Flens IF-Södra 5 - 1 Fröslunda IP A
2015-08-19 19:00 160110090 IK Tun - Nykvarns SK 1 - 2 Enstaberga Idrottsplats
2015-08-20 19:30 160110089 Södertälje FK 2 - Eskilstuna Babylon IF 1 - 1 Södertälje IP
2015-08-21 18:30 160110095 Flens IF-Södra - Malmköpings IF 5 - 0 Hammarvallen
2015-08-21 19:00 160110091 Ericsbergs GOIF - Ärla IF 2 - 2 Forssjö IP
2015-08-22 13:00 160110092 Stenkvista GoIF - IK Tun 3 - 3 Gyllingsvallen
2015-08-22 15:00 160110096 Hällbybrunns IF - Tystberga GIF 2 - 3 Skogsvallen
2015-08-23 17:00 160110094 Eskilstuna Babylon IF - Syrianska Eskilstuna IF 0 - 0 Ekängens IP A
2015-08-28 18:30 160110097 IK Tun - Ericsbergs GOIF 0 - 4 Enstaberga Idrottsplats
2015-08-28 18:45 160110098 Ärla IF - Hällbybrunns IF 3 - 2 Åsborgen
2015-08-28 19:00 160110100 Malmköpings IF - Eskilstuna Babylon IF 4 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2015-08-29 13:30 160110102 Nykvarns SK - Stenkvista GoIF 3 - 0 Nykvarns IP
2015-08-29 15:00 160110099 Tystberga GIF - Flens IF-Södra 1 - 4 Tyrsvallen
2015-08-29 15:00 160110101 Syrianska Eskilstuna IF - Södertälje FK 2 5 - 0 Fröslunda IP A
September
2015-09-01 20:00 160110080 Nykvarns SK - Eskilstuna Babylon IF 3 - 1 Nykvarns IP
2015-09-04 18:30 160110104 Hällbybrunns IF - IK Tun 6 - 2 Skogsvallen
2015-09-04 18:30 160110105 Ericsbergs GOIF - Stenkvista GoIF 4 - 2 Forssjö IP
2015-09-05 13:00 160110103 Flens IF-Södra - Ärla IF 1 - 0 Hammarvallen
2015-09-05 13:30 160110106 Nykvarns SK - Syrianska Eskilstuna IF 3 - 4 Nykvarns IP
2015-09-06 16:00 160110107 Södertälje FK 2 - Malmköpings IF 8 - 3 Södertälje IP
2015-09-06 17:00 160110108 Eskilstuna Babylon IF - Tystberga GIF 3 - 3 Ekängens IP A
2015-09-11 19:00 160110113 Malmköpings IF - Syrianska Eskilstuna IF 0 - 5 Sparbanksvallen Malmahed
2015-09-12 12:00 160110111 Ärla IF - Eskilstuna Babylon IF 3 - 0 Åsborgen
2015-09-12 13:00 160110109 Stenkvista GoIF - Hällbybrunns IF 1 - 1 Gyllingsvallen
2015-09-12 15:00 160110112 Tystberga GIF - Södertälje FK 2 2 - 4 Tyrsvallen
2015-09-12 15:00 160110114 Ericsbergs GOIF - Nykvarns SK 2 - 1 Forssjö IP
2015-09-12 16:00 160110110 IK Tun - Flens IF-Södra 2 - 3 Enstaberga Idrottsplats
2015-09-15 20:00 160110093 Nykvarns SK - Södertälje FK 2 2 - 3 Nykvarns IP
2015-09-19 13:00 160110117 Flens IF-Södra - Stenkvista GoIF 1 - 3 Hammarvallen
2015-09-19 15:00 160110119 Nykvarns SK - Malmköpings IF 1 - 1 Nykvarns IP
2015-09-19 15:00 160110120 Syrianska Eskilstuna IF - Tystberga GIF 3 - 0 Fröslunda IP A
2015-09-20 16:00 160110115 Södertälje FK 2 - Ärla IF 5 - 2 Södertälje IP
2015-09-20 17:00 160110116 Eskilstuna Babylon IF - IK Tun 4 - 2 Ekängens IP A
2015-09-20 17:00 160110118 Hällbybrunns IF - Ericsbergs GOIF 2 - 3 Skogsvallen
2015-09-26 13:00 160110122 Stenkvista GoIF - Eskilstuna Babylon IF 2 - 2 Gyllingsvallen
2015-09-26 13:00 160110123 IK Tun - Södertälje FK 2 2 - 4 Rosvalla KGA
2015-09-26 13:00 160110124 Ärla IF - Syrianska Eskilstuna IF 1 - 3 Åsborgen
2015-09-26 15:00 160110121 Ericsbergs GOIF - Flens IF-Södra 2 - 2 Forssjö IP
2015-09-26 15:00 160110125 Tystberga GIF - Malmköpings IF 3 - 4 Nynäs IP
2015-09-26 15:00 160110126 Hällbybrunns IF - Nykvarns SK 3 - 2 Skogsvallen
Oktober
2015-10-04 15:00 160110127 Malmköpings IF - Ärla IF 5 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2015-10-04 15:00 160110128 Syrianska Eskilstuna IF - IK Tun 9 - 0 Fröslunda IP A
2015-10-04 15:00 160110129 Södertälje FK 2 - Stenkvista GoIF 9 - 2 Brunnsängs IP
2015-10-04 15:00 160110130 Eskilstuna Babylon IF - Ericsbergs GOIF 3 - 3 Ekängens IP A
2015-10-04 15:00 160110131 Flens IF-Södra - Hällbybrunns IF 0 - 2 Hammarvallen
2015-10-04 15:00 160110132 Nykvarns SK - Tystberga GIF 4 - 5 Nykvarns IP