Spelprogram - Div 7 Norra Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2013-04-28 15:00 160142004 Jäders IF - Ärla IF 2 5 - 3 Kungsvallen
2013-04-28 19:00 160142003 VoIF Diana - IF Verdandi 2 4 - 5 Tunavallen
2013-04-29 18:30 160142002 Hällbybrunns IF 2 - Näshulta GoIF 0 - 1 Skogsvallen
2013-04-29 18:30 160142006 Skogstorps GOIF 2 - Alrafidein IF 2 - 1 Hammargärdet
Maj
2013-05-03 19:00 160142011 Näshulta GoIF - IK Standard 0 - 1 Ekhammarens Idrottsplats
2013-05-05 16:00 160142010 IF Verdandi 2 - Hällbybrunns IF 2 0 - 2 Fröslunda IP
2013-05-05 17:00 160142007 Alrafidein IF - Stenkvista GOIF 2 1 - 9 Skogsängens IP
2013-05-06 19:00 160142008 Östermalms IS 2 - Jäders IF 3 - 4 Sundbyholms IP
2013-05-06 19:00 160142009 Ärla IF 2 - VoIF Diana 4 - 2 Åsborgen
2013-05-06 19:00 160142012 Kvicksunds SK 2 - Skogstorps GOIF 2 4 - 6 Kvicksunds Idrottsplats
2013-05-10 19:00 160142013 IK Standard - IF Verdandi 2 5 - 2 Hållsta Idrottsplats
2013-05-10 19:00 160142016 Jäders IF - Alrafidein IF 5 - 0 Kungsvallen
2013-05-11 14:00 160142018 Näshulta GoIF - Kvicksunds SK 2 2 - 0 Ekhammarens Idrottsplats
2013-05-12 17:00 160142015 VoIF Diana - Östermalms IS 2 2 - 2 Ekängens IP
2013-05-12 17:00 160142017 Stenkvista GOIF 2 - Skogstorps GOIF 2 13 - 2 Gyllingsvallen
2013-05-13 19:00 160142014 Hällbybrunns IF 2 - Ärla IF 2 2 - 0 Skogsvallen
2013-05-16 19:00 160142001 IK Standard - Kvicksunds SK 2 5 - 1 Hållsta Idrottsplats
2013-05-19 16:00 160142023 IF Verdandi 2 - Näshulta GoIF 0 - 2 Fröslunda IP
2013-05-19 17:00 160142020 Alrafidein IF - VoIF Diana 1 - 0 Skogsängens IP
2013-05-20 19:00 160142019 Skogstorps GOIF 2 - Jäders IF 3 - 1 Orrlidens IP
2013-05-20 19:00 160142021 Östermalms IS 2 - Hällbybrunns IF 2 0 - 3 Sundbyholms IP
2013-05-20 19:00 160142022 Ärla IF 2 - IK Standard 2 - 3 Åsborgen
2013-05-20 19:00 160142024 Kvicksunds SK 2 - Stenkvista GOIF 2 2 - 4 Kvicksunds Idrottsplats
2013-05-24 19:00 160142028 Jäders IF - Stenkvista GOIF 2 6 - 2 Kungsvallen
2013-05-25 14:00 160142030 Näshulta GoIF - Ärla IF 2 0 - 1 Ekhammarens Idrottsplats
2013-05-26 16:00 160142029 IF Verdandi 2 - Kvicksunds SK 2 1 - 3 Fröslunda IP
2013-05-26 17:00 160142027 VoIF Diana - Skogstorps GOIF 2 4 - 3 Ekängens IP
2013-05-27 19:00 160142025 IK Standard - Östermalms IS 2 1 - 5 Hållsta Idrottsplats
2013-05-27 19:00 160142026 Hällbybrunns IF 2 - Alrafidein IF 2 - 0 Skogsvallen
Juni
2013-06-02 17:00 160142031 Stenkvista GOIF 2 - VoIF Diana 3 - 0 Gyllingsvallen
2013-06-02 17:00 160142033 Alrafidein IF - IK Standard 2 - 0 Skogsängens IP
2013-06-03 19:00 160142032 Skogstorps GOIF 2 - Hällbybrunns IF 2 2 - 3 Orrlidens IP
2013-06-03 19:00 160142034 Östermalms IS 2 - Näshulta GoIF 2 - 2 Sundbyholms IP
2013-06-03 19:00 160142035 Ärla IF 2 - IF Verdandi 2 2 - 1 Åsborgen
2013-06-03 19:00 160142036 Kvicksunds SK 2 - Jäders IF 0 - 10 Kvicksunds Idrottsplats
2013-06-09 16:00 160142041 IF Verdandi 2 - Östermalms IS 2 2 - 1 Fröslunda IP
2013-06-09 16:30 160142042 Näshulta GoIF - Alrafidein IF 4 - 1 Ekhammarens Idrottsplats
2013-06-10 19:00 160142037 IK Standard - Skogstorps GOIF 2 4 - 2 Hållsta Idrottsplats
2013-06-10 19:00 160142038 Hällbybrunns IF 2 - Stenkvista GOIF 2 1 - 4 Skogsvallen
2013-06-10 19:00 160142039 VoIF Diana - Jäders IF 1 - 4 Ekängens IP
2013-06-10 19:00 160142040 Ärla IF 2 - Kvicksunds SK 2 7 - 0 Åsborgen
2013-06-14 19:00 160142043 Jäders IF - Hällbybrunns IF 2 4 - 1 Kungsvallen
2013-06-16 17:00 160142044 Stenkvista GOIF 2 - IK Standard 2 - 3 Gyllingsvallen
2013-06-16 17:00 160142046 Alrafidein IF - IF Verdandi 2 4 - 1 Skogsängens IP
2013-06-17 19:00 160142045 Skogstorps GOIF 2 - Näshulta GoIF 0 - 0 Ekhammarens Idrottsplats
2013-06-17 19:00 160142047 Östermalms IS 2 - Ärla IF 2 2 - 1 Sundbyholms IP
2013-06-18 19:00 160142048 Kvicksunds SK 2 - VoIF Diana 1 - 2 Kvicksunds Idrottsplats
2013-06-23 16:30 160142054 Näshulta GoIF - Stenkvista GOIF 2 4 - 1 Ekhammarens Idrottsplats
2013-06-24 19:00 160142049 IK Standard - Jäders IF 3 - 1 Hållsta Idrottsplats
2013-06-24 19:00 160142050 Hällbybrunns IF 2 - VoIF Diana 2 - 0 Skogsvallen
2013-06-24 19:00 160142051 Östermalms IS 2 - Kvicksunds SK 2 2 - 1 Sundbyholms IP
2013-06-24 19:00 160142052 Ärla IF 2 - Alrafidein IF 2 - 3 Åsborgen
2013-06-25 19:00 160142005 Stenkvista GOIF 2 - Östermalms IS 2 1 - 3 Gyllingsvallen
2013-06-26 19:00 160142053 IF Verdandi 2 - Skogstorps GOIF 2 3 - 3 Fröslunda IP
Augusti
2013-08-09 19:00 160142056 Jäders IF - Näshulta GoIF 4 - 2 Kungsvallen
2013-08-11 17:00 160142057 Stenkvista GOIF 2 - IF Verdandi 2 3 - 1 Gyllingsvallen
2013-08-11 17:00 160142059 Alrafidein IF - Östermalms IS 2 2 - 1 Skogsängens IP
2013-08-12 19:00 160142055 VoIF Diana - IK Standard 0 - 4 Ekängens IP
2013-08-12 19:00 160142058 Skogstorps GOIF 2 - Ärla IF 2 3 - 1 Orrlidens IP
2013-08-12 19:00 160142060 Kvicksunds SK 2 - Hällbybrunns IF 2 1 - 4 Kvicksunds Idrottsplats
2013-08-18 17:00 160142061 IK Standard - Hällbybrunns IF 2 3 - 2 Hållsta Idrottsplats
2013-08-18 17:00 160142062 Alrafidein IF - Kvicksunds SK 2 6 - 0 Skogsängens IP
2013-08-18 17:00 160142063 Östermalms IS 2 - Skogstorps GOIF 2 2 - 4 Sundbyholms IP
2013-08-18 17:00 160142064 Ärla IF 2 - Stenkvista GOIF 2 2 - 4 Åsborgen
2013-08-18 17:00 160142065 IF Verdandi 2 - Jäders IF 3 - 3 Fröslunda IP
2013-08-18 17:00 160142066 Näshulta GoIF - VoIF Diana 3 - 1 Ekhammarens Idrottsplats